شرکت های تبلیغاتی با پذیرفتن مسئولیت برندینگ یک محصول، کارخانه، شرکت و یا هر فرد حقیقی و حقوقی دیگر راهکار های شناخته شدن فرد یا برند مربوطه، آن را به جامعه هدف مورد نظر معرفی می کنند. ابزارهای تبلیغاتی معمولا به صورت پوستر، آگهی های تلویزیونی، ارسال اس ام اس، کاتالوگ، رسانه های چاپی، کارت های ویزیت و... است.

خدمات چاپ آنلاین ارزان

پایه های شرکت تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی مسئولین و بخش های خاص خود را دارند که هر کدام به عنوان کارمند، مسئول و یا همکار پاره وقت با آن همکاری می کنند.هر شرکت یا مجموعه می تواند تمام امور تبلیغاتی خود را به یک شرکت تبلیغاتی واگذار کند پیشنهاد ما به شما مجموعه چاپ آنلاین مدیران است.این مجموعه کلیه امور تبلیغاتی شما را در کمترین زمان با بهترین کیفیت و همچنین کمترین هزینه انجام می دهد.

شرایط کار در شرکت های تبلیغاتی

کار در شرکت های تبلیغاتی به خاطر پروژه ای بودن، متفاوت است. ممکن است در برهه ای از زمان پروژه یا پروژه هایی همزمان در حال انجام شدن باشد و کار بسیار سنگین و در ساعت های طولانی انجام شود. در عین حال محیط کاری این شرکت ها، خلاق و پویا است و با کار های کارمندی معمولی و روتین متفاوت است و می تواند باعث افزایش خلاقیت و نشان کارکنان شود.

نحوه فعالیت

نحوه کار شرکت های تبلیغاتی به این گونه است که مشتری یا ارباب رجوع سفارش تبلیغاتی خود را با شرح کامل اطلاعات لازم به شرکت های تبلیغاتی می سپارند. یکی از ارکان مهم و اصلی شرکت تبلیغاتی مشتری است. معمولا شرکت های تبلیغاتی با توجه به نیاز مشتری و میزان بودجه مشتری، تلاش می کنند تا بهترین خدمات تبلیغاتی ممکن را ارائه کنند.

بخش های مختلف شرکت های تبلیغاتی

خدمات پروژه

این بخش وظیفه ارتباط با مشتری و تیم های اجرایی را دارد و پلی میان طراحان و کارمندان با مشتری محسوب می شود. این بخش برای هر شرکتی لازم و ضروری است.

برنامه ریزی پروژه

در این بخش از سازمان های تبلیغاتی تحقیقات با تفکر راهبردی اقدام شده و برای فراهم کردن خواسته های مشتریان تلاش می کند. در این مرحله مشتری به پروسه توسعه ی تبلیغات وارد می شود.

گروه خلاق

این گروه بخش اصلی هر شرکت به حساب می آید. در این بخش است که ایده های مختلف مطرح شده و به بار می نشیند. در این بخش افراد مختلفی همچون طراحان، نویسندگان، اپراتورها، طراحان وب سایت، مسئولین طراحی و... حضور دارند. معمولا افراد این گروه کنار هم کار می کنند تا ایده ها در یک راستا قرار داشته باشد و خط سیر مشخصی را طی کند و مکمل یکدیگر باشند.

مجموعه گروه تبلیغاتی مدیران

بخش مالی و حسابداری

بخش حسابداری و مالی، در هر شرکتی می تواند ضامن ادامه حیات شرکت باشد. در آن می توان روند سود دهی شرکت را دید و با بررسی آن، استراتژی های مناسب برای ادامه مسیر را در نظر گرفت و اجرا نمود.

تیم رسانه ای

این تیم با خرید امتیازاتی از رادیو، تلویزیون، مجلات، نشریه ها، روزنامه ها و... تبلیغات را در اختیار این رسانه ها قرار می دهند تا اجرایی گردند. این تیم مسئول ارتباط با رسانه ها و مذاکرات برای عقد قرارداد با آن ها هستند.

بخش تولید

در این بخش ایده های موجود و پخته شده عملی شده و خروجی می گیرند. این خروجی با توجه به ایده های مطرح شده، نیازهای کارفرما و بودجه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد. ممکن است خروجی به صورت های مختلفی باشد. ارسال اس ام اس، چاپ کاتالوگ و بروشور، هدایای تبلیغاتی، کارت های ویزیت و ... باشد.

انواع چاپ

انواع چاپ را می توان در دو دسته کلی چاپ های غیرتماسی و چاپ های مستقیم دسته بندی کرد.

در چاپ های مستقیم، متریال چاپی در ارتباط مستقیم با پلیت چاپی یا همان الگوی چاپی قرار دارد. از انواع این نوع چاپ می توان به چاپ سیلک، دستی و... اشاره کرد.معمولا از این نوع چاپ جهت تیراژ های پایین استفاده می شود.البته در بعضی موارد تنها می توان از این چاپ استفاده کرد.

در چاپ های غیر تماسی، متریال چاپی در ارتباط مستقیم با الگو قرار نمی گیرد. این چاپ ها معمولا به صورت ماشینی هستند و چاپ های افست و دیجیتال در این دسته قرار می گیرند.این گونه چاپ معمولا جهت چاپ کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، تراکت، ست اداری و غیره استفاده می شود.

چاپ صنعتی

در چاپ صنعتی تصاویر روی سطوح و یا محصولات مختلف چاپ و تکثیر می شوند.چاپ صنعتی شامل چاپ سیلک، چاپ تامپو، چاپ لیزر و طلاکوب می باشد. این نوع چاپ بسته به نوع محصول و سلیقه مشتری متغییر می باشد.در چاپ سیلک، طلاکوب شما باید یک کلیشه یا شابلون تهیه کنید سپس اقدام به چاپ نمایید این کلیشه را می توانید پس از آن بر روی محصولات دیگر نیز درج نمایید.قیمت چاپ افست باکیفیتچاپ افست (offest)

چاپ افست برای مصارف چاپی با تیراژ بالا و کیفیت خوب استفاده می شود. از چاپ افست برای ساخت کارت های ویزیت، سربرگ، سررسید، کاتالوگ و... استفاده می شود. در چاپ افست به دلیل برخی هزینه های ثابت هر چه تیراژ شما بیشتر باشد قیمت کمتر می شود.

قیمت چاپ صنعتی تصاویر

هدایای تبلیغاتی و فروش آن ها

از مواردی که امروزه برای تبلیغات از آن استفاده های زیادی می گردد، ساخت و اهدای هدایا توسط شرکت های تبلیغاتی است. این هدایا در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند و می توانند شامل فلش، لوح و تندیس، کارت، سر رسید و تقویم و بسیاری موارد دیگر باشد.هدایای تبلیغاتی اغلب با شروع سال جدید به مشتریان و همکاران تقدیم می شود.این هدایای تبلیغاتی بسته به ماندگاری، قیمت، سلیقه مشتری متفاوت است.

فروش هدایای تبلیغاتی باکیفیت و ارزان

ثبت تبلیغات در سایت های نیازمندی

یکی دیگر از خدماتی که شرکت های تبلیغاتی ارائه می دهند ثبت تبلیغات در سایت های نیازمندی است. با این روش شرکت های تبلیغاتی با لوگو و آگهی طراحی شده، در سایت های مختلف که کاربردهای مختلفی نیز دارند تبلیغات شما را به صورت گسترده انجام می دهند این سایت ها می توانند در زمینه های تبلیغاتی، استخدامی، اقتصادی و...فعالیت داشته باشند.

ارسال اس ام اس

نوع دیگر خدمات شرکت های تبلیغاتی، فروش پنل های ارسال اس ام اس و ارسال اس ام اس به جامعه آماری مد نظر کارفرما یا مشتری است.ارسال اس ام اس یکی دیگر از روش های تبلیغات با بازدهی مناسب است که شما می توانید اس ام اس به جامعه آماری مربوط به شغل خود بدهید و بازدهی فوق العاده داشته باشید.