افرادی که می خواهند از پیکسل تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات و یا موسسه خود استفاده کنند. می توانند از طریق وب سایت های مربوطه اقدام کنند. هم چنین می توانند از طریق این وب سایت ها از تخفیفات نیز که برای مشتریان قرار می دهند بهره مند شوند. این روش تبلیغات بسیار مفید و تاثیرگذار می باشد.

چاپ پیکسل تبلیغاتی

شرکت ها و مؤسسات و سازمان هایی که می خواهند شرکت خود و یا محصولات خود را تبلیغ کنند دیگر از روش های قدیمی استفاده نمی کنند. چاپ پیکسل تبلیغاتی از بهترین روش های تبلیغاتی می باشد؛ و همه شرکت ها و سازمان ها از این روش تبلیغاتی استفاده می کنند. هم چنین این روش تبلیغاتی هم ارزان می باشد و هم بسیار کار راحت و آسانی است؛ که زمان بر هم نیست؛ و طرفداران بسیاری را در مدت کوتاهی جذب خود کرده است.

طراحی و ساخت پیکسل تبلیغاتی

 این روش تبلیغاتی حتی برای ارسال یک پیام در زمینه تجاری نیز بسیار کاربرد خوب و موثری از خود نشان می دهد و می تواند باعث جلب توجه مردم قرار بگیرد. چاپ پیکسل به دلیل ساختار جذابی که دارد روش مناسبی است که افراد بتوانند از این طریق خود را تبلیغ کنند. پیام های تبلیغاتی کوتاه بر روی پیکسل های تبلیغاتی در ذهن و یاد مردم ثبت می شوند زیرا مردم وقت خود را صرف خواندن تبلیغات طولانی نمی کنند و مزیت این روش تبلیغاتی این است که بسیار مناسب و گیرا می باشد.

انواع پیکسل تبلیغاتی

پیکسل انواع مختلفی دارد. شما بر اساس انتخاب خود می توانید سفارش دهید که چاپ پیکسل تبلیغاتی شما از چه نوعی باشد. از انواع پیکسل تبلیغاتی می توان به پیکسل سنجاقی اشاره کرد. این نوع پیکسل در میان بقیه پیکسل ها کاربرد بسیاری دارد و بیشتر مورد انتخاب افراد قرار می گیرد. این نوع پیکسل با یک سوزن که در پشت آن تعبیه شده است بر روی سطح پارچه و اجسامی نظیر این متصل می شود. نوع دیگر پیکسل تبلیغاتی پیکسل مگنت دار و یا همان آهن ربایی می باشد این پیکسل نیز مانند سایر پیکسل ها می باشد اما با تفاوت این که با آهن ربایی که در این پیکسل تعبیه شده است متصل می شود. برای وصل کردن این پیکسل باید از یک جسم آهنی کمک گرفت. پیکسل جاکلیدی نیز از دیگر پیکسل های تبلیغاتی است که تفاوت این پیکسل نیز مانند سایر پیکسل ها در چگونگی وصل کردن آن به سایر اشیا می باشد در این نوع پیکسل زنجیر یا حلقه ای قرار می دهند که به صورت جاکلیدی عمل می کند.چاپ پیکسل تبلیغاتی

قیمت پیکسل تبلیغاتی

قیمت پیکسل تبلیغاتی در انواع مختلف متفاوت می باشد؛ و هریک از پیکسل های تبلیغاتی قیمتی بر اساس کاربرد خود و مزیت های آن متفاوت می باشد. برای مثال قیمت پیکسل سنجاقی یا همان سوزنی 1 تا 10 پیکسل 2900 تومان می باشد و 11 تا 49 عدد 1999 تومان و 50 تا 99 عدد 1499 تومان است؛ و یا قیمت پیکسل آهنربایی یا همان منگتی از 1 تا 10 عدد 2900  تومان و برای 11 تا 49 عدد 2400 تومان و برای 50 تا 99 عدد پیکسل آهنربایی 1950 تومان می باشد؛ و قیمت پیکسل های تبلیغاتی جاکلیدی یا همان جاسوئیچی از 1 تا 10 عدد 3400 تومان و از 11 تا 49 عدد 2900 تومان و از 50 تا 99 عدد 2400 تومان می باشد.

در ضمن از تاریخ 1397/01/23 با توجه به روند بی سابقه قیمت ارز و ثابت نبودن آن قیمت کالا مد نظر را به روز و بر مبنای تعداد و نوع درخواست از واحد فروش مجموعه استعلام فرمایید یادآوری می شود قیمت های اعلامی فقط تا 24 ساعت دارای اعتبار می باشد.

ساخت پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی ارزان

شما می توانید پیکسل تبلیغاتی را با قیمت ارزان تری نیز تهیه و خرید نمایید. با سفارش چاپ پیکسل های تبلیغاتی به مقدار زیاد در قیمت هر عدد از این پیکسل ها برایتان ارزان تر حساب می شود؛ اما اگر به صورت عددی از فروشگاه ها بخرید قیمت همان طور که اشاره شد دانه ای برای شما حساب می شود. به همین دلیل به افراد توصیه می کنیم که برای خرید پیکسل های  تبلیغاتی به صورت کیلویی اقدام کنند نه به صورت دانه ای؛ که در این صورت قیمت پیکسل تبلیغاتی ارزان برای شما در خواهد آمد.کار خود را به ما از طریق اینترنتی سفارش دهید تا با ارزان تریت قیمت و با کیفیت ترین حالت کار را برای شما چاپ کنیم.

سفارش پیکسل تبلیغاتی

نحوه خرید پیکسل تبلیغاتی

برای سفارش چاپ پیکسل تبلیغاتی می توانید از طریق سایت های مربوطه اقدام کنید. در سایت ها آگهی هایی زده می شود و شما می توانید شماره تماس شرکت هایی که پیکسل تبلیغاتی چاپ می کنند را بردارید و تماس بگیرید و سفارش بدهید. ما نیز یکی از این شرکت ها هستیم که با شرایط خاص و ویژه این کار را در سریع ترین زمان انجام می دهیم. شما می توانید با انتخاب هر کدام از انواع پیکسل تبلیغاتی و مقدار آن سفارش چاپ بدهید. سفارش به طریق اینترنتی و آنلاین از بهترین روش هایی می باشد که شما می توانید سفارش بدهید. هم چنین می توانید در این وب سایت ها از تخفیفات ویژه ای که تعبیه می کنند بهره مند شوید.