یکی از بهترین روش هایی که شرکت ها و برندها می توانند محصولات خود را تبلیغ کنند، استفاده از تقویم رومیزی تبلیغاتی می باشد. بهترین زمان برای تبلیغات از طریق تقویم رومیزی تبلیغاتی 1400 روزهای نزدیک به سال جدید سال 1400 می باشد. شرکت ها و ارگان ها هم می توانند نام ، مشخصات و آدرس شرکت و هم تصاویر برند و محصولات خود را روی تقویم ها چاپ نمایند و از این طریق محصول خود را به دیگران معرفی و سبب رونق اقتصادی حوزه شغلی خود گردند. برای آشنایی بیشتر با مزیت ها و انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بررسی کلی تقویم های رومیزی تبلیغاتی

انجام تبلیغات به کمک تقویم های رومیزی تبلیغاتی یکی از روش های کارآمد برای تبلیغ شرکت ها و ارگان ها می باشد. افراد می توانند با چاپ تقویم رومیزی در نزدیکی سال جدید محصولات خود را به دیگران معرفی نمایند. باید افراد بدانند که هزینه کردن برای کار تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی تبلیغاتی، هزینه بیخود و اضافی نیست بلکه این کار سبب معرفی آن شرکت و محصولات به دیگران می شود.

تقویم رومیزی تبیلغاتی

مزیت تقویم رومیزی تبلیغاتی برای شرکت ها و ارگان ها

از آنجایی که افراد این تقویم های تبلیغاتی را روی میزشان قرار می دهند، بنابراین نام برند و شرکت شما که روی این تقویم رومیزی تبلیغاتی چاپ شده است، به صورت مداوم در جلوی چشم آن ها قرار دارد و این اتفاق که در طول روز چند بار تکرار می شود سبب ماندگاری نام شرکت یا ارگان شما در ذهن افراد خواهد شد. از طرفی ممکن است که سایر افراد با مشاهده این تقویم رومیزی با نام برند شما آشنا شوند و همین موضوع سبب تبلیغات بیشتر برای محصولاتتان می شود. کسانی که از شما این تقویم رومیزی تبلیغاتی را هدیه می گیرند نسبت به خرید از محصولات تان ترغیب شده و همین موضوع سبب رونق اقتصاد کارتان خواهد شد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم های رومیزی تبلیغاتی در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. بعضی از انواع تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای قسمتی برای یادداشت برداری و نوشتن اتفاق های مهم و در اکثر این تقویم ها سال شمسی، قمری و میلادی همراه با هم ذکر شده است. البته درپایین صفحات بیشتر تقویم های رومیزی تبلیغاتی روز های تعطیل سال شمسی به همراه دلیل تعطیلی درج شده است. شرکت ها می توانند متقاضی چاپ تصویر شرکت خود یا نام، آدرس و مشخصات برند خود روی تقویم رومیزی تبلیغاتی(تقویم رومیزی اختصاصی) باشند. بعضی از تقویم های رومیزی تبلیغاتی همه این ویژگی ها را با هم دارا هستند. تقویم های رومیزی معمولا از پایه های مقوایی، کتان، گالینگور، چرمی، چوبی، پارچه و ... ساخته می شوند، که قیمت این تقویم ها بر اساس جنس صفحات تقویم، تعداد صفحات تقویم، جنس پایه تقویم و عکس ها و مشخصاتی که از شرکت ها و ارگان ها روی عکس چاپ می شود متغییر می باشد.تقویم های رومیزی در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند.اکثر شرکت های تبلیغاتی تقویم های رومیزی را به صورت طرح های متفاوت چاپ می کنند و شما در صورت انتخاب یکی از آن ها می توانید بر روی پایه تقویم موارد دلخواه خود را چاپ کنید.

قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی

قیمت های تقویم ها بسته به نوع  برگه های کاغذ هر تقویم و جنس پایه که از چه نوع متریال و گرماژ کاغذ استفاده شده باشد و همچنین چه خدمات پس چاپ و صحافی بر روی آن اعمال شده مانند: چاپ برگه های تقویم از جنس گلاسه باشد و گرماژ آن که از کاغذ 135گرم، 180گرم، 200گرم استفاده شده باشد که قیمت های متفاوت هر کدام از این نوع کاغذ ها روی قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی تاثیر گذار است که استفاده سلفون بر روی پایه و برگه ها، یووی موضعی و غیره در قیمت تقویم رومیزی دخیل است شما می توانید برای ارزان تر شدن تقویم رومیزی تبلیغاتی خود با مرکز فروش مجموعه مدیران تماس گرفته و به صورت رایگان از مشاوران فروش ما مشورت بگیرید.


سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

مجموعه تبلیغاتی مدیران هر ساله در ایام نوروز و قبل از سال تحویل جدید،سفارشات تقویم رومیزی تبلیغاتی زیادی را دریافت می کند، شما هم اگر قصد سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی را دارید با شماره های زیر تماس بگیرید.

      دفتر مرکزی اصفهان:03135573625            مشاور فروش:09138079243

تقویم رومیزی تبلیغاتی امروزه به‌ عنوان ابزاری مناسب برای تبلیغات و بازاریابی در اغلب شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توان مشتری و اغلب تجارت‌های مختلف را با حرفه خود همراه نمود. تقویم‌های رومیزی به‌صورت سفارشی یا همان تقویم اختصاصی نیز به چاپ می‌رسند.

انواع پایه تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی در انواع مختلفی تولید می‌شوند و به‌غیراز طراحی، جنس‌های به‌کاررفته در قسمت پایه آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد. بر این اساس می‌توان اشاره نمود که تقویم رومیزی در دو نوع پایه نرم و همچنین پایه سخت طراحی و به مرحله تولید می‌رسند.

صحافی تقویم‌های رومیزی پایه سخت:

این دسته از تقویم‌ها از حالت ایستایی به‌مراتب بالایی برخوردارند و دلیل آن نیز استفاده از مقوای سخت و محکم در پایه آن ها می‌باشد. استفاده از فنر برای اتصال صفحات مختلف این تقویم به پایه از دیگر ویژگی‌های این دسته از انواع تقویم رومیزی محسوب می‌شود.

صحافی تقویم‌های رومیزی پایه نرم:

این دسته از تقویم‌های رومیزی اغلب قدرت ایستادن در روی میز را نداشته و دلیل آن نیز استفاده از مقوایی به نام اینورد بورد در پایه‌های آن‌ها می‌باشد. استفاده از طراحی‌های مختلف در پشت و جلوی برگه‌های این نوع از تقویم‌ها و همچنین تولید سریع آن‌ها از مزایای این دسته از انواع تقویم رومیزی محسوب می‌شود.

صحافی تقویم رومیزی

اندازه‌های مناسب تقویم رومیزی


تقویم‌های رومیزی با توجه به درخواست مشتری در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. اگر خوب به این نوع از تقویم‌ها دقت کنید متوجه خواهید شد که این دست از انواع تقویم رومیزی در ابعاد کوچک و یا بزرگ طراحی می‌شوند که با توجه به سفارش سازمان و یا شرکت مربوطه این نوع ابعاد برای آن‌ها انتخاب‌شده است.

مرسوم‌ترین و استانداردترین تقویم‌های رومیزی با اندازه‌های متوسط طراحی می‌شوند تا برای مصرف‌کننده ایجاد مزاحمت نکنند. استفاده از تقویم‌های رومیزی با ابعاد بزرگ در برخی موارد فرد را از گذاشتن تقویم موردنظر روی میز منصرف می‌کند. در برخی از انواع تقویم رومیزی استفاده از پایه‌هایی بلندتر از برگه‌های تقویم برای استفاده لوگو روی پایه، دیده‌شده است که ایده مناسبی برای بازاریابی و تبلیغات محسوب می‌شود.

سفارش تقویم رومیزی از سوی شرکت و سازمان‌ها

یکی از امکاناتی که تولیدکنندگان انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند، امکان سفارش برای انواع تقویم‌ها بر اساس ابعاد، طرح و همچنین نحوه درج لوگو می‌باشد. دراین‌بین تقویم‌های رومیزی امروزه بسیار موردتوجه سازمان‌ها قرارگرفته‌اند و همه‌ساله طرح‌های متنوع و جدیدی را برای آن‌ها مدنظر قرار می‌دهند. تولیدکنندگان و صحافان این دسته از تقویم‌ها سفارشات لازم جهت طراحی، صحافی و تولید تقویم رومیزی موردنظر را دریافت نموده و اقدام به تولید آن‌ها می‌کنند؛ اما برای اینکه چاپ تقویم رومیزی انجام شود فاکتورهای مختلفی موردبررسی قرار می‌گیرد که در ادامه به بیان چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت.