یکی از بهترین روش هایی که شرکت ها و برندها می توانند محصولات خود را تبلیغ کنند، استفاده از تقویم رومیزی تبلیغاتی می باشد. بهترین زمان برای تبلیغات از طریق تقویم رومیزی تبلیغاتی 99 روزهای نزدیک به سال جدید سال 1399 می باشد. شرکت ها و ارگان ها هم می توانند نام ، مشخصات و آدرس شرکت و هم تصاویر برند و محصولات خود را روی تقویم ها چاپ نمایند و از این طریق محصول خود را به دیگران معرفی و سبب رونق اقتصادی کارشان گردند. برای آشنایی بیشتر با مزیت ها و انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بررسی کلی تقویم های رومیزی تبلیغاتی

انجام تبلیغات به کمک تقویم های رومیزی تبلیغاتی یکی از روش های کارآمد برای تبلیغ شرکت ها و ارگان ها می باشد. افراد می توانند با چاپ تقویم رومیزی در نزدیکی سال جدید محصولات خود را به دیگران معرفی نمایند. باید افراد بدانند که هزینه کردن برای کار تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی تبلیغاتی، هزینه بیخود و اضافی نیست بلکه این کار سبب معرفی آن شرکت و محصولات به دیگران می شود.

تقویم رومیزی تبیلغاتی

مزیت تقویم رومیزی تبلیغاتی برای شرکت ها و ارگان ها

از آنجایی که افراد این تقویم های تبلیغاتی را روی میزشان قرار می دهند، بنابراین نام برند و شرکت شما که روی این تقویم رومیزی تبلیغاتی چاپ شده است، به صورت مداوم در جلوی چشم آن ها قرار دارد و این اتفاق که در طول روز چند بار تکرار می شود سبب ماندگاری نام شرکت یا ارگان شما در ذهن افراد خواهد شد. از طرفی ممکن است که سایر افراد با مشاهده این تقویم رومیزی با نام برند شما آشنا شوند و همین موضوع سبب تبلیغات بیشتر برای محصولاتتان می شود. کسانی که از شما این تقویم رومیزی تبلیغاتی را هدیه می گیرند نسبت به خرید از محصولات تان ترغیب شده و همین موضوع سبب رونق اقتصاد کارتان خواهد شد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم های رومیزی تبلیغاتی در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. بعضی از انواع تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای قسمتی برای یادداشت برداری و نوشتن اتفاق های مهم و در بعضی از این تقویم ها سال شمسی، قمری و میلادی همراه با هم ذکر شده است. البته درپایین صفحات بیشتر تقویم های رومیزی تبلیغاتی روز های تعطیل سال شمسی به همراه دلیل تعطیلی درج شده است. شرکت ها می توانند متقاضی چاپ تصویر شرکت خود یا نام، آدرس و مشخصات برند خود روی تقویم رومیزی تبلیغاتی باشند. بعضی از تقویم های رومیزی تبلیغاتی همه این ویژگی ها را با هم دارا هستند. تقویم های رو میزی معمولا از پایه های مقوایی، کتان، گالینگور، چرمی، پارچه و ... ساخته می شوند، که قیمت این تقویم ها بر اساس جنس صفحات تقویم، تعداد صفحات تقویم، جنس پایه تقویم و عکس ها و مشخصاتی که از شرکت ها و ارگان ها روی عکس چاپ می شود متغییر می باشد.

قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی

قیمت های تقویم ها بسته به نوع  برگه های کاغذ هر تقویم و جنس پایه که آن که از په نوع متریال و گرماژ کاغذ استفاده شده و چه خدمات پس چاپ و صحافی بر روی آن اعمال شده مانند:چاپ برگه های تقویم از جنس گلاسه باشد و گرماژ آن که از کاغذ 135گرم، 180گرم، 200گرم استفاده شده باشد که قیمت های متفاوت هر کدام از این نوع کاغذ ها روی قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی تاثیر گذار است که استفاده سلفون بر روی پایه و برگه ها، یو وی موضعی و غیره در قیمت تقویم رومیزی دخیل است شما می توانید برای ارزان تر شدن تقویم رومیزی تبلیغاتی خود با مرکز فروش مجموعه مدیران تماس گرفته و از مشاوران تخصصی ما به صورت رایگان بهره ببرید.  

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

مجموعه تبلیغاتی مدیران هر ساله در ایام نوروز و قبل از سال تحویل جدید، سفارشات تقویم رومیزی تبلیغاتی زیادی را دریافت می کند، شما هم اگر قصد سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی را دارید با شماره های زیر تماس بگیرید.

03135573625-09138079243