کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تقویم رومیزی سه بعدی


اگر قصد سفارش تقویم سه بعدی و تقویم 5 بعدی را دارید در این مقاله همراه ما باشید؛ امروزه تاثیر تقویم در زندگی ما قابل کتمان نیست، تمام برنامه های ما در ساعت ها، روزها، ماهها چنان با تقویم عجین شده است که جدایی تقویم از آن ممکن نمی باشد، تقویم نقش بسیار مهمی را در برنامه ریزی مناسب و انضباط زندگی ما در شغل، تحصیل، مسائل عادی و... بازی می کند، اختراع تقویم سبب شد که حیات انسان ها بی هدف و بی برنامه دنبال نشود، به همین دلیل است که شما به هر منزل یا محل کاری سر بزنید، حتما ردپای تقویم را خواهید دید، تقویم ها انواع مختلفی را شامل می شوند و امروزه طیف گسترده ای از تقویم ها موجود است، یکی از جالب ترین و زیباترین تقویم ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تقویم سه بعدی و تقویم پنج بعدی است.


تقویم سه بعدی و پنج بعدی 1402

تقویم های سه بعدی و پنج بعدی تقویم هایی هستند که از انواع تقویم های دیواری 1402 محسوب می شوند، این تقویم ها به دلیل آن که از نظر طرح و شکل بسیار مناسب هستند، از پرکاربردترین تقویم های دیواری می باشند، چاپی که بر روی تقویم های چند بعدی انجام می گیرد چاپ سیلک است، تقویم های سه بعدی و پنج بعدی از جنس پلاستیک نشکن شیشه ای هستند، به همین دلیل چاپ سیلک برای آن ها مناسب است.

از انواع تقویم های سه بعدی و پنج بعدی می توانیم به تقویم های تک برگ و چند برگ اشاره کنیم، تقویم های تک برگ معمولا حاوی یک تصویر به همراه تقویم یکسال در یک صفحه می باشد و تقویم چند برگ هم از چندین صفحه تشکیل شده است که ممکن است هر صفحه مختص یک فصل یا ماه باشد.


قیمت تقویم سه بعدی 1402

با توجه به تنوع طرح های بالا هر کدام بسته به نوع طرح که سه بعدی بود و یا پنج بعدی و تک برگی بوده ویا 4 برگی و صحافی آن به چه شکل بوده قیمت آن متفاوت بوده چاپ اطلاعات شما نیز اگر به صورت تک رنگ بوده هزینه ای نسبتا کمی به چاپ دو رنگ و یا حتی چند رنگ را دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس حاصل کرده و قیمت نهایی را از همکاران ما دریافت کنید.

هزینه ها را کم کن : با شما تماس بگیریم.

سفارش تقویم سه بعدی و پنج بعدی 1402

تقویم های چند بعدی از جمله تقویم های سه بعدی و پنج بعدی توسط صاحبان کسب و کار و شرکت ها به منظور استفاده در تبلیغات بسیار کاربرد دارد. به همین دلیل سفارش تقویم سه بعدی و پنج بعدی روزبه روز بیشتر می شود، اگر قصد خرید تقویم سه بعدی و پنج بعدی را دارید، به راحتی در سایت ما می توانید سفارش تقویم سه بعدی و تقویم پنج بعدی را ثبت کنید، سفارش تقویم سه بعدی و پنج بعدی در سایت ما این مزیت را دارد که شما با هزینه مناسب و با کیفیت مناسب می توانید از این محصول ارزشمند در جهت معرفی محصولات خود و یا هدیه دادن به دیگران استفاده کنید.


سفارش تقویم سه بعدی 1402

تقویم سه بعدی 1402 از دسته تقویم هایی هستند که جز محصولات وارداتی مجموعه تبلیغاتی مدیران به حساب می آیند.برای دیدن نمونه های بیشتر، سفارش و خرید تقویم سه بعدی 1402 میتوانید با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید.

همین حالا سفارش بده: تماس با چاپ آنلاین مدیران

3625 557 0313

 

دسته‌بندی