تقویم

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تقویم و روز شمار به تقسیم کردن روزهای عمر و برنامه ریزی دقیق برای آن کمک شایانی می کند. تقویم و روزشمار موجب می شود که یاد روزهای مهم زندگی همیشه باقی بماند و بتوانیم با برنامه ریزی این روزها را گرامی بداریم. بیشترین مخاطب در دنیا را تقویم و روزشمار میلادی دارد. در کشورهای مسلمان نشین تقویم هجری قمری استفاده می شود و دقیق ترین نوع تقویم و روزشمار، شمسی می باشد که یونانیان و ایرانیان آن را کشف کردند و کامل ترین نوع تقویم و روزشمار محسوب می شود. داشتن تقویم و روزشمار به مدیریت زمان ما کمک می کند و حساب روزهای خود را خواهیم داشت.

تقویم چیست؟

تقویم روشی برای حفظ حساب روزها است. تقویم نشانگر روزهای هفته، ماه ها و حتی گاهی شماره ترتیب روز در سال میباشد که به صورت جدول، کتاب و یا یک سری صفحات تهیه می شود. ممکن است اطلاعات بیشتری مثل تاریخ تعطیلی ها، وقایع تاریخی، اطلاعات نجومی، طول روز، ساعات طلوع و غرب خورشید، ماه گرفتگی و جذر و مد نیز در تقویم ثبت شود. طراحی تقویم به صورت های مختلفی است که با درنظر نگرفتن مدل های فانتزی می توان گفت تقویم ها به سه حالت طراحی می شوند: تقویم رومیزی، تقویم دیواری و تقویم کتابی.


تقویم و روزشمار 1402

این مجموعه هر ساله با داشتن طراحان حرفه ای در تلاش است که بهترین طراحی را بالاترین کیفیت طرح و نقش را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. فعالیت مجموعه ما بیشتر در زمینه طراحی و چاپ تقویم های رومیزی، تقویم های دیواری و 3 بعدی انواع سررسید و سالنامه و تمام پروژه های چاپی است که تمامی طراحان مجموعه در تلاشن تا تمام پروژه های شما را در اسرع وقت با بالاترین کیفیت در اختیار شما سروران گرامی قرار دهند.


حتما ببینید:  نمونه های تقویم دیواری 1402

سفارش تقویم و روزشمار 1402

برخی شرکت ها برای تبلیغ و بیشتر دیده شدن خود اقدام به سفارش تقویم و روزشمار اختصاصی می کنند. در سفارش تقویم و روزشمار می توان چاپ روی صفحات، اندازه ابعاد و چاپ پشت صفحات را تغییر داد. قیمت تقویم و روزشمار در تیراژهای بالا، بر اساس سایز مورد نظر مشتری با تخفیف همراه خواهد بود، فضای خالی که در حاشیه تقویم وجود دارد محلی برای درج نوشته و لوگوی شرکتی است که تقویم را سفارش می دهد. در نوع رومیزی آن می توان تصاویر دلخواه مشتری و پیام های تبلیغاتی شرکت را پشت هر برگه تقویم چاپ نمود. پس با خیال راحت اقدام به خرید تقویم تبلیغاتی کنید. شما می توانید با تماس با همکاران ما در بخش فروش مجموعه مدیران تماس گرفته و سوالات و راهنمایی های لازم را در مورد سفارش تقویم و روز شمار 1402 را از همکاران ما خواستار باشید همکاران ما در تایم اداری به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان و همکاران گرامی هستند.


خرید تقویم و روزشمار 1402

مجموعه تبلیغاتی مدیران امسال بیشتر از سالهای گذشته توانسته است با تولیدات با کیفیت خود با برند مدیران در بازار نظر مشتریان و همکاران را به خود جلب کند. شما می توانید برای خرید و سفارش تقویم و روزشمار 1402 با مراجعه به کانال تلگرام مجموعه و همچنین تماس با قسمت فروش سفارش و خرید خود را انجام دهید و برای اطلاع از تخفیفات پیش فروش خرید تقویم و روزشمار 1402 با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

3625 3557_ 031              09138079243


آیا تقویم هدیه تبلیغاتی مناسبی است؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که خرید یک تقویم میتوانید به تبلیغات شما کمک کند یا یک هزینه اضافیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه افراد تاریخ را بر روی موبایل و یا ساعت خود دارند ولی هنوز تقویم های رومیزی و دیواری از جایگاه ویژه ای برخورداراند و می توانند هدیه مناسبی برای تبلیغات شما باشند. شما با هدیه دادن یک تقویم به مخاطبانتان باعث رضایت مندی آن ها می شوید و تبلیغات خود را نیز به صورت گسترده انجام می دهید. تقویم های رومیزی و دیواری در محل کار افراد نصب می شود و خود به خود تبلیغات شما را انجام می دهد.

تقویم یکی از وسایل و ملزومات که افراد در هر رده سنی و شغلی به آن نیاز دارند. تقویم ها  به دلیل کاربرد زیاد می تواند تبلیغات شما را به بهترین نحو انجام دهد. چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از روش‌های سودمند و پربازده تبلیغات است. در هر مکانی اعم از منزل، فروشگاه، اداره یا مغازه می‌توان تقویم‌های تبلیغاتی را مشاهده کرد. مدیران، کارکنان، دانشجویان و به طور کلی همه افراد به یک تقویم جهت برنامه ریزی خود نیاز دارند در نتیجه از دریافت تقویم استقبال می کنند.

چاپ تقویم تبلیغاتی

صاحبان مشاغل و ارائه دهنده خدمات می‌توانند برای گسترش دامنه تبلیغات خود به چاپ تقویم بپردازند. تقویم همیشه در مقابل چشم افراد است و هر روز با مشاهده آن، محصول و یا خدمات شما برای آنها تکرار می‌شود. در ادارات و سازمان‌ها چاپ تقویم تبلیغاتی در انواع مختلف برای کارکنان کاربرد زیادی دارد. چاپ تقویم تبلیغاتی روی میز مدیران و یا بر دیوار اتاق آنها برای یادآوری جلسات و برنامه‌ها بسیار مهم است. این تقویم‌ها در انواع و طرح‌های مختلف موجود است که قابلیت چاپ شعار تبلیغاتی، لوگو شرکت و همچنین اطلاعات تماس آن را بر روی خود دارد. این تقویم‌ها در طرح‌های تک برگ، 4 برگ، 12 برگ ،13 برگ و طرح‌های متنوع دیگر است این تقویم ها می تواند به صورت اختصاصی برای شرکت شما باشد یعنی بر روی خود تصاویری از محصولات شرکت و طرح دلخواه شما چاپ گردد. همچنین می تواند به صورت تقویم های عمومی باشد یعنی تصاویر انتخابی دیگر مانند طبیعت، آثار تاریخی و هنری و ... را دارد و شما در محل تعبیه شده تقویم متن دلخواه خود را چاپ کنید.

چاپ تقویم 1402

در آستانه سال جدید بسیاری از شرکت‌ها برای بازاریابی و تبلیغات اقدام به چاپ تقویم تبلیغاتی می‌نمایند. کمتر کسی است که تقویم تبلیغاتی را از کسی دریافت نکند. متقاضیان برای چاپ تقویم رومیزی سال 1402 پس از انتخاب طرح آن اقدام به ارائه متن تبلیغات و لوگو و یا انجام طراحی دلخواه بر روی تقویم می‌نمایند. پس از تأیید و بررسی طرح اولیه می‌توانید به سفارش آن در تیراژ دلخواه بپردازید. چاپ تقویم تبلیغاتی یکی از ارزانترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است که توسط بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها انجام می‌شود.

با اهدا تقویم به مشتریان خود می‌توانید بازار کار خود را گسترش دهید و رونق آن را بیش از پیش گردانید. زیرا تقویم نوعی از تبلیغات است که همیشه روبروی چشم افراد است و روشی کارا برای تبلیغات محسوب میشود، با این روش تا پایان سال برند شما در ذهن او تکرار می‌شود.


انواع تقویم تبلیغاتی

طرح‌ها و مدل‌های تقویم‌ رومیزی تبلیغاتی 1402 متنوع است و مشتری بر اساس بودجه مورد نظر و همچنین موضوع محصول یا خدمات خود آنها را انتخاب می‌کند. سررسید 1402، چاپ تقویم دیواری 1402، تقویم رومیزی، تقویم رومیزی فانتزی 1402 و تقویم مقوایی، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی چرمی از انواع تقویم‌های تبلیغاتی است. چاپ تقویم تبلیغاتی بر اساس سلیقه مشتری و در طرح‌ها و اندازه‌های موجود انجام می‌شود. در صورت تمایل نیز می‌توانید طرح مورد نظر خود را ارائه نمایید تا به بهترین شکل در مجموعه چاپ آنلاین مدیران طراحی و تولید آن اقدام شود. سفارش شما از هر نوع که باشد می‌تواند تأثیر فراوانی در جلب توجه مشتری و گسترش بازار هدف داشته باشد به گونه‌ای که پس از گذشت چند ماه از سال جدید می‌توانید نتایج آن را مشاهده کنید.