تبلیغات مناسب با استفاده از تقویم رومیزی


امروزه شما با ابزارهای مختلفی برای تبلیغات شرکت و برندهای مختلف روبه‌رو می‌شوید، انواع تراکت‌ها از این دسته تبلیغات محسوب می‌شوند. قیمت پایین این دسته از برگه‌های تبلیغاتی شاید افراد بسیاری را برای استفاده از آن‌ها راغب نماید، اما درنهایت آن‌ها را به سطل زباله انداخته و یا بدون توجه کردن به نوع تبلیغات درج‌شده در آن، به‌صورت مچاله شده آن‌ها را دور می‌ریزند. تقویم رومیزی امروزه از بهترین موارد برای انواع تبلیغات شرکت‌ها و برندهای مختلف محسوب می‌شود.

این دسته از ابزارهای تبلیغاتی به دلیل استفاده از موارد مرغوب و همچنین به دلیل کارایی و استفاده از تقویم حک‌شده بر روی صفحات آن‌ها بسیار موردتوجه افراد قرار می‌گیرد. شاید کمتر کسی باشد که از دریافت تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی اجتناب کند و یا بدون توجه آن‌ها را دور بیندازد. طراحی این دسته از تقویم‌ها نیز می‌تواند در معرفی برند و محصولات تبلیغاتی بسیار تأثیرگذار باشد. تصور کنید از رنگ و طرح یک تقویم رومیزی تبلیغاتی خوشتان آمده باشد، محال است آن را روی میز کار و یا تحریر خود استفاده نکنید. با این عمل شما ساعت‌ها و روزها چشمتان به برند و محصول تبلیغاتی موردنظر معطوف خواهد شد.

تقویم رومیزی از هدایای تبلیغاتی مناسب


با روی کار آمدن انواع تقویم‌های رومیزی، شرکت‌های مختلفی برای هدیه دادن به کارمندان خود و بخش‌های دیگر از آن‌ها استفاده می‌کنند. این امر باعث خواهد شد که تبلیغات آن‌ها دست‌به‌دست چرخیده و همه‌گیر شود. اغلب روزهای پایان سال برای هدیه دادن این دست از تقویم‌ ها مناسب‌تر است که سازمان‌ها با سفارش تقویم رومیزی خود با اضافه کردن لوگوی مربوط به برندشان آن‌ها را به‌عنوان کادوی سال نو به دیگر سازمان‌ها هدیه می‌دهند.

این وسیله تبلیغاتی از پرکاربردترین موارد در اکثر سازمان‌های خصوصی و دولتی محسوب می‌شود. البته نباید فراموش کرد که کمتر خانه‌ای را می‌توان یافت که افراد آن از تقویم‌های رومیزی در اتاق‌خواب و یا مطالعه، روی میزهایشان استفاده نکرده باشند. برخی شرکت‌ها با تبلیغاتی منحصر به فرد تقویم های رومیزی خلاقانه ای را برای بازاریابی روی این دسته از تقویم‌ها استفاده می کنند و آن‌ها را به‌صورت بسته‌بندی‌شده برای هدایا به دیگر ارگان‌ها تقدیم می کنند.

مزایای تقویم رومیزی در تبلیغات

مزایای استفاده از تقویم رومیزی تبلیغاتی


تقویم‌های رومیزی با توجه به محاسن و مزایایی که دارند در کنار سررسیدهای مختلف از پرطرفدارترین موارد در تبلیغات گسترده به‌حساب می‌آیند؛ اما این دسته از وسایل تبلیغاتی از مزایای مختلفی برخوردارند که باعث محبوبیت و نتیجه‌بخش بودن بازاریابی از طریق آن‌ها شده‌اند که در ادامه به بیان چند مورد از آن‌ها خواهم پرداخت:

هزینه مناسب و پایین این دسته از تقویم‌ها در برابر تأثیرات مثبتی که در معرفی برند و محصول دارند، از مزیت‌های بارز آن‌هاست.
نیاز هرساله افراد در مکان‌های مختلف برای تهیه این دسته از تقویم‌های تبلیغاتی، یکی دیگر از مزایای انواع تقویم رومیزی محسوب می‌شود.
با استفاده از این نوع تقویم‌ها می‌توان تجارت‌های دیگر را با برند خود همراه نمود.
با استفاده از تقویم رومیزی می‌توان نام و برند شرکت را به دیگران معرفی کرد.
امکان تولید سفارشی و صحافی این دسته از تقویم‌ها با تعداد تعیین‌شده از سوی شرکت متقاضی وجود دارد.

هنگام انتخاب تقویم رومیزی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که تقویم رومیزی شما از بین تقویم هایی که از سایر شرکت ها هدیه داده می شود انتخاب گردد و از بین آن تقویم ها تقویم شما باشد که از آن استفاده می شود. معیار مهمی که برای حصول این نتیجه باید در نظر گرفت زیبایی تقویم رومیزی شما است. پس نباید زیبایی تقویم را فدای برند خود کنید. اگر برندتان محصولی است که زیبایی خاصی ندارد طرحی برای تقویم سفارشی خود انتخاب کنید که زیبا و هماهنگ با تبلیغتان باشد.

معیار دوم، کیفیت تقویم و روزشمار است. جنس برگه ها و پایه تقویم شما باید به گونه ای باشد که ماندگاری خود را در طول سال حفظ کند. این یک عامل موثر است که باید به آن توجه کافی داشت. مثلا در نوع پایه سلفونی فضای خالی در پایین تقویم روی پایه وجود دارد که محل تبلیغات مشتری است. بسته به سلیقه مشتری می توان برند یا لوگو را به صورت چاپ طلاکوب، نقره کوب و یا چاپ سیلک انجام داد.

چرا باید در تبلیغات خود از تقویم های تبلیغاتی استفاده کنیم ؟

با هدیه دادن یک تقویم و روزشمار به کارکنان و مشتری های خود که بتوانند تاریخ و روزهای مهم و جلسات مهم خود را در آن به یاد بیاورند می تواند یک قدم بزرگ برای پیشرفت شما باشد. با سفارش تقویم و روزشمار که برند خودتان روی آن ثبت شده است و انتخاب طرح های دلخواه می توانید مطمئن باشید که یک کار تبلیغاتی موثر انجام داده اید. در واقع سفارش تقویم و روزشمار برای همه حرفه ها از جمله حسابداری، ساخت و ساز، بیمه، مهندس، هنر، آموزشی کاربرد دارد و خرید تقویم تبلیغاتی کم هزینه ترین کاری است که برند و لوگوی شما را در تمام 365 روز سال تبلیغ می کند این نوع تبلیغات اگر هزینه ای هم برای شرکت و ارگان شما دارد ولی برند سازی حرفه ای را در معرض دید صد ها نفر که به آن ارگان و شرکت رفت آمد دارند قرار می دهد و شما با هزینه ای که برای یک تقویم و روزشمار داده اید را با بازخورد صد ها نفر قابل برگشت دارید.

قیمت تقویم رومیزی در تبلیغات

تقویم و روزشمار انواع مختلف و طرح ها و سایزهای متنوعی دارد که می توانید بر حسب نوع حرفه و محصول خود، مورد مناسب خودتان را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید. در حالت کلی برای چاپ تقویم 99 تبلیغاتی محدودیتی وجود ندارد و حتی می توانید تعداد برگه های تقویم را به سفارش خودتان تغییر دهید.

ضرورت تقویم رومیزی

بدون شک هر شغلی داشته باشید و در هر صنفی که مشغول به کار باشید اگر یک میز در محل کارتان باشد مطمئناً تقویم رومیزی جزو نخستین وسایلی است که باید روی آن میز کار قرار دهید؛ بنابراین تقویم میزکار از ضروریات بوده و خرید تقویم رومیزی اجتناب ناپذیر است. حال که متوجه ضرورت آن شدید باید به نکته مهم دیگری هم اشاره کنیم. اگر یک تقویم رومیزی تبلیغاتی که مشخصات خدمات یا محصولی که ارائه می دهید بر روی آن باشد به کسی هدیه بدهید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ درست حدس زدید در حقیقت مشخصات حرفه شما یک سال تمام بر روی میزکار آن فرد خواهد بود و این یعنی شما موفق شده اید با یک هدیه نسبتا ارزان یک تبلیغ ارزشمند انجام دهید.