کمی صبر کنید...

تقویم رومیزی


تقسیم کردن ایام زندگی برای داشتن یک برنامه ریزی دقیق به انسان ها کمک بسیاری می کند. تقویم رومیزی (به انگلیسی Desktop calendar) یکی از این موارد است که باعث می شود روزهای مهم انسان ها همیشه یه یاد آن ها بماند و بتوانند برای این روزها برنامه بریزند. تقویم میلادی بیشترین مخاطب را در دنیا دارد. تقویم هجری قمری هم که در کشورهای مسلمان کاربرد دارد و تقویم شمسی که توسط یونانیان و ایرانیان کشف شد دقیق ترین و کامل ترین تقویم ها به شمار می آیند.

انجام تبلیغات به کمک تقویم های رومیزی تبلیغاتی یکی از روش های کارآمد برای تبلیغ شرکت ها و ارگان ها می باشد. افراد می توانند با چاپ تقویم رومیزی در نزدیکی سال جدید محصولات خود را به دیگران معرفی نمایند. باید افراد بدانند که هزینه کردن برای کار تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی تبلیغاتی، هزینه بیخود و اضافی نیست بلکه این کار سبب معرفی آن شرکت و محصولات به دیگران می شود.

خرید تقویم رومیزی

اهمیت سفارش تقویم رومیزی 1402

اگر مهم است که مشتری های شما تاریخ و جلسات مهم را در یاد داشته باشند می توانید با هدیه دادن یک تقویم رومیزی خاص شرکت خود به آن ها، یک رخداد کارآمد را رقم بزنید. با این هدیه علاوه بر این که یک کار تبلیغی برای شرکت خود انجام می دهید به مشتری های خود در برنامه ریزی ها کمک می کنید. با سفارش تقویم های رومیزی برند خود و انتخاب قالب های دلخواه خود می توانید مطمئن باشید که برندتان همیشه در چشم است.
در هر حرفه ای که مشغول باشید مثل بیمه و مهندسی، ساخت و ساز، حسابداری، آموزش، هنر و سرگرمی چاپ تقویم رومیزی 1402 کاربرد خود را دارد. در واقع می توان گفت کم هزینه ترین تبلیغی که کسب و کار شما را هر 24 ساعت و هر 365 روز سال تبلیغ می کند تقویم رومیزی اختصاصي است. با این کار برند شما در تمام طول سال جلوی چشم مشتری ها می باشد. تقویم های رومیزی انواع مختلف و شکل و سایزهای متنوعی دارند که می توانید مورد مناسب خودتان را انتخاب و مراحل خرید تقویم رومیزی را انجام دهید.

مزیت تقویم رومیزی تبلیغاتی برای شرکت ها و ارگان ها

از آنجایی که افراد این تقویم های تبلیغاتی را روی میزشان قرار می دهند، بنابراین نام برند و شرکت شما که روی این تقویم رومیزی تبلیغاتی چاپ شده است، به صورت مداوم در جلوی چشم آن ها قرار دارد و این اتفاق که در طول روز چند بار تکرار می شود سبب ماندگاری نام شرکت یا ارگان شما در ذهن افراد خواهد شد. از طرفی ممکن است که سایر افراد با مشاهده این تقویم رومیزی با نام برند شما آشنا شوند و همین موضوع سبب تبلیغات بیشتر برای محصولاتتان می شود. کسانی که از شما این تقویم رومیزی تبلیغاتی را هدیه می گیرند نسبت به خرید از محصولات تان ترغیب شده و همین موضوع سبب رونق اقتصاد کارتان خواهد شد.

تقویم رومیزی اختصاصی 1402 سایز 15*20:

از دیگر مدل های تقویم های مجموعه چاپ آنلاین مدیران، چاپ تقویم رومیزی اختصاصی فدک می باشد. این مدل تقویم رومیزی در ابعاد 15*20 در اختیار شما قرار می گیرد.رنگبندی پایه این مدل تقویم در دورنگ سفید و طوسی می باشد.این تقویم رومیزی دارای 12 برگ پشت و رو می باشد و طرح های آن بسته به سلیقه شما تغییر می کند. مجموعه چاپ آنلاین این اطمینان خاطر را به شما عزیزان میدهد که تقویم رومیزی ما را با بهترین کیفیت طراحی و چاپ کند.

نوع تقویم
 

تقویم رومیزی اختصاصی
15*20
گلاسه 200 گرم
رنگ بندی طوسی، سفید
12 برگ دو رو

500 عدد1000 عدد2000 عدد3000 عدد5000 عدد 

تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1402 یک هدیه تبلیغاتی رایج است که از طرف شرکت ها بین کارکنان و یا مشتری ها توزیع می شود. به ندرت اتفاق می افتد که تقویم رومیزی تبلیغاتی روی میز شرکت ها و اداره جات دیده نشود زیرا که این تقویم رومیزی یک روش تبلیغاتی موثری است. مزیتی که تقویم رومیزی دارد این است که کل روزهای ماه را می توان بدون ورق زدن تقویم مشاهده کرد. حسن دیگر آن این است که با حک شدن لوگوی یک شرکت خاص تقويم روميزي، نظر هر بيننده اي را به خوى جلب مي كند. سفارش تقویم 1402 یکی از اموری است که شرکت ها و ارگان ها برای هدیه دادن به مشتریان خود باید در اولویت بگذارند.

تقویم رومیزی از بهترین و ماندگارترین روش‌های تبلیغاتی بشمار می‌آید که با آغاز سال جدید شرکت‌ها، اداره‌ها، دفاتر خدماتی و یا حتی کسب‌وکارهای کوچک نیز برای تبلیغات و تشکر از مخاطبین و مشتریان خود تقویم رومیزی هدیه می‌دهند. برای جذب مشتری بیشتر استفاده از تقویم رومیزی ارزان قیمت را پیشنهاد می‌کنیم که می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار مفید و کاربردی باشد.

ویدئو پانچ تقویم رومیزی


سفارش تقویم رومیزی از سوی شرکت و سازمان‌ها

یکی از امکاناتی که تولیدکنندگان انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند، امکان سفارش برای انواع تقویم‌ها بر اساس ابعاد، طرح و همچنین نحوه درج لوگو می‌باشد. در این‌ بین تقویم‌های رومیزی امروزه بسیار موردتوجه سازمان‌ها قرارگرفته‌اند و همه‌ساله طرح‌های متنوع و جدیدی را برای آن‌ها مدنظر قرار می‌دهند. تولیدکنندگان و صحافان این دسته از تقویم‌ها سفارشات لازم جهت طراحی، صحافی و تولید تقویم رومیزی موردنظر را دریافت نموده و اقدام به تولید آن‌ها می‌کنند؛ اما برای اینکه چاپ تقویم رومیزی انجام شود فاکتورهای مختلفی موردبررسی قرار می‌گیرد که در ادامه به بیان چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت.

چاپ پایه تقویم رومیزیچاپ تقویم رومیزی

پایه‌های تقویم رومیزی با توجه به این که از نوع سخت و یا نرم تولید می‌شوند از طراحی‌های مختلفی در آن‌ها استفاده می‌شود. در پایه‌های غیر سخت معمولاً از پشت و روی صفحات برای چاپ استفاده می‌شود. نکته مهم در زمان چاپ پایه تقویم رومیزی این است که می‌توان از برند و لوگوی شرکت در روی پایه استفاده نمود. با توجه به این موضوع می‌توان از طلاکوب، پلاک فلزی، نقره‌کوب و چندین مورد دیگر برای تزئین لوگو روی پایه تقویم‌های رومیزی استفاده کرد.

با توجه به نوسانات قیمت کاغذ، پایین بودن قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، یکی از محصولات شرکت ما چاپ تقویم رومیزی ارزان قیمت می‌باشد. سالیان سال است که شرکت ما مشغول انجام این فعالیت می‌باشد و در تلاش است به کیفیت و مرغوبیت تولیدات خود بیفزاید. هر ساله با نزدیک شدن به سال نو خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 نیز شروع می شود. و مجموعه ما تمام تلاش خود را می کند تا در اسرع وقت خرید های اینترنتی را در کمترین زمان به دست مشتریان خود برسانیم.

چاپ طلاکوب:

چاپ طلاکوب یکی از روش های چاپ بر روی پایه های تقویم رومیزی است که استقبال زیادی دارد.این نوع چاپ به وسیله رول های طلاکوب و حرارت بر روی پایه تقویم چاپ می گردد.در این مورد چاپ می توان از کلیشه های 1.5 میل یا 3 میلی استفاده کرد.اگر شما قصد دارید سال های بعدی نیز از این کلیشه برای چاپ روی اجسام تبلیغاتی خود استفاده کنید بهتر از کلیشه های 3 میلی متری استفاده کنید.کلیشه های 1.5 میلی متری به مرور زمان و دفعات چاپ زیاد از بین می رود ولی اگر شما قصد یکبار چاپ را دارید می تواند گزینه مناسبی باشد.از چاپ طلاکوب می توان بر روی وسایل چرمی، ترمو نیز استفاده نمود.

هزینه چاپ طلاکوب
 کلیشه 1.5 میلی متر

کلیشه3 میلی متر
کمتر از 200 عدد
200 عدد به بالا
300.000

400.000
250.000
1250

چاپ سیلک:

چاپ سیلک نیز یکی ازدیگر روش های است که شما میتوانید برای چاپ بر روی پایه های تقویم رومیزی استفاده کنید.این نوع چاپ با استفاده از رنگ های مخصوص و شابلون صورت می پذیرد.مجموعه چاپ آنلاین انواع چاپ های پایه تقویم رومیزی را برای شما فراهم آورده است.

هزینه چاپ سیلک
کلیشه
کمتر از 100 عدد
100 عدد به بالا
200.000
250.000
1250

چاپ لیزر:

چاپ لیزر به صورت حک بر روی اجسام قرار می گیرد. این نوع چاپ بر روی پایه تقویم های سلفونی صورت پذیر نمی باشد و مناسب جهت تقویم های چوبی یا پلاک های تبلیغاتی می باشد.


هزینه چاپ لیزر
کمتر از 100 عدد

100 عدد به بالا
300.000
2500

طراحی تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی یکی از مهم ترین پارامتر ها در تولید تقویم رومیزی می باشد. شما باید در طراحی تقویم رومیزی دقت کافی داشته باشید. در طراحی تقویم های رومیزی انتخاب مناسب عکس تقویم رومیزی زیبایی تقویم شما را دو چندان می کند. معمولا جهت تقویم های رومیزی عمومی از طرح های طبیعت، ایران گردی، جهان گردی، کلاسیک و.... استفاده می شود. در طراحی تقویم اختصاصی شما می توانید از طرح های و عکس های مجموعه یا شرکت خود بهره ببرید و با استفاده از ايده هاي خلاقانه توليد كننده تقويمي زيبا را به مشتريان خود هديه دهيد.

طراحی تقویم‌های عمومی جدید شرکت تبلیغاتی چاپ آنلاین مدیران، نسبت به سال گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته است. تقویم‌های رومیزی امسال ما در طرح‌های مختلف تولیدشده است که موردپسند همه سلایق می‌باشد و مخاطبین زیادی را به خود جذب می‌کند. از تغییرات جدیدی که می‌توان به آن اشاره کرد اندازه تقویم‌ها می‌باشد که ىر ابعاد مختلف توليد شده اند. همچنین از تصاویر و نقاشی‌های زیباتر و استفاده از رنگ‌بندی زیبا و جذاب‌ برای مشخص کردن ایام تعطیلات و مناسبت‌ها استفاده شده است.مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید کننده تقویم های رومیزی و دیواری در ابعاد مختلف می باشد. شما با بازدید از صفحه تقویم های رومیزی متوجه این امر می شوید.

سفارش آنلاین تقویم رومیزی

اندازه‌های مناسب تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی با توجه به درخواست مشتری در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. اگر خوب به این نوع از تقویم‌ها دقت کنید متوجه خواهید شد که این دست از انواع تقویم رومیزی در ابعاد کوچک و یا بزرگ طراحی می‌شوند که با توجه به سفارش سازمان و یا شرکت مربوطه این نوع ابعاد برای آن‌ها انتخاب‌شده است.اكثر توليدكنندگان تقویم با اندازه پایه 16*24 را در تولیدات خود دارند.

مرسوم‌ترین و استانداردترین تقویم‌های رومیزی با اندازه‌های متوسط طراحی می‌شوند تا برای مصرف‌کننده ایجاد مزاحمت نکنند. استفاده از تقویم‌های رومیزی با ابعاد بزرگ در برخی موارد فرد را از گذاشتن تقویم موردنظر روی میز منصرف می‌کند. در برخی از انواع تقویم رومیزی استفاده از پایه‌هایی بلندتر از برگه‌های تقویم برای استفاده لوگو روی پایه، دیده‌شده است که ایده مناسبی برای بازاریابی و تبلیغات محسوب می‌شود.قیمت تقویم رومیزی

انواع تقویم رومیزی

تقويم و روزشمار بر اساس فرمت تاريخ 

تقویم و روزشمار راهی برای حفظ کردن حساب روزها می باشد. روزهای هفته و ماه و حتی ترتیب روزها در سال، درتقویم و روزشمار قابل مشاهده است. اطلاعات حاشیه ای نظیر وقایع تاریخی، ساعات طلوع و غروب، طول روز و اطلاعات نجومی در برخی تقویم و روزشمارها مشاهده می شود. طراحی تقویم و روزشمار ها به سه صورت است که تقویم رومیزی،تقویم دیواری و تقویم کتابی یا همان سررسید نام دارند. همه این موارد می توانند به صورت اختصاصی با طرح دلخواه شما طراحی شوند.

تقویم های رومیزی به صورت تقویم روزشمار 1402، تقویم هفتگی 1402، تقویم ماهانه 1402 تولید می شوند.

تقویم روزانه 1402خرید تقویم رومیزی 1402

این نوع تقویم به تقویم های عباسی مشهور می باشند. شما می توانید از این تقویم ها به عنوان کاغذ های یاداشت، تقویم روزانه استفاده کنید. این نوع تقویم به برنامه ریزی روزانه شما کمک بسزایی می کند.

تقویم هفتگی 1402

تقویم های هفتگی اکثر به گونه ای طراحی شده اند که شما یاداشت های روزانه خود را به صورت مختصر یاداشت کنید. این نوع تقویم فستیوال های جهانی را برای شما نمایش می دهد.

تقویم ماهانه 1402

تقویم های عرف بازار می باشد که در یک برگ یک ماه را به شما نمایش می دهد. این نوع تقویم در مدل های 7 برگی، 12 برگی، 13 برگی تولید و عرضه می شوند. همچنین مناسبت های هر ماه در پایین تقویم چاپ می شوند.

تقويم بر اساس جنس پایه

تقویم های رومیزی از نظر جنس به صورت تقویم رومیزی پایه سخت، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی پایه ایندر برد، تقویم رومیزی چوبی-پلکسی، تقویم یاداشت دار و تقویم رومیزی سه بعدی طراحی و تولید می شوند.

تقویم های رومیزی تبلیغاتی در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. بعضی از انواع تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای قسمتی برای یادداشت برداری و نوشتن اتفاق های مهم و در اکثر این تقویم ها سال شمسی، قمری و میلادی همراه با هم ذکر شده است. البته درپایین صفحات بیشتر تقویم های رومیزی تبلیغاتی روز های تعطیل سال شمسی به همراه دلیل تعطیلی درج شده است. شرکت ها می توانند متقاضی چاپ تصویر شرکت خود یا نام، آدرس و مشخصات برند خود روی تقویم رومیزی تبلیغاتی(تقویم رومیزی اختصاصی) باشند. بعضی از تقویم های رومیزی تبلیغاتی همه این ویژگی ها را با هم دارا هستند. تقویم های رومیزی معمولا از پایه های مقوایی، کتان، گالینگور، چرمی، چوبی، پارچه و ... ساخته می شوند، که قیمت این تقویم ها بر اساس جنس صفحات تقویم، تعداد صفحات تقویم، جنس پایه تقویم و عکس ها و مشخصاتی که از شرکت ها و ارگان ها روی عکس چاپ می شود متغییر می باشد. اکثر شرکت های تبلیغاتی تقویم های رومیزی را به صورت طرح های متفاوت چاپ می کنند و شما در صورت انتخاب یکی از آن ها می توانید بر روی پایه تقویم موارد دلخواه خود را چاپ کنید.چاپ تقویم رومیزی ارزان

انواع تقویم رومیزی بر اساس تعداد برگه ها

معمولا تقویم رومیزی به صورت ماه شمار است یعنی هر برگ آن به یک ماه اختصاص دارد و پشت آن بسته به نوع آن که می تواند از نوع تقویم رومیزی هخامنش، تقویم رومیزی کلاسیک، تقویم رومیزی ایران و جهان، تقویم رومیزی مینیاتور، تقویم رومیزی اسلیمی و تقویم رومیزی فانتزی باشد تصاویر زیبای مربوطه چاپ می شود. یک برگ هم مختص تبلیغات شرکت است یا به عنوان جلد آغازین از آن استفاده می شود. پس تعداد برگ های آن 13 مورد می شود. تقویم ها را می توان به صورت تک برگ که کل تقویم در یک صفحه نقش می بندد تولید کرد یا می توان به صورت چهار برگ که بر اساس فصل است تولید کرد یعنی هر برگ مخصوص سه ماه باشد و یا به تعداد 53 برگ باشد یعنی به صورت هفتگی طراحی می شود. ابعاد تقویم دیواری معمولا به اندازه برگه A3 است و یا ممکن است این ابعاد به شکل مربع، مستطیل یا ابعاد آزاد دیگر تغییر یابد.


                           مشاوره تلفنی رایگان بگیرید: 09138079243 - 03135573625

جنس برگه های تقویم رومیزی

مهم است که برگه های تقویم رومیزی از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا محبوبیت این نوع تقویم حفظ شود و بتواند در طول یک سال دوام بیاورد. برگه های تقویم رومیزی از جنس یووی، کاغذ طرح دار کتان، طرح سوزنی، سلفون مات، سلفون براق، کاغذ گلاسه و کاغذ کارتی و طرح چرم می تواند باشد که گرماژهای مختلف 80گرم، 135گرم، 100گرم و .... است.سفارش آنلاین تقویم 1402

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری معمولا در ادارات و هرکدام بر روی یک میز قرار می گیرد که برگه های کوچک بوده و بر پایه های مخصوص از جنس فلزی و پلکسی قرار می گیرد تعداد برگه های این تقویم رومیزی 365 صفحه بوده یعنی هر روز آن در یک صفحه قرار می گیرد و جای یادداشت های روزانه برای کسانی که آن را روی میز خود قرار می دهند را داراست.چاپ تقویم رومیزی اداری فضای تبلیغ شما می تواند برروی پایه ها به صورت لیزر یا حک شود و یا با پلاک روی آن اعمال شود و یا حتی شما می توانید برگه های تقویم رومیزی سال 1402 را به صورت اختصاصی با آرم و لوگوی شرکت چاپ کرده و در پایه ها قرار دهید.

تقویم رومیزی اداری در انواع و نمونه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع تقویم رومیزی اداری

تقویم‌های رومیزی در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. بسیاری از این تقویم‌ها به‌صورت کاملاً سفارشی تهیه می‌شوند که می‌توان به نوع اداری آن‌ها اشاره نمود. در واقع تقویم رومیزی اداری به دلیل تنوع بسیار در طراحی و ابعاد به‌کاررفته در آن می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کارمندان اغلب سازمان و شرکت‌ها ازجمله افرادی هستند که ازاین‌دست تقویم‌های اداری رومیزی بر روی میزتحریر خود بیشتر استفاده می‌کنند. سلیقه در انتخاب طرح و تصویر برای طراحی تقویم رومیزی بخصوص نوع اداری بسیار مهم می‌باشد. مؤسسات بسیاری ازاین‌دست تقویم‌ها به‌صورت کاملاً اختصاصی برای سازمان خود استفاده می‌کنند که در ادامه به چند نمونه از انواع تقویم‌های رومیزی از نوع اداری خواهیم پرداخت. تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی اداری جادار و همچنین تقویم رومیزی چوبی اداری، تقویم پانچی(عباسی) نمونه‌هایی از این نوع تقویم‌ها می‌باشند.

تقویم رومیزی اداری جا دار

یکی از کاربردی‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری نوع جادار آن می‌باشد. مقوای ضخیم و همچنین ضد آب، جنس به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی اداری می‌باشد. درواقع تقویم رومیزی جادار با برخورداری از محلی مخصوص برای قرارداد وسایل مختلف ازجمله کارت ویزیت، خودکار و خودنویس می‌تواند گزینه‌ای مناسب به‌عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس تلقی شود.

در این دست از تقویم‌ها برای قرارداد انواع کارت ویزیت بخش خاصی تعبیه‌شده است. این تقویم‌ها با ظاهری بسیار زیبا و کلاسیک با حالت عمودی و افقی قابل‌استفاده می‌باشند. برای قراردادن خودکار نیز می‌توان از این نوع تقویم‌های رومیزی اداری جادار استفاده نمود. وزن بالای این دسته از تقویم‌ها نسبت به مدل‌های دیگر بسیار مهم است. هزینه مناسب این دسته از تقویم‌ها در کنار تبلیغات گسترده‌ای که می‌توان از طریق آن‌ها به انجام رساند به‌عنوان مزیت‌های اصلی آن‌ها شناخته می‌شود. شما عزیزان می‌توانید به سفارش تقویم رومیزی اداری جادار بپردازید.

 

تقویم رومیزی اداری یادداشت دار

از پرفروش‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری می‌توان به‌نوعی یادداشت دار آن اشاره نمود. طرح به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی می‌تواند در میزان قیمت و هزینه آن تأثیرگذار باشد.

برگه‌های به‌کاررفته به‌عنوان محلی برای یادداشت نمودن در ابعاد و اندازه‌های مختلف قابل طراحی می‌باشند. مدل‌های مختلفی از این نوع تقویم رومیزی اداری قابل طراحی و تولید می‌باشند که بنا به درخواست سفارش‌دهنده می‌توان این موارد را مورد استفاده قرارداد. رنگ پایه این دست از تقویم‌های رومیزی از دیگر عواملی است که افراد می‌توانند آن را با توجه به سلیقه خود تعیین کنند.

تقویم رومیزی اداری از نوع چوبی

یکی از معروف و محبوب‌ترین تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی 1402 تقویم رومیزی اداری، نوع چوبی آن است که از جنس ام دی اف می‌باشد. از نکته مهم در این رابطه می‌توان به نوع سفارشی آن برای قرار دادن محلی برای یادداشت اشاره نمود. شما عزیزان می‌توانید در زمان سفارش این دست از تقویم های رومیزی اداری برای بسته‌بندی آن از گزینه‌های مختلفی از جمله بسته‌بندی جعبه‌ای و سلفونی استفاده نمایید.

سبک بودن و انتخاب رنگ‌های به‌کار رفته در مورد آن‌ها از مزیت‌های این دست از انواع تقویم های رومیزی اداری محسوب می‌شود. اگر به دنبال تقویمی زیبا و شکیل با مکان‌های مخصوص برای قراردادن انواع کارت ویزیت هستید ما به شما خرید تقویم رومیزی اداری چوبی را پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت خرید تقویم رومیزی چوبی با مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس بگیرید.

                                                03135573625 - 09138079243


قیمت تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1402 چگونه تولید می شود؟

ابتدا برگه های تقویم باید به وسیله طراحان مجرب طراحی گردد. این امر باید از دقت کافی برخوردار باشد زیرا که تمام زیبایی تقویم شما به این قسمت بستگی دارد. در قسمت طراحی باید حتما کادر اطمینان برای تقویم خود بگذارید. این کار باعث می شود عکس و متن شما در برش بریده نشود. پس از مرحله طراحی باید طرح شما برای لیتوگرافی ارسال شود تا زینک تقویم شما گرفته شود. زینک ها کیفیت متفاوتی دارند ولی به طور میانگین هر زینک قابلیت تا چاپ 20000 عدد کار را دارد. معمولا در کارهای بالاتر از 20000 عدد زینک را طی فرآیند زینک سوزی باعث مقاومت بیشتر زینک می شود. پس از این مرحله زینک و کاغذ برای چاپ به چاپخانه ارجاع داده می شود. برخی چاپخانه ها هزینه چاپ را کمتر از همکاران می گیرند ولی چاپ آن ها کیفیت لازم را ندارد و طرح ارسالی شما تغییر رنگ پیدا می کند. مجموعه چاپ آنلاین این اطمینان را به شما می دهد که طرح ارسالی شما بدون هیچ تغییر رنگی چاپ شود. پس از چاپ، برگه های تقویم به وسیله دستگاه برش بریده می شود و برای مرحله صحافی آماده می شود. در ادامه شما را با جلد تقویم رومیزی آشنا می کنیم.

روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی

• ما به روش های مختلف چاپی مثل نقره کوب، طلاکوب و ... نام و لوگوی شما را روی تقویم درج می کنیم.

• امکان چاپ برگه ای به عنوان کاور که نام و برند شرکت شما روی آن ثبت شده باشد، وجود دارد.

• می توانیم خدمات شرکت و سازمان شما را روی صفحه ای درج کنیم.

• در پشت هر برگه از تقویم امکان چاپ و معرفی محصولات شما وجود دارد.

• امکان چاپ اطلاعات و تصاویر در کنار روزهای ماه در هر صفحه از تقویم وجود دارد.

• ابعاد تقویم به دلخواه شما تغییر می یابد.

• امکان چاپ تصاویر به صورت کامل روی هر برگه از تقویم رومیزی وجود دارد.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند در تبلیغ شرکت، موسسه و سازمان شما نقش مهمی ایفا کند. با هدیه این تقویم تبیلغاتی به کارکنان و مشتری ها لوگوی شما دائم جلوی چشم آن ها خواهد بود. در واقع با هزینه ای کم و سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید به مدت یک سال محصول خود را تبلیغ کنید.تقویم رومیزی یکی از روش های تبلیغات به روش محیطی با بازدهی بالا می باشد.شما تنها با چند کلیک در سایت مجموعه چاپ آنلاین سفارش خود را ثبت می کنید و تقویم رومیزی مورد پسند خود را دریافت می کنید.


تقویم رومیزی 1402

جلد تقویم رومیزی

جلد یا پایه تقویم رومیزی به صورت جلد سخت، جلدگالینگور، جلد چرم، جلد چوب 3 میل، پایه چوب روسی و پلکسی، جلد ایندربرد طراحی و تولید می شوند. پایه سلفونی تقویم رومیزی در طرح و رنگ های مختلف چاپ و قبل از موعد آماده می شوند. شما میتوانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و با دیگر اقلام خود ست کنید. تقویم رومیزی با جلد یا پایه ایندبرد از قیمت پایین تری نسبت به دیگر تقویم ها دارد ولی استحکام کمتری نسبت به دیگر پایه تقویم ها دارد. تقویم رومیزی با پایه چوبی یکی از مدل تقویم های زیبای مجموعه مدیران می باشد. این نوع تقویم محبوبیت خاصی را در بین مشتریان ما دارد و جزء تقویم فانتزی به حساب می آید.

تقویم‌های رومیزی در انواع مختلفی تولید می‌شوند و به غیراز طراحی، جنس‌های به‌کاررفته در قسمت پایه آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد. بر این اساس می‌توان اشاره نمود که تقویم رومیزی در دو نوع پایه نرم و همچنین پایه سخت طراحی و به مرحله تولید می‌رسند.

تقویم رومیزی به دو دسته بر اساس نوع پایه تقسیم می شود که یا پایه آن سخت است و یا غیر سخت. در نوع پایه سخت در وسط پایه از یک نوع مقوای سخت که برای جلدسازی کاربرد دارد استفاده می شود و به وسیله گالینگور روی آن پوشش داده می شود. بعد از این مرحله از طریق یک فنر که معمولا فنر دوبل است، پایه به ورق های تقویم متصل می شود. تقویم رومیزی پایه گالینگور قوام مناسبی دارد و باعث می شود روی میز به درستی قرار بگیرد. پایه سخت استحکام زیادی دارد به همین دلیل کیفیت خود را با گذشت زمان از دست نمی دهد.

در نوع غیر سخت یا مقوایی پایه بدن چاپ می تواند استفاده شود و یا می توان قبل از برش، چاپ طرح مورد نظر را روی آن انجام داد. این نوع پایه به این دلیل که وزن کمی دارد ایستایی کافی نخواهد داشت بنابراین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

تقویم رومیزی چوبی

جنس پایه تقویم رومیزی

سه قسمت در تقویم رومیزی وجود دارد که پایه، برگه و صحافی آن است. اساس و ساختار تقویم رومیزی پایه آن است. در تولید تقویم های رومیزی انواع کاغذهای فانتزی با گرماژ متفاوت قابل استفاده است و از جنس های مختلفی برای تولید پایه آن می توان استفاده نمود. از پایه های مختلفی که در تقویم رومیزی وجود دارد می توان به پارچه، چرم، طرح کتان و لاکچری اشاره کرد که آن ها را دسته بندی می کنیم:

1) پایه سخت: پوشش گالینگور، سلفون و فانتزی

2) مقوایی یا غیر سخت: مقوا گلاسه یا ایندربرد با گرماژ ۳۰۰ گرم یا بیشتر

3) خاص: چوب، ام دی اف، فلز، ورق های پلاستیکی و پلکسی گلاس


تقویم رومیزی پایه سخت 1402

برای پوشش پایه سخت در تقویم رومیزی می توان از انواع متریال استفاده نمود اما در اغلب موارد از پوشش گالینگور و پایه سلفونی استفاده می شود. طرح ها و رنگ های پایه گالینگور بسیار متنوع است که به سلیقه و نیاز مشتری انتخاب می شود. در این روش انواع روش های طلاکوب، نقره کوب، چاپ سیلک، داغی، پلاک فلزی، پلاک مولتی استایل نیز قابل استفاده است. در پایه سلفونی هم می توان هر طرحی که مدنظر است را مثل الگوهای گرافیکی، نوشته و ها و عکس ها روی پایه چاپ کرد. هزینه این دو نوع پایه معمولا زیاد فرق نمی کند. اگر پایه غیر سخت و سلفونی باشد هم می توان طرح و رنگ مختلف را حتی به صورت پشت و رو روی آن چاپ کرد. امکان چاپ لوگوی شرکت روی پایه نیز وجود دارد. امکان استفاده از روش های طلاکوب، نقره کوب و یووی موضعی روی پایه نیز وجود دارد.


تقویم رومیزی ارزان


صحافی تقویم رومیزی

صحافی تقویم رومیزی به وسیله فنر دوبل انجام می شود. معمولا فنر استفاده شده در تقویم رومیزی از رنگ های سفید، مشکی، طلایی می باشد. برای صحافی تقویم رومیزی ابتدا برگه های تقویم به وسیله دستگاه پانچ سوارخ می شود. سپس به وسیله فنر دوبل به پایه تقویم متصل می گردد. اندازه فنر های دوبل بسته به تعداد برگه های تقویم می تواند متفاوت باشد.

صحافی تقویم‌های رومیزی پایه سخت:

این دسته از تقویم‌ها از حالت ایستایی به‌مراتب بالایی برخوردارند و دلیل آن نیز استفاده از مقوای سخت و محکم در پایه آن ها می‌باشد. استفاده از فنر برای اتصال صفحات مختلف این تقویم به پایه از دیگر ویژگی‌های این دسته از انواع تقویم رومیزی محسوب می‌شود.

صحافی تقویم‌های رومیزی پایه نرم:

این دسته از تقویم‌های رومیزی اغلب قدرت ایستادن در روی میز را نداشته و دلیل آن نیز استفاده از مقوایی به نام اینورد بورد در پایه‌های آن‌ها می‌باشد. استفاده از طراحی‌های مختلف در پشت و جلوی برگه‌های این نوع از تقویم‌ها و همچنین تولید سریع آن‌ها از مزایای این دسته از انواع تقویم رومیزی محسوب می‌شود.

چاپ تقویم رومیزی 1402

از دیگر هدیه های تبلیغاتی که می توان برای تبلیغات در کنار سررسید و دیگر محصولات تبلیغاتی می توانند شرکت ها و ارگان های دولتی ازآن استفاده کنند و آن را برای تبلیغات خود به مشتریان خود اهدا کنند چاپ تقویم رومیزی 1402 است. مجموعه تبلیغاتی مدیران می کوشد تا بهترین تقویم رومیزی را با بالاترین کیفیت و بهترین متریال و طراحی را برای شما فراهم کند و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. امسال هم مثل سال های گذشته تلاش می کند تقویم رومیزی سال 1402 با قیمتی مناسب برای ارائه گرد هم آورد.

فاکتورهای مهم برای چاپ تقویم رومیزی سفارشی (بخش اول)

در زمان سفارش تقویم رومیزی موردنظر شما، موارد مهمی برای چاپ آن‌ها موردتوجه قرار می‌گیرد که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت:

اندازه و ابعاد تقویم رومیزی:

 با توجه به اینکه با شروع سال نو تقویم رومیزی سازمان‌ها نیز با تغییراتی به چاپ می‌رسد، می‌توان به این نکته اشاره کرد که انتخاب ابعاد برای این دسته از تقویم‌های تبلیغاتی از هیچ محدودیتی برخوردار نیست. افراد می‌توانند ابعاد موردنظر خود را برای چاپ تقویم به تولیدکنندگان و صحافان تقویم ارائه دهند.

چاپ در روی و پشت صفحات:

در صحافی برگه‌های تقویم رومیزی از پشت و جلو صفحات برای طراحی استفاده می‌شود. در قسمت روی صفحات معمولاً تاریخ و یا تقویم سال جاری حک‌شده و در قسمت پشت نیز طبق سفارشات عکس محصولات قرار می‌گیرد. البته در قسمت روی صفحات بخش‌هایی به‌صورت زمینه سفید برای درج لوگو و برند شرکت و یا سازمان موردنظر خالی می‌ماند.فروش تقویم رومیزی

فاکتورهای مهم برای چاپ تقویم رومیزی سفارشی (بخش دوم)

چاپ کاور تقویم رومیزی:

تقویم‌های رومیزی به‌جز پایه و صفحات از قسمتی به نام کاور نیز تشکیل‌شده‌اند. اغلب این برگه با رنگ و جنس پایه‌ها یکسان انتخاب می‌شوند تا طراحی تقویم زیباتر جلوه کند. در بخشی از این کاور اطلاعاتی در رابطه با معرفی برند و سازمان مربوطه حک می‌شوند و در قسمت پشت آن معمولاً برند مربوطه به‌صورت تزیین‌شده یا طلاکوب شده روی کاور حک می‌شود.


تقویم رومیزی اختصاصی

همانطور که می دانید تقویم های رومیزی به دو صورت تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی تولید می شوند. در تقویم های رومیزی اختصاصی طرح شما به صورت دلخواه چاپ می شود و می توانید از عکس های شرکت یا مجموعه خود در داخل تقویم استفاده کنید. طراحی تقویم رومیزی خود را به مجموعه ما بسپارید. طراحان ما آماده طراحی از صفر تا صد تقویم شما می باشند. دیگر مزیت تقویم رومیزی پایه تقویم می باشد که در طرح و رنگ دلخواه شما چاپ و تولید می شود. همچنین می توانید از پایه چوبی جهت تقویم رومیزی اختصاصی استفاده کنید. اگر شما قصد سفارش تقویم رومیزی دارید بهتر است آن را اوایل دی ماه سفارش دهید. هر چه سفارش خود را به تعویق بیندازید تقویم رومیزی خود را گران تر می خرید پس همین الان با مجموعه ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.


خرید تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1402 اصفهان

چاپ آنلاین مدیران در اصفهان توانسته با چاپخانه افست 5 رنگ و کارگاه صحافی اتوماتیک خود انواع تقویم و روزشمار، سالنامه و سررسید و کادوهای تبلیغاتی را با برند مدیران تولید کرده، تقویم های رومیزی مدیران از پر فروش ترین روز شمار ها در اصفهان است که استقبال بی نظیری از طرف همشهریان گرامی اصفهانی شده است و مجموعه مدیران امکان خرید شما همکاران و مشتریان گرامی را از تمام نقاط کشور و ارسال محصولات خود در هرکجایی از کشور عزیزمان ایران با باربری، اتوبوس، پست و یا حتی  کشور های خارجی  با هواپیما فراهم کرده است. مجموعه ما تلاش می کند تا شما عزیزان در هر کجایی که هستید از محصولات ما استفاده و کیفیت بالا ما را تجربه کنید.تقویم رومیزی خلاقانه

این نوع تقویم ها همان طور که از اسمش پیداست تقویم رومیزی با خلاقیت طراح و یا تولید کننده تلفیق شده است. تقویم رومیزی های خلاقانه نمونه و یا طرح خاصی ندارند میتواند هر نمونه ای تقویم رومیزی خلاقانه باشد مانند تقویم رومیزی چوبی همکاره با جای خودکار تلفیق از دو محصول که توانسته تقویمی خلاقانه را به وجود آورد. تقویم رومیزی خلاقانه محبوبیت بیشتری نسبت به تقویم رومیزی های عمومی در بازار بین مشتریان و همکاران پیدا کرده است. قیمت تقویم رومیزی خلاقانه نسبت به دیگر تقویم رومیزی ها قیمت بالاتری دارد چون این نوع تقویم رومیزی معمولا با افزودن متریال هایی اضافه تر یا جدید تر همراه است که باعث افزایش قیمت آن می شود.تقویم رومیزی فانتزی 1402

تقویم فانتزی 1402 همانطور که از اسمش پیداست یک تقویم با عکس های از چند اشیاء به صورت خیلی زیبا می باشد. در طراحی تقویم رومیزی فانتزی باید به این نکته توجه داشت که طرح های صفحات تقویم رومیزی باید مرتبط به هم باشد. همچنین می توان پایه این نوع تقویم را از چوب ساخت و به حالت های خاصی آن را تولید کرد. مجموعه تبلیغاتی مدیران تولید کننده تقویم های رومیزی فانتزی در ابعاد و اندازه های مختلف است.

خرید تقویم رومیزی ارزان

برای خرید ارزانترین تقویم رومیزی، مجموعه تبلیغاتی مدیران تقویم رومیزی در طرح های هخامنش، طبیعت، اتومبیل و.... را با قیمت استثنایی به شما پیشنهاد میکند. تقویم رومیزی 1402 ارزان بامشخصات فوق، پایه سلفون سخت با طراحی حرفه ای، 12 برگ کاغذ گلاسه 180 گرم، فنر دوبل برای شما مشتریان عزیز گرد هم آورده ایم. این محصول با توجه به قیمت پایین فروش زیادی را در  ببین همکارن به خود اختصاص داده است.

از تقویم رومیزی ارزان قیمت می‌توانید به‌عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز استفاده کنید که طرفداران و مخاطبین بسیار زیادی دارد.تقویم رومیزیارزان قیمت به‌صورت عمومی چاپ می‌شود بدین‌صورت که بر روی تقویم‌های موجود، تبلیغات شما توسط یک کلیشه فلزی و یا چاپ سیلک بر روی تقویم چاپ می‌گردد. تقویم‌های رومیزی در شرکت ما در طرح‌های مختلف کلاسیک، هخامنش،ایران وجهان، طبیعت، مذهبی، نقاشی و...تولید می شوند شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما طرح‌ها و همچنین اندازه‌ های مختلف تقویم‌های رومیزی را مشاهده کنید. و در صورت نیاز با همکارن ما تماس گرفته تا شما را در روند سفارش راهنمایی کنند.

نوع کاغذ به کار رفته در تقویم رومیزی ارزان قیمت گلاسه می‌باشد که می تواند دارای روکش UV نیز باشد و یا حتی میتوان از کاغذ جدید به نام کاغذ سنگ استفاده کرد که نیاز به روکش UV و یا حتی روکش سلفون ندارد. نوع صحافی فنر دوبل می‌باشد و نوع چاپ بر روی آن‌ها به‌صورت طلاکوب ، نقره‌کوب و حتی یا پلاک های فلزی و مولتی استایل است.


سفارش تقویم رومیزی

دانلود تقویم ماهانه 1402

مجموعه تبلیغاتی مدیران برای راحتی شما عزیزان همچنین فرصت محدود جهت طراحی تقویم طرح هایی را آماده و در سایت قرار داده است. شما می توانید از این قسمت استفاده کنید و تقویم خود را به صورت اختصاصی چاپ کنید. این تقویم ها به صورت کاملا حرفه ای توسط طراحان ما انجام شده است.


چاپ برگه کاور تقویم رومیزی 1402

در تقویم ماهانه رومیزی که 12 برگ دارد یک برگ یا بیشتر به عنوان کاور اضافه می شود، می توان این برگ را به درخواست مشتری و سلیقه او چاپ نمود. می توان در یک طرف این برگ به معرفی مختصر شرکت سفارش دهنده پرداخت و اگر از انواع کاغذ فانتزی برای این برگ استفاده نمود می توان لوگوی شرکت را به عنوان کاور و به صورت طلاکوب، نقره کوب یا چاپ سیلک آماده کرد. این برگه دراول تقویم رومیزی قرار می گیرد و جلوه اصلی تقویم رومیزی می باشد.دای کات تقویم رومیزی 1402

بعد از مرحله چاپ با استفاده از تکنیک دای کات می توان طرح های مدنظر را با استفاده از قالب روی تقویم رومیزی برش زد و آن طرح را روی تقویم پیاده کرد. بدین ترتیب ماهیت ابعادی نقش ها، حروف، اشکال و دیگر طرح های برش یافته باعث جذب خیلی از افراد می شوند و به هدف محصول چاپی خود یعنی استقبال و جذب مخاطب می رسیم. تکنیک دای کات کمک بسیار بزرگی در جلب توجه تقویم های رومیزی خواهد کرد.
برای اطلاع از لیست قیمت تقویم رومیزی سال 1402 با ما تماس گرفته و از تخفیفات ویژه تقویم رومیزی برخوردار شوید.

عضویت در کانال تلگرام

03135573625  - 09138079243

سفارش تقویم رومیزی 1402

برخی شرکت ها برای تبلیغ و بیشتر دیده شدن خود اقدام به سفارش تقویم رومیزی اختصاصی 1402 می کنند. در سفارش تقویم 1402 چاپ روی صفحات، اندازه ابعاد و چاپ پشت صفحات قابل تغییر خواهد بود. در تیراژهای بالا، بر اساس سایز مورد نظر مشتری، تقویم های رومیزی تولید می گردد. طرح، نوشته و لوگوی شرکت سفارش دهنده در فضای خالی حاشیه تقویم حک می شود. در پشت هر برگه تقویم هم می توان تصاویر دلخواه مشتری را چاپ نمود و یا می توان پیام های تبلیغاتی شرکت را ثبت کرد. شما برای سفارش تقویم رومیزی 1402 به گونه هایی که ذکر شد می توانید به همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را انجام دهید. ما در سایت مدل های متنوعی از تقویم های رومیزی را به نمایش گذاشته ایم. شما به منظور سفارش این تقویم ها می توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و پس از تکمیل فرآیند خرید منتظر دریافت محصول درب منزل خود باشید. برای سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید نوع برگه ها و نوع پایه را مشخص کنید و تصاویر و لوگوی شرکت و محصول خود را برای ما بفرستید.مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله اقدام به تولید انبوه تقویم رومیزی تبلیغاتی می کند این مجموعه امکان سفارش آنلاین و ارسال آن به سراسر کشور را فراهم کرده است. تقویمی که سفارش می دهید مناسب ترین قیمت را خواهد داشت و در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.تقویم رومیزی 1402

قیمت تقویم رومیزی 1402

قیمت تقویم رومیزی 1402 بسته به نوع کاغذ و جنس کاغذ و نوع پایه تقویم رومیزی که از چه جنسی باشد قیمت متغییر است، قیمت تقویم مجموعه تبلیغاتی مدیران نسبت به بقیه قیمت های بازار قیمت پایین تری دارد چون مجموعه ما مجهز به کارگاه صحافی اتوماتیک و چاپخانه آنلاین است و تولیدات خود را با برند مدیران در بازار عرضه میکند. شما همکاران و مشتریان گرامی برای دریافت لیست قیمت تقویم رومیزی 1402 و اطلاع از قیمت تقویم 1402 می توانید با همکاران فروش مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس بگیرید.

قیمت های تقویم ها بسته به نوع  برگه های کاغذ هر تقویم و جنس پایه که از چه نوع متریال و گرماژ کاغذ استفاده شده باشد و همچنین چه خدمات پس چاپ و صحافی بر روی آن اعمال شده مانند: چاپ برگه های تقویم از جنس گلاسه باشد و گرماژ آن که از کاغذ 135گرم، 180گرم، 200گرم استفاده شده باشد که قیمت های متفاوت هر کدام از این نوع کاغذ ها روی قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی تاثیر گذار است که استفاده سلفون بر روی پایه و برگه ها، یووی موضعی و غیره در قیمت تقویم رومیزی دخیل است شما می توانید برای ارزان تر شدن تقویم رومیزی تبلیغاتی خود با مرکز فروش مجموعه مدیران تماس گرفته و به صورت رایگان از مشاوران فروش ما مشورت بگیرید.

فروش تقویم رومیزی 1402

به دلیل استقبال و همایت مشتریان و همکاران ارجمند درطی این چند سال علاوه بر تولید فروش هدایای تبلیغاتی، چاپ و تولید سررسید، تقویم دیواری، امسال مجموعه تبلیغاتی مدیران توانسته است به کارگاه صحافی مجهز شود و فروش تقویم رومیزی 1402 را به 6 طرح متفاوت تر از هرسال با نام مدیران به بازار ارائه دهد.

خرید تقویم رومیزی 1402

همه ساله مجموعه تبلیغاتی مدیران تقویم رومیزی را با برند مدیران تولید می کند و برای سهولت در ارسال و خرید مشتریان و همکاران گرامی به تیراژ 20000 عدد تولید و بسته بندی شده و آماده ارسال به تمام نقاط کشور می باشد تا به محض خرید شما عزیزان چه به صورت خرید تقویم رومیزی سال 1402 به صورت سنتی و یا به صورت خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 سفارشات شما را در کمترین زمان ممکن اماده و برای شما ارسال نماید. برای دیدن نمونه های بیشتر مجموعه و خرید تقویم رومیزی با چاپ برند دلخواه کلیک کنید.چاپ تقویم رومیزی

صرفه جویی در زمان با خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402

با توجه به فرارسیدن پایان سال و شلوغی کسب و کارها اکثر افراد وقت کافی برای مراجعه به شرکت ها و سفارش دادن تقویم رومیزی 1402 را ندارند. در خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 سفارش دهندگان می توانند با مراجعه به سایت و بدون صرف وقت اضافه سفارش خود را انتخاب و آن را برای چاپ تایید کنند و در اسرع وقت تحویل بگیرند. با توجه به شلوغ بودن خیابان ها و بانک ها برای پرداخت وجه مورد نظر برای خرید تقویم های رومیزی افراد می توانند به صورت خرید اینترنتی این کار را به راحتی انجام داده و مبالغ را نیز از طریق همان سایت پرداخت نمایند و در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی کنند. این گونه پرداخت ها بسیار امن بوده و فقط با داشتن یک کارت بانکی قابل انجام می باشد.


 سفارش چاپ تقویم رومیزی 1402  09138079243به جای اینکه تقویم های آماده را از بازار خریداری کنید می توانید آن را به صورت اختصاصی و تبلیغاتی سفارش دهید. سفارش تقویم رومیزیتبلیغاتی به این صورت است که می توانید تصاویر برند خود را برای ما بفرستید تا روی تقویم درج شود. ما این تصاویر لوگو را با بهترین کیفیت بر روی کاغذ مورد نظر شما چاپ می کنیم سپس روی پایه های چرم، ترم، پارچه، گالینگور، مقوا و کتان با توجه به سلیقه شما درج خواهیم کرد.تقویم های رومیزی اختصاصی در هر برگه به تبلیغات و معرفی شما می پردازد و نسبت به تقویم های عمومی از کیفیت بالاتری برخوردار اند.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم هایی که ما به شما ارائه خواهیم داد کاملا سفارشی بوده و می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. اگر بخواهید هزینه کمتری پرداخت کنید می توانید تقویم های عمومی داخل سایت را مشاهده کنید و از میان آن ها سفارش خود را انجام دهید. در سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی ما تصاویر و لوگوی شما را به جای موارد قبلی درج خواهیم کرد. این نمونه ها قابل ویرایش و اصلاح کردن هستند. طرح هایی که می خواهید می توانند به صورت پشت و رو بر روی تقویم ارائه شوند. یک روی تقویم رومیزی می تواند ماه های سال باشد و طرف دیگر برگه تبلیغات و تصاویر شما قرار می گیرد. همه این موارد با توجه به سلیقه شما می باشد و به سفارش شما انجام خواهند شد.

مجموعه تبلیغاتی مدیران هر ساله در ایام نوروز و قبل از سال تحویل جدید،سفارشات تقویم رومیزی تبلیغاتی زیادی را دریافت می کند، شما هم اگر قصد سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی را دارید با شماره های زیر تماس بگیرید.

                 دفتر مرکزی اصفهان:03135573625            مشاور فروش:09138079243

تقویم رومیزی تبلیغاتی امروزه به‌ عنوان ابزاری مناسب برای تبلیغات و بازاریابی در اغلب شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توان مشتری و اغلب تجارت‌های مختلف را با حرفه خود همراه نمود. تقویم‌های رومیزی به‌صورت سفارشی یا همان تقویم اختصاصی نیز به چاپ می‌رسند.

یکی از راه های تبلیغات نسبتا ارزان استفاده از تقویم های رومیزی می باشد. تقویم های رومیزی یکی از انواع تقویم های تبلیغاتی می باشد که بسیار پرطرفدار نیز هست. متقاضیان می توانند با خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 آن ها را به مخاطبان و بازار هدف خود به عنوان یک هدیه خوب ارائه دهند. خرید اینترنتی تقویم رومیزی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که در این مطلب تعدادی از آن ها را شرح می دهیم.

تقویم رومیزی

خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 با انتخاب طراحی آن

تقویم های رومیزی به علت سهولت در دسترسی و قرار گرفتن بر روی همه میزها بسیار با اهمیت می باشد. برای تاثیرگذاری بیشتر این تقویم ها باید طراحی عالی و منحصر به فردی را برای آن انتخاب کرد. در روش خرید اینترنتی شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت تولید کننده نمونه های خود را انتخاب و یا در صورت داشتن طرح خاصی آن را به صورت اینترنتی برای شرکت بفرستید و از آن ها بخواهید تا بر اساس طرح ارسالی شما تقویم رومیزی تان را چاپ نمایند که مجموعه تبلیغاتی مدیران این خدمات چاپ آنلاین را در اختیار شما قرار داده است. با مراجعه به سایت برای خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 شما می توانید تا ریز ترین نکات مثل نوع تقویم رومیزی، جنس کاغذ، وزن کاغذ، تعداد صفحات، جلد تقویم رومیزی ارم و یا لوگوی درخواستی و … را شخصاً انتخاب و سفارش دهید.چاپ تقویم رومیزی ارزان

چگونگی خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402

در خرید اینترنتی تقویم رومیزی 1402 افراد و متقاضیان می توانند به سایت شرکت مورد نظر مانند: سایت چاپ آنلاین  گروه تبلیغاتی مدیران برای خرید مراجعه کرده و به بخش سفارشات اینترنتی بروند. در این بخش نوع محصول خود که همان تقویم رومیزی می باشد را انتخاب و تمامی موارد مد نظر خود را برای چاپ تعیین می کنند. پس از پایان مراحل انتخاب و تایید محصول مورد نظر وارد بخش بعدی یعنی پرداخت اینترنتی می شوید. در بخش پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر برای شما نمایش داده می شود و پس از تایید وارد درگاه بانکی برای پرداخت خواهید شد.

در این مرحله نیز شما با داشتن شماره کارت عابر بانک خود و رمز دوم آن می توانید مبلغ مورد نظر را در وجه شرکت  تبلیغاتی مدیران پرداخت و از تاییدیه آن برای خود عکس تهیه کنید. پس از تایید نهایی پرداخت در کمترین زمان ممکن می توانید سفارشات خود را بدون تلف کردن زمان و هزینه دریافت نمایید. تقویم های رومیزی خود نیز به انواع مختلف تقسیم می شوند مانند:تقویم رومیزی چوبی 1402، تقویم رومیزی فانتزی 1402 و غیره که تمامی آن ها را می توان به صورت اینترنتی سفارش و تهیه کرد. خرید اینترنتی تقویم رومیزی بسیار آسان و از لحاظ هزینه و سرعت در سفارش نیز بسیار به صرفه می باشد.

یکی از بهترین روش هایی که شرکت ها و برندها می توانند محصولات خود را تبلیغ کنند، استفاده از تقویم رومیزي تبلیغاتی می باشد. بهترین زمان برای تبلیغات از طریق تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402 روزهای نزدیک به سال جدید سال 1402 می باشد. شرکت ها و ارگان ها هم می توانند نام ، مشخصات و آدرس شرکت و هم تصاویر برند و محصولات خود را روی تقویم ها چاپ نمایند و از این طریق محصول خود را به دیگران معرفی و سبب رونق اقتصادی حوزه شغلی خود گردند. برای آشنایی بیشتر با مزیت ها و انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مدل های مختلف تقویم رومیزی

بسیاری از سازمان و شرکت ها در ماه های منتهی به سال به دنبال یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند و کاربردی برایپرسنل و مشتریان وفادار خود می باشند.

و نیمه دوم سال رو به شرکت های تبلیغاتی برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند می کنند. انتخاب این هدیه بسیار سخت و زمان بر می باشد به دلیل تنوع بالای هدایای تبلیغاتی که بخصوص در این سال ها به وجود آمده انتخاب را برای مدیران بسیار سخت کرده است.

یکسری هدایای تبلیغاتی کلاسیک مثل تقویم رومیزی فانتزی وجود دارد که سالیان سال است بخصوص در ایران رواج و بشدت کاربرد دارد، ما سعی کردیم در این مقاله در خصوص چاپ تقویم و مدل های مختلف تقویم به شما مطالبی را ارائه بدهیم.

مدل های مختلف تقویم ها را هم می توان براساس سایز و طرح و هم براساس جنس و هم براساس طرح و شکل ظاهری دسته بندی کرد.


تقویم و روزشمار می تواند همانند یک وسیله واکنشی، اطلاعات از پیش تعیین شده را در طول یک ماه به مخاطب ارائه دهد. تقویم معمولا به صورت ماه شمار تهیه می شود، یعنی در هر برگ یک ماه چاپ می شود. تصاویر تبلیغاتی هم روی آن قابل چاپ است. یکی از برگ های تقویم و روزشمار می تواند به عنوان جلد و یا صفحه مختص تبلیغات شرکت سفارش دهنده به کار گرفته شود. در این صورت تقویم رومیزی 13 برگ خواهد شد. البته چون محدودیتی وجود ندارد می توان به صورت دلخواه تعداد برگه ها را تغییر داد. جنس برگه های تقویم و روزشمار می تواند مقوایی، چرم، چوبی، طرح دار کتان و ... باشد.


مدل های دیگر تقویم و روزشمار رومیزی

تقویم رومیزی شرکت های تولیدی این محصولات سعی می کند برای جلب نظر مشتریان خودشان تقویم هایی را در سایز های مختلف طراحی و چاپ بکند. برخی در ابعاد های بسیار کوچیک که مناسب برای جاهایی که نیازمند فضای کمی هستند طراحی می کنند و هم برای مدیرانی که فضای بسیار بزرگی برای میز خود دارند طراحی می کنند. بعضی از این تقویم ها (تقویم رومیزی یادداشت دار) دارای فضایی کافی برای نوشتن مطالب خودشان دارند برخی یکسری کاغذی ها کوچک ۱۰ در ۱۰ در جلوی خودش دارند برای کسانی که نوشته هایی را قصد دارند بنویسید از این مدل ها استفاده می کند و برای بخش های اداری بسیار مناسب و کاربردی می باشد.


یکسری دیگر تقویم ها بصورت ساده در ابعاد های مختلفی وجود دارد یکسری ها با طرح های کشیده یکسری با طرح ها افقی در تنوع های مختلفی که هر سال این طرح ها با استفاده از طراح های خلاق بروز می شوند که البته یکسری از این طرح ها به دلیل استقبال بالایی که در طول سالیان سال می شود به عنوان یک طرح کلاسیک شناخته می شود و هر سال آن شرکت آن طرح خودش را تجدید چاپ می کند.

بسیاری از شرکت ها برای این منظور که تقویم را بخواهند بعنوان هدیه به مشتریان خودشان بدهند از تقویم های رومیزی ساده استفاده و چاپ می کنند که بیشتر جنبه ظاهری و بصری تقویم ملاک قرار داده بشود نه جنبه نت و نوشتاری بر روی تقویم.


بسیاری از شرکت های چاپ تقویمدر این سال های اخیر طرح های بسیار جذابی را برای تقویم رومیزی خودطراحی می کند از بکار بردن ساعت در تقویم تا شکل های تقویم به حیوان آن سال.

از نظر جنس هم تقویم ها توسط مقواهای سخت و با یک روکش سلفونی برای استحکام هر چه بیشتر تقویم از آن استفاده می کنند ولی باز با این حال خیلی از شرکت ها با استفاده از جنس های متنوع سعی بر تغییرات عمده در ظاهر آن می کنند.

ما سعی کردیم در این مقاله مدل های مختلف تقویم را برای شما بیان بکنیم و امید است مفید بوده باشد و سعی براین است در مقالات آینده بصورت مفصل و تخصصی تر در این خصوص وارد بشویم.


پیشنهاد می کنیم بخوانید: تقویم رومیزی اختصاصی