صنعت چاپ در اصفهان:

با پیشرفت جهان در تمامی عرصه ها تبلیغات یکی از عوامل پیشرفت در هر شغلی است اما در صنعت چاپ هم تغییر و تحول عظیمی هم رخ داده است و افراد زیادی در این زمینه با هم رقابت میکنند. در کارگاه های چاپ در شهر اصفهان چاپ انواع سررسید فنری، سررسید اختصاصی، تقویم های رومیزی، دیواری و غیره میباشد. شهر اصفهان علاوه بر شهرتی که در زمینه مکان های دیدنی و تاریخی دارد شهرت دیگر شهر اصفهان به خاطر صنعت چاپش است که بزرگترین چاپخانه های ایران در این شهر است.

بهترین چاپ افست در اصفهان

دستگاه های افست و دیجیتال:

در صنعت چاپ شهر اصفهان از ابزار هایی استفاده میشود که مجهز به دستگاه های افست،  دیجیتال و چاپ صنعتی است.

استفاده از دستگاه های افست و دیجتال گرچه هزینه چاپ را زیاد میکند ولی باعث افزایش کیفیت میشود. استفاده از چاپ دیجیتال سرعت چاپ را بالا میبرد و همچنین خطای انسانی را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد. بین چاپ افست و دیجیتال چاپ دیجیتال بهتر است و انواع آن عبارت اند از:

روش دیجیتالی نوری یا پرتویی، روش چاپ دیجیتالی الکتروفتو گرافی، روش چاپ ماکرهای لیزری، روش چاپ دیجیتال تصعید رنگ است.

مسئله بعدی در چاپ دیجیتال بعد چاپ است در چاپ دیجیتال ابعاد چاپ به صورت زیر میباشد:

چاپ با فرمت متوسط، چاپ با فرمت بزرگ، چاپ با فرمت عریض.

چاپخانه اصفهان تولید کننده انواع سررسید و تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی نسبت به دیواری قیمت نسبتا بالایی دارد. اما ماندگاری تقویم رومیزی 1400 نسبت به تقویم دیواری 1400 بیشتر است. تقویم رومیزی را مشتری در سایز مختلف و طرح مختلف و دلخواه میتوان سفارش دهد. یکی از ترفند های به چشم آمدن تقویم را به صورت برش دار تولید می کنند.

بزرگترین چاپگاه های تولید کننده انواع کیف تبلیغاتی و جلد مدارک تبلیغاتی در شهر اصفهان هستند. که هر ساله تعداد زیادی کیف و جلد مدارک را به صورت عمومی برای کل ایران تولید میکند.

جنس به کار رفته در دوخت کیف تبلیغاتی مدارک از چرم مصنوعی درجه یک بوده که در رنگ های مختفلی مانند رنگ مشکی، قهوه ای، عسلی، قرمز، صورتی، زرشکی تولید می شود.

جلد مدارک تبلیغاتی تک مگنت: جنس به کار رفته چرم مصنوعی است و دارای سه لت است و بر روی آن یک مکنت برای بسته آن گذاشته شده است. یک بند 20 سانتی متری برای حمل جلد مدارک با دست بر روی محصول قرار گرفته است. سایز بسته آن 5/25*14 سانت سایز باز آن 37*14 سانتی متر است.

نحوه چاپ لوگو برند شما روی جلد این نوع جلد مدارک به صورت چاپ داغ کوب، لیزر و سیلک وجود دارد.

شهر اصفهان اغلب از صنایع دستی تبلیغاتی برای فروش به گردشگران و فروش در دیگر شهرها از نیز استفاده می کنند که شما می توانید بر روی این صنایع دستی زیبا تبلیغات خود را چاپ کنید و به زیبا ترین شکل ممکن به مشتریان و همکارن خود هدیه دهید.

صحافی انواع کتاب و دفتر مدارس:

یکی دیگر از قطب های تولید کتاب و دفتر مدارس در اصفهان است. یکی از مراحل قبل از تولید کتاب، صفحه آرایی است.آراستن واژه ها در جملات تایپ شده به صورت زیبا در این مرحله از انجام کار است.صفحه آرایی یک کتاب یا مجله، بسته به موضوع آن استایل مخصوص خود را دارد.مانند: نوع و اندازه فونت، حاشیه، رنگ و گرافیک باعث جذابیت برای خواننده می شود. یکی از کار هایی که چاپگاه های معروف شهر اصفهان میکنند صفحه آرایی کتاب و دفتر مدارس است.البته قابل ذکر است که برای چاپ کتاب به مجوز لازم از اداره فرهنگ ارشاد اسلامی نیاز است. که بعد از صفحه آرایی وآماده شدن کتاب در مرحله اخر تاییده اداره ارشاد برای چاپ این کتاب لازم است.

چاپخانه و صحافی در اصفهانچاپ لیزر:

چاپ لیزر یکی از پر طرفدار ترین نوع چاپ ها است و اغلب بر روی هدایای تبلیغاتی و یا ساخت آن ها استفاده میشود. فرق چاپ لیزری در مقایسه با دیگر چاپ ها این است که بسیار ظریف و به صورت دائم بر روی اجسام است. قیمت چاپ لیزر نسبت به دیگر چاپ ها بر روی اجسام قیمت گران تری دارد. اصفهان را می توان یکی از شهر های مهم این چاپ نامید. چاپ لیزر در اصفهان را با قیمت مناسب و با سرعت بالا می توانید با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تجربه کنید.بهترین چاپخانه لیزر در اصفهان

چاپ طلاکوب:

در حال حاظر دستگاه های چاپ طلا کوب و نقره کوب برای چاپ بر روی انواع تقویم های رومیزی سررسید ها، هدایای تبلیغاتی، امور صحافی، کتاب فروشی ها، خدمات کامپیوتری و غیره استفاده می شود.

چاپ طلاکوب بر روی چه وسایلی صورت میپذیرد:

طلاکوب جز خدمات بعد از چاپ است و در رنگ های مختلف از جمله طلایی، نقره ای، آبی، قرمز وجود دارد. طلا کوب در دو نوع دستی برای چاپ با تعداد کم و چاپ ماشینی برای چاپ با تعداد زیاد استفاده می گیرد که با کنارهم قرار دادن حروف کلمات ایجاد میگردد و سپس لایه نازک از جنس ورق طلا کوب بر روی کاغذ یا مقوا قرار میگیرد و با ایجاد فشار جای حروف بر روی کاغذ طلایی چاپ میشود.

طلا کوب بر روی سر رسید، جلد پایان نامه، کارت ویزیت، جلد کتاب، پوشه دکمه ای، جلد مدارک، کمربند و غیره صورت می گیرد. کیفیت چاپ طلا کوب براساس قلب، نیروی فشار، میزان ماندگاری، نوع طرح، چسب به کار رفته، کیفیت نوار طلا و کیفیت رنگ بستگی دارد.

چاپ تامپو:

با چاپ تامپو میتوان عمل چاپ را بر روی مواد مختلف و متنوع از نظر شکل و جنس انجام داد. چاپ تامپو بر روی سطح صاف و هموار ،منحنی شکل، محدب، کره ای انجام می شود.تفاوت چاپ با مهرهای لاستیکی این است که در روش مهر، حروف و اشکال برجسته است اما در چاپ تامپو نتیجه نهایی سیلیکونی برجستگی ندارد و به صورت کلیشه طرح و لوگو ساخته می شود و به جسم و یا هدیه تبلیغاتی انتقال پیدا می کند یا همان به قول معروف چاپ می شود. چاپ تامپو مخصوص قطعات شرکتی و کارخانه ای برای تولیدات خود زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو شما می توانید برای سفارش آنلاین چاپ تامپو با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تماس حاصل نمایید.

بهترین چاپخانه تامپو در اصفهان

چاپ سلیک:

یکی از قدیمی ترین روش های چاپ، در شهر اصفهان چاپ سلیک است. این نوع چاپ سرعت نسبتا پایینی دارد به طور میانگین 1000 چاپ در روز است. چاپ سلیک را در هر سایزی کاربرد دارد به همین خاطر می توان بر روی انواع هدایای تبلیغاتی، کیسه های تبلیغاتی، انواع لباس و یا در ابعاد بزرگ، و حتی بر روی پرچم چاپ کرد. در تولید تی شرت چاپ سلیک از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که به تولید کننده این اجازه را می دهد تا طرح های زیبا و تنوع رنگ را روی آن  به راحتی چاپ کند.

بهترین چاپخانه سیلک در اصفهان

چاپ روی انواع هدایای تبلیغاتی:

یکی از روش های جلب مشتریان ارائه هدیه های تبلیغاتی است. که شما نام و برند خود را بر وری هدیه تبلیغاتی چاپ کرده و هدیه تبلیغاتی را به صورت کادو از مجموعه شمادریافت می کنند.  البته نوع جنس و شکیل بودن هدیه بسیار مهم است.شما می توانید چاپ انواع هدایای تبلیغاتی خود را در شهر اصفهان  با کمترین هزینه ممکن و با بالا ترین کیفیت مد نظر خود به مجموعه ما بسپارید.

پیشنهاد می کنیم ببینید: هدیه تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی :

از جمله ساعت تبلیغاتی رومیزی، ساعت تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، خودکار تبلیغاتی فلزی، پاور بانک تبلیغاتی

انواع خدمات چاپ بر روی انواع هدیه های تبلیغاتی شامل چاپ تامپو روی خودکار، چاپ لیزر روی ساعت رومیزی، چاپ لیزر روی جا خودکاری چرم و فلزی، چاپ رنگی دور تا دور لیوان تبلیغاتی سرامیکی و غیره است.

 چاپ بهترین هدایای تبلیغاتی در اصفهلن