با نزدیک شدن به انتخابات مجلس بازارهای انتخاباتی گرم و گرم تر شده و هر نماینده‌ ای به دنبال استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مختلف می باشد. مشاهده می شود که شیوه های گوناگونی جهت تبلیغات نمایندگی مجلس صورت می گیرد‌ که شناخت بهترین روش ها جهت تبلیغات و تاثیرگذارترین نوع این روش بی شک می تواند به افراد در این زمینه کمک زیادی کند. جهت این امر توصیه می کنم در ادامه با ما همراه باشید.

تبلیغات کاندیدای مجلس

با وجود اینکه امروزه در بسیاری از عرصه های زندگی اجتماعی، تبلیغات وجود دارد، می توان گفت که هیچ امر عمومی بدون پشتیبانی تبلیغات صورت نمی پذیرد. از این رو فرآیند طبیعی که طی آن کاندیدایی که توسط ستاد انتخابی انتخاب شده است معرفی می ‌شود، فرآیند تبلیغات است. با این حال طبیعتا کاندیدای مجلس جهت معرفی خود به مردم هر منطقه، تبلیغات خاصی را انتخاب کرده تا بتواند اهداف خود را به خوبی به مردم معرفی کرده و در مورد گذشته و حال خود بیشتر صحبت کند.

مشاوره تلفنی رایگان: تماس باما

بدون شک در همه موارد اهداف و نتایج تبلیغات مثبت واقع نمی شود به گونه ای که بعضی از افراد اقدام به ارائه تبلیغات مخرب می کنند. حال می توان گفت تبلیغات نمایندگی مجلس به طور عمده به دو بخش سنتی و مدرن تقسیم می شود که هر کدام از آنها تفاوت هایی دارند. طبیعتا پس از گذشت چندین دوره از انتخابات مجلس، نمایندگان و کاندیداها می توانند با بهره‌ گیری از این تجربیات، روش های گوناگونی را برای معرفی خود به رای دهندگان انتخاب کنند.
بررسی ‌های انجام شده نشان می ‌دهد تبلیغات سنتی، جزو بهترین و موثرترین انواع تبلیغات نمایندگی مجلس است که اگر توسط افراد خبره صورت گیرد طبیعتا بازدهی بسیار بهتری خواهد داشت.

تبلیغات نمایندگان مجلس
روش های نوین تبلیغات نمایندگی مجلس

یکی از مهمترین موارد که در خصوص تبلیغات نمایندگی مجلس مورد توجه افراد قرار می‌ گیرد این است که نامزدها برای عرضه توانایی ها و ویژگی های خود به مردم از چه ابزار و روش هایی استفاده می کنند. همچنین شناخت اینکه کدام شیوه توانسته بیشترین اثربخشی را برای کاندیدای سال های گذشته داشته باشد طبیعتا در سال جاری برای نامزدها حیاتی به شمار خواهد رفت.
همانطور که گفته شد تبلیغات نمایندگی مجلس به دو روش سنتی و مدرن صورت می گیرد که در روش سنتی اقدام به چسباندن پوستر، نصب بنر و پخش تراکت می‌ شود و در روش مدرن نیز راه اندازی کانال در شبکه های اجتماعی و غیره مورد توجه قرار می گیرد.
ترفندهای  تبلیغات انتخاباتی

بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

استفاده از بنر تبلیغاتی یکی از روش های سنتی جهت تبلیغات نمایندگی مجلس می باشد که لازم است بدانید شیوه ای به نسبت جدیدتر از دیگر روش های تبلیغاتی سنتی است. در این روش معمولا کاندیداهایی که سطح درآمد بیشتری دارند اقدام به چاپ عکس خود به همراه رزومه و شعارهای تبلیغاتی کرده و این بنرها را در سطح شهر نصب می نمایند. در این خصوص باید توجه داشته باشید که اشعار انتخابی باید ویژگی ‌های خاصی داشته باشند تا نگاه افراد را به سمت خود جلب کند. مثلا لازم است این اشعار به صورت مثبت و با افعال مثبت باشد.
همچنین لازم است که شعارهای انتخاباتی کوتاه و مفید باشند زیرا اشعار بلند، زمان زیادی را از افراد می گیرد به طوری که شعارهای موفق از 3 کلمه تا نهایت 7 کلمه تشکیل می شود که به هیچ عنوان نباید تکراری باشد.
اگر شعارهای انتخابی با شرایط فعلی جامعه هم خوانی داشته باشد، افراد بیشتری ترغیب به خواندن این شعارها شده و سعی می کنند در مورد اهداف این کاندیدا اطلاعات بیشتری به دست آورند. بهتر است که حتما از کلمات ساده و عامیانه و همچنین جامعه پسندانه استفاده کنید زیرا این کلمات نیاز به ترجمه نداشته و هر فردی با هر میزان سواد می تواند مفهوم شعار شما را درک کند. از طرفی اگر شعار انتخابیه شما به روز باشد بدون شک در نگاه بسیاری از افراد به خصوص جوانان مورد پسند واقع خواهد شد.
بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس
پوستر تبلیغاتی نمایندگان مجلس

اگرچه امروزه مشاهده می شود که شیوه‌های مدرن متعددی جهت تبلیغات نمایندگی مجلس ارائه شده است اما همچنان روش های سنتی مورد پسند واقع شده و بسیاری از کاندیداها همان روش‌ ها را دنبال می کنند. در این بین علاوه بر نصب بنر، چسباندن پوستر تبلیغاتی نمایندگان مجلس نیز بسیار شایع است به طوری که طبق تجارب کسب شده از دوره های قبلی انتخابات، جهت حفظ زیبایی شهر محل های خاصی جهت چسباندن پوستر و تراکت تعیین شده است که کاندیداها می‌ توانند در این فضا پوسترهای خود را به نمایش بگذارند.

توجه داشته باشید، اگر چه در روزهای آخر تبلیغات، چسباندن پوسترها بر روی دیوار عمومی و منازل مسکونی مشاهده می‌ شود، اما بهترین راه، نصب این پوسترها در نقاط انتخاب شده می باشد. در چاپ پوستر نیز شما می توانید طرح های خلاقانه ای را انتخاب کرده تا در نگاه اول، رای دهندگان جذب پوستر شما شده و سعی کنند که در مورد اهداف شما اطلاعاتی به دست آورند. با توجه به اهمیت استفاده از این پوسترها برای تبلیغات نمایندگی مجلس بهتر است که از افراد متخصص جهت چاپ پوستر کمک گرفته تا با طرح های خلاقانه آنچه را که می خواهید به دست آورید.
پوستر تبلیغاتی نمایندگان مجلستراکت تبلیغات نمایندگی مجلس

اما یکی دیگر از روش های تبلیغات نمایندگی مجلس به صورت سنتی پخش تراکت می باشد که در این روش افرادی تعیین می شوند تا اقدام به توزیع تراکت ها جهت تبلیغات نمایندگی مجلس کنند‌. این تراکت ها نیز هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند و در آن از عکس نماینده به همراه توضیحاتی استفاده شده است که لازم است تمامی نکاتی که در خصوص مناسب بودن شعارهای انتخاباتی بیان شد برای چاپ بر روی تراکت نیز به آن توجه شود.

اگرچه برخی از کاندیداها مجبور به استخدام تراکت پخش کن شدند اما همچنان مشاهده می شود که این روش تبلیغاتی مورد پسند واقع می شود. یکی از جذاب ترین تراکت های تبلیغاتی با پس زمینه اسلیمی و وکتور، پرچم ایران و افکت های ستاره می باشد. در این تراکت ها کیفیت چاپ بسیار بالا بوده و مدل رنگ مخصوص جوهر افشان و لیزری استفاده شده است. توجه داشته باشید لازم است که این تراکت ها در قطعه ۱۵ در ۲۰ سانتی متری چاپ شده و توزیع شود.
تراکت تبلیغات نمایندگی مجلس

تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی

با وجود اهمیت تبلیغات نمایندگی مجلس، مشاهده می شود که باید و نبایدهایی توسط ستاد انتخابات کشور منتشر شده که لازم است نامزدها این فعالیت های مجاز و غیر مجاز را شناخته و طبق آن تبلیغات خود را منتشر کنند. توجه داشته باشید اگر قصد تبلیغ در در روزنامه ها را دارید باید قانون تبلیغات را در نظر بگیرید. همچنین باید تمامی آثار تبلیغاتی مطابق با قانون اسلامی باشد.
لازم است بدانید که هر نامزد می تواند تنها یک ستاد تبلیغاتی انتخاباتی در مرکز شهر، شهرستان و هر یک از مناطق شهرداری در شهرهای بزرگ داشته باشند. از طرفی برگزاری اجتماعات و همایش ها نیز باید با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح باشد. قانون استفاده از عناوین غیر مجاز در تبلیغات نمایندگی مجلس به گونه‌ای است که استفاده از هرگونه تبلیغات بر علیه کاندیداها ممنوع است.
راه اندازی کاروان های تبلیغاتی و استفاده از بلندگوهای سیار نیز در تبلیغات نمایندگی مجلس غیر مجاز است. حال اگر شما هم می خواهید تبلیغات نمایندگی مجلس شورای اسلامی مطابق با قوانین باشد، طبیعتا باید تمامی این باید و نبایدها را در راستای کار خود قرار دهید.
تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی

بهترین روش تبلیغات نمایندگی مجلس

اگرچه تمامی روش های تبلیغاتی که بر پایه های گوناگون صورت می گیرد می تواند موثر باشد اما طبیعتا روش‌ هایی وجود دارد که به عنوان بهترین روش تبلیغات نمایندگی مجلس شناخته می شود. کرسی نمایندگان مجلس مهمترین صندلی هایی هستند که نامزدهای زیادی در یک دوره با شعار خدمت به مردم و برای رسیدن به آن رقابت می کنند که لازم است با شناخت بهترین روش بتوان از دیگر رقبا پیشی گرفت. در این بین اگر بخواهیم بهترین روش سنتی برای تبلیغات نمایندگی مجلس را بیان کنیم می توان گفت لازم است که با رعایت تمامی قوانین از تراکت ها، پوسترها و بنرها استفاده شود.جهت این امر لازم است چاپ این پوسترها را به افراد باتجربه بسپارید.

سفارش پیامک تبلیغاتی کاندیدای مجلس: 03135573625

ترکیب روش‌ های سنتی و مدرن نیز شیوه های تبلیغاتی مناسب بوده به طوری که می توان در عین استفاده از پوسترها در سطح شهر، کلیپ های تبلیغاتی را نیز در شبکه های اجتماعی مختلف به نمایش گذاشت و نظر افراد بیشتری را جلب نمود. البته باید خاطر نشان کرد که تنها استفاده از روش مدرن کارساز نخواهد بود زیرا بسیاری از افراد در حال حاضر در جامعه حضور دارند که به کانال های اجتماعی دسترسی نداشته و باز هم لازم است که همان تراکت ها و پوسترها را در سطح شهر مشاهده کنند تا بتوانند کاندیدای مورد نظر خود را پیدا کند.

ترفندهای تبلیغات انتخاباتی مجلس

در تبلیغات نمایندگی مجلس نیز مانند هر کاری ترفندها و شگردهایی وجود دارد که اگر کاندیداها این ترفندها را مورد ارزیابی قرار دهند درصد زیادی احتمال دارد که در تبلیغات نمایندگی مجلس موفق تر شوند. یکی از شگردها و ترفندهای تبلیغاتی سیاسی که در دهه های قبل مورد استفاده قرار گرفته است در مورد بنرها و پوسترهایی بوده که بعضی از نامزدها اقدام به ارائه دو بنر متفاوت با ژست های خاص نموده اند به طوری که پوسترهای جالب از کاندیداهای دوره های قبل به گونه‌ای بود که عکس تیم همراه کننده یک نماینده بر در و دیوار شهر نصب شده است. همچنین در این دوره ها، نمایندگان از شعارهای تبلیغاتی افراد بزرگ استفاده کردند که بدون شک نظرهای زیادی را به خود جلب نموده است.
یکی دیگر از ترفندها و شگردهای تبلیغاتی در انتخابات نامگذاری می باشد که در این روش نامزدهای انتخابی به راحتی خود را به طرفداران معرفی می‌ کنند. شگرد انتقال نیز به شیوه ای بوده که در آن اعتبار و منزلت یک فرد محترم به نامزد مورد نظر انتقال داده شود که این پیوند معمولا جنبه ظاهری دارد. شگرد همرنگی با جماعت نیز بسیار جالب است به طوری که می توان گفت از پایه و مفهوم هنجار شکل می‌ گیرد و هنجار یک الگوی رفتاری است که اکثر جامعه به آن پایبند هستند. عوام گرایی یا شیوه مردم ساده نیز باید در تبلیغات انجام شود.
سفارش تبلیغات انتخابات مجلس
عکس تبلیغات نمایندگی مجلس

علاوه بر آنچه بیان شد لازم است در خصوص تبلیغات نمایندگی مجلس بدانید که توجه به عکس انتخاب شده برای پوسترها و بنرها و تراکت ها نیز بسیار مهم است. توجه داشته باشید ظاهر و پوشش شما در این عکس بسیار مهم می‌ باشد زیرا می‌ تواند تاثیر منفی یا مثبتی بر تصمیم رای دهندگان داشته باشد. سعی کنید که برای انتخاب عکس مناسب به گونه ای ظاهر شوید که مطابق با آنچه جامعه هدف از شما انتظار دارد، باشید. مثلا اگر جامعه فرد آراسته می پسندد باید سعی نمایید آراسته باشید و اما اگر جامعه به افراد با ظاهر ساده بیشتر توجه می کند، از خود عکس ساده در نظر گرفته و آن را بر روی تراکت ها و بنرها چاپ کنید.

مشاوره تبلیغاتی رایگان: 03135573625

در این خصوص می توانید حتما با عکاس و مشاور خوب مشورت کرده تا نگاه ها و مسیر نگاه شما در عکس مشخص شود. زیرا یکی از نکات بسیار مهمی که در عکس نمایندگان انتخاباتی باید به آن توجه شود، افق دید است و باید دید که چشم و نگاه آنها چه مسیری را دنبال می کند. علاوه بر این امر توجه داشته باشید که رنگ در تراکت ها و بنرها برای تبلیغات نمایندگی مجلس بسیار مهم می باشد زیرا رنگ نیز باید بر اساس احساسات روز جامعه هدف، انتخاب شود. در این خصوص باید به یک کارشناس جامعه شناس مراجعه کنید تا با بررسی محیط، به شما پیشنهاد کند که بهتر است از چه رنگ تبلیغاتی استفاده کنید تا در ذهن مخاطب تاثیر بهتری بگذارد.
سفارش کارت ویزیت تبلیغاتی نمایندگان
قوانین تبلیغات انتخابات مجلس

همانطور که پیشتر هم ذکر شد بدون شک قوانین تبلیغات نمایندگی مجلس جزء آن دسته از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، لذا در غیر این صورت تبلیغات شما مثمر ثمر نخواهد بود. لازم است بدانید باید انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق مقررات صورت گیرد به طوری که دولت موظف است در برگزاری این انتخابات قوانینی را در نظر بگیرد.
داوطلبان نمایندگی باید در قانون اساسی به دین خود اعتقاد داشته باشند. همچنین لازم است که این افراد به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عمل کرده و آن را در حد انجام واجبات قبول داشته باشند. تمامی افرادی که اقدام به تبلیغات در این زمینه می کنند باید تبعه کشور ایران باشند. همچنین لازم است بدانید که افرادی که اقدام به تبلیغات مغایر با امنیت ملی و تفرقه قومی و مذهبی می کنند و قول های خارج از اختیارات قانون می دهند، مجازات خواهند شد.
در مطالب تبلیغاتی نوشتن اظهاراتی که به عنوان جرم شناخته شود ممنوع می باشد. دیوار نویسی یکی دیگر از مواردی است که به هیچ عنوان نباید نامزدهای انتخاباتی از آن استفاده کنند.
متن تبلیغاتی در مورد نماینده مجلس

علیرغم آنچه در خصوص عکس، رنگ و شعارهای انتخاباتی بیان شد به طور حتم تهیه متن و مقاله مناسب برای تبلیغات نمایندگی مجلس بسیار مهم و حیاتی به شمار می آید. توجه داشته باشید متن شما باید رزومه ای از خود شما باشد که به همراه استدلال، دلیل سوال و پاسخ در مورد تغییرات و عملکردهای خود تهیه کرده باشید.
تصور کنید در میان جمع قرار گرفته اید که در مورد چگونگی عملکرد شما هزاران سوال پرسیده می شود و شما باید تمامی این سوال ها را با دلایل مناسب پاسخ دهید. به طور حتم لازم است متن این تبلیغات کاملا واضح بوده و به هیچ عنوان از قول دادن غیر واقعی در متن خود استفاده نکنید. به طوری که لازم است آمار و اعداد و منابع واقعی را در صحبت‌ های خود بیان کنید. از تکراری بودن مباحث و کپی‌ برداری نیز خودداری کرده و سعی کنید به مسائل مختلفی چون مسائل شغلی، اجتماعی، زنان، کودکان، خانواده محیط زیست و بهداشت اهمیت زیادی دهید.
چاپ تبلیغات نمایندگان مجلس
نحوه تبلیغات کاندیداهای مجلس

به طور کلی می‌ توان گفت نحوه تبلیغات کاندیداهای مجلس در سال‌ های اخیر به گونه‌ ای شده است که تلفیق مفاهیم بازاریابی و سیاست با هم موجب ظهور بازاریابی سیاسی شده است. با این حال انتخابات گوناگونی که در ایران در عرصه های مختلف صورت گرفته است موجب شده فضای سیاسی اجتماعی کشور دستخوش تغییراتی شود و به تبع آن، نحوه تبلیغات نیز تغییراتی داشته باشد. با این وجود هنگامی که شما این مطلب را بخوانید، طبیعتا با شناخت بهترین روش تبلیغات نمایندگی مجلس آشنا شده و می توانید به این صورت تبلیغات کنید.
نمونه تبلیغات نمایندگان مجلس

یکی از بارزترین نمونه های تبلیغات نمایندگی مجلس به گونه‌ای است که مشاهده می شود بسیاری از کاندیداها از فضای دانشگاهی کشور و دانشجویان بهره می جویند، زیرا این امر برای کاندیداها بسیار مهم می باشد. همچنین با وجود اینکه پوسترها و بنرها مهمترین روش های تبلیغاتی هستند، مشاهده می شود تصاویر و شعارهای انتخابی و شوخی‌ های خاصی با پوسترهای تبلیغاتی کاندیداها شده که جزو موضوعات مورد علاقه کاربران است. مثلا استفاده از عکس های خاص و متن های جذاب می تواند جالب باشد.
سفارش چاپ تراکت تبلیغاتی نمایندگان

هزینه تبلیغات انتخابات مجلس

هزینه تبلیغات نمایندگی مجلس طبیعتا بسته به نوع تبلیغات متفاوت می باشد. اما آنچه عیان است این است که لازم است هزینه های زیادی برای این تبلیغات در نظر گرفته شود. با این وجود مشاهده می شود که تامین کننده های خاصی برای تامین هزینه این تبلیغات اقدام می کنند که اولین گروه این تامین کنندگان مالی، همکاران شغلی نزدیک، دوستان شخصی و خانواده کاندیدا هستند. همچنین گروهی دیگر از این افراد مستقیما از انتخاب شدن کاندیدا منتفع می شوند. با این حال لازم است بدانید تبلیغات سنتی با استفاده از پوسترها و بنرها و تراکت ها اگرچه ممکن است نسبت به تبلیغات مدرن هزینه بر باشد اما مطمئن باشید موفقیت آن درصد بیشتری دارد.

چاپ بروشور تبلیغات نمایندگان مجلس

سفارش چاپ تبلیغات مجلس

با وجود آنچه در خصوص ویژگی های تبلیغات انتخاباتی به صورت سنتی و چاپی بیان شد، طبیعتا کاندیداهای زیادی برای این دوره از مجلس می خواهند اقدام به چاپ تراکت ها و بنرهای متعددی کنند‌.
لازم است بدانید که شما می توانید در حال حاضر تبلیغات خود را به افراد خبره و با تجربه در این زمینه سپرده زیرا همانطور که گفته شد این افراد در ارائه انواع تراکت های تبلیغاتی و پوسترها تجربه داشته و می توانند در موفقیت شما سهیم باشند.

چاپ تبلیغات نمایندگی مجلس

مجموعه چاپ آنلاین جهت راحتی حال شما کاندیدای انتخاباتی، سعی کرده است از کارآزموده ترین و کامل ترین تیم تبلیغاتی و مشاورین استفاده کرده و با کیفیت و قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشد.
تیم تبلیغاتی چاپ و طراحی در این گروه شامل چاپ تراکت، چاپ پوستر، چاپ سررسید جیبی و چاپ کارت ویزیت می شود که شما می توانید تمامی امور را به ما سپرده و بهترین نوع پوسترهای انتخاباتی را تحویل بگیرید. هدف این گروه دقیقا مطابق با هدف شما بوده و در تمامی متون خود سعی دارند رای دهندگان را به پای صندوق رای آورده تا شما را انتخاب کنند. به طوری که این گروه به تحقیقات و برنامه‌ ریزی برای مبارزه انتخاباتی پرداخته و با شناسایی و طبقه بندی رای‌ دهندگان به راحتی رای بیشتری را برای شما کسب می کنند.
چاپ تبلیغات نمایندگی مجلس

انجام تبلیغات نمایندگی مجلس در اصفهان

با توجه به اینکه در هر شهر و استانی از کشور لازم است تبلیغات نمایندگی مجلس به صورت خاص و متناسب با شرایط مردم آن استان صورت پذیرد حال افرادی که قصد انجام تبلیغات نمایندگی مجلس در شهر اصفهان و این استان را دارند، می‌توانند به شرکت ما مراجعه کرده و بهترین خدمات را با کمترین هزینه دریافت کنند.