کمی صبر کنید...

تقویم رومیزی اختصاصی


آیا می دانید انواع مختلفی از تقویم اختصاصی در مدل های دیواری و رومیزی و به صورت تک برگ و چند برگ طراحی و عرضه شده است؟

آیا می دانید اهمیت استفاده از تقویم در هر شغل چقدر است؟

آبا به دنبال تقویم 1402 ارزان قیمت برای شرکت خود هستید؟

امروز قصد داریم موضوعات مهم در خصوص انواع تقویم اختصاصی را مورد بررسی قرار داده و به قیمت بندی آنها نیز اشاره کنیم.

اهمیت تقویم اختصاصی در حرفه شما

اگر به سراغ حرفه ای جدید رفته اید و به فکر بازیابی هستید بهترین و ارزان ترین گزینه برای شما سفارش تقویم اختصاصی می باشد. این روش ضمن عرضه هدیه ای مناسب به افراد می تواند محصول و یا خدمت شما را به خوبی توصیف نموده و در واقع تبلیغی بسیار مناسب برای آشنایی افراد با شغل شما باشد. عرضه انواع تقویم اختصاصی اغلب در ایام عید نوروز بوده و به نوعی به تقویم اختصاصی تبلیغاتی مشهور است.

عموماً در صفحات آخر تقویم به طور مفصل تری از شغل شما صحبت خواهد شد. شما می توانید در هر صفحه از تقویم خود تصویری از محصول و یا خدمت خود گذاشته و به این صورت با مخاطب بهتر ارتباط بگیرید. استفاده از تقویم اختصاصی باعث برندینگ شدن شغل شما می شود و به این صورت رونقی ایده آل به شغل خود می بخشید. با طرح دقیق از تقویم اختصاصی می توانید کسب و کار خود را به نوعی رونق ببخشید.

چاپ تقویم اختصاصی

تقویم اختصاصی مدیران

مجموعه چاپ و طراحی مدیران توانسته بیش از پیش در طی سال های اخیر به تولید انواع سررسید و سالنامه، چاپ انواع تقویم و روز شمار و تولید انواع هدایای تبلیغاتی با برند مدیران به بازار عرضه نماید و امسال نیز در سال 1402 به تولید انبوهی از چاپ تقویم 1402 را برای شما مشتریان و همکاران گرامی فراهم آورد شما سروران گرامی میتوانید طبق گفته های قبلی که گفته شد تقویم 1402 شرکت و کسب وکار خود را به صورت اختصاصی نیز چاپ کنید. در آیتم چاپ تقویم اختصاصی شما می توانید همان طور که از اسمش پیداست از عکس و متن های شرکت خود به صورت کاملا رنگی در چاپ تقویم ها استفاده کنید که این روند به سلیقه شخصی شما بستگی دارد که در پایه تقویم لوگو و برند شما چاپ شود و یا در تمام برگه ها محصول انحصاری شرکت شما چاپ و صحافی و در اختیار شما قرار گیرد. اگر شما نیاز به سفارش تقویم با عکس دلخواه خود دارید کافی است با مجموعه تبلیغاتی چاپ آنلاین مدیران تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در اسرع وقت سفارشات شما را پیگیری و در اولویت قرار می دهند.

مزایای تقویم اختصاصی

• قابلیت جابه جایی آسان تقویم

• هزینه پایین تقویم نسبت به سررسیدهای اروپایی و مدیریتی

• تقویم همیشه در معرض دید است

• برند سازی حرفه ای با تقویم

• تاثیر بالا در فضاهای پررفت و آمد


تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی به صورت سیمی و ریلی عرضه می شود که مدل سیمی آن بیشتر متقاضی دارد. سیم های استفاده شده در این تقویم ها به صورت دو سر دوخت قابل تنظیم می باشد که به شما اجازه می دهد در صورت تمایل قسمتی به آن اضافه و یا از آن کم نمایید. شما می توانید تقویم رومیزی اختصاصی را بسته به نیاز آن را 7 برگی، 12برگی، 13برگی و غیره آن را طراحی و چاپ نمایید. تقویم های رومیزی چوبی نیز یکی از بهترین مدل ها می باشد که میتوانید استفاده نمایید. این نوع تقویم ها بیشتر به تقویم های مدیریتی و اداری شباهت دارد و بر روی میز مدیران و کارمندان شرکت ها جلوه بهتر و زیبا تری را دارا است.

اختصاصی کردن انواع تقویم رومیزی


• چاپ نام و لوگو روی پایه تقویم با روش های چاپ نقره کوب، طلاکوب و..

• چاپ برگه کاور نسبتا ضخیم با نام و لوگوی شرکت

• شرح خدمات شرکت روی صفحه معرفی در قسمت اول

• معرفی محصولات و خدمات شرکت روی پشت هر صفحه از تقویم

• چاپ اطلاعات کنار روزهای ماه و تصاویر روی قسمتی از هر صفحه

• تغییر دلخواه ابعاد تقویم

• چاپ تصاویر اختصاصی و دلخواه روی هر صفحه از تقویم به طور کامل

حتما باید ببینید: تقویم رومیزی ها فانتزی
طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

 در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی نسبت به ابعاد و اندازه انتخاب شده برای طراحی شما می توانید بسته به نظر خود در تمامی صفحات عکس از محصولات شرکت و یا ارائه خدمات شرکت را به کاربرد، همیشه در طراحی باید این نکته را در نظر داشته باشیم که طراحی که داخل سیستم انجام می شود به دلیل خطاهای دستگاه افست همان رنگی که در نظر گرفته شده است در نمی آید اما مجموعه تبلیغاتی مدیران با اضافه کردن دستگاه افست 5 رنگ همزمان این خطاها را رفع کرده است(رنگ پنجم دستگاه افست رنگ نقره ای و طلایی) باید در نظر داشته باشیم که طراحی نقش مهم تری در این موضوع دارد هرچه بهترین رنگ ها برای طرح انتخاب شود طرح شما به طرح اصلی نزدیک تر می شود که این مسئله مربوط میشه به طراحی حرفه در زمینه چاپ که خوشبختانه مجموعه مدیران طراحان حرفه ای در این زمینه در اختیار شما سروران قرار می دهد. یک نکته شما اگر خودتان قصد طراحی دارید حتما برای صحافی تقویم رومیزی اختصاصی حداقل یک سانتی متر از 4 طرف طرح را خالی بگذارید که هنگام صحافی فنر طرح شما در محدوده فنر قرار نگیرد. طراحان مجموعه ما تقویم رومیزی شما را به هر صورت که شما می پسندید طراحی می کنند. هزینه طراحی تقویم رومیزی به صورت مدت زمان کار بر روی طرح شما محاسبه می شود. اگر شما مدت زمان کافی جهت طراحی ندارید می توانید از طرح تقویم رومیزی که در سایت قرار داده شده است استفاده کنید و تغییرات لازم را در آن ها انجام دهید.

پیشنهاد میکنم ببینید: طرح لایه باز تقویم رومیزی

پایه تقویم رومیزی اختصاصی

 شما علاوه بر صفحات تقویم رومیزی اختصاصی می توانید پایه آن را نیز به صورت اختصاصی طراحی و چاپ نمایید و یا اینکه شما از طرح پایه های عمومی که برای بقیه تقویم ها استفاده شده رنگ یا مدلی را انتخاب می کنید. نمونه مدل های پایه های عمومی از جنس تقویم رومیزی گالینگور، تقویم رومیزی سلفونی، تقویم رومیزی چرم، تقویم رومیزی چوبی است که شما به نظر دلخواه خود آن را انتخاب کرده و با برگه های تقویم ست کرده و برای صحافی و مونتاژ ارسال می کنید .


قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

 یکی از راه های انتخاب تقویم رومیزی ارزان حذف واسطه ها است و اینکه شما مستقیما با خود چاپخانه و صحافی کارکنید قیمت تقویم رومیزی اختصاصی به دلایل دیگه هم بستگی دارد مثل ابعاد و اندازه پایه تقویم رومیزی، جنس پایه تقویم رومیزی، روکش پایه تقویم رومیزی، گرماژ کاغذ و مقوای پایه تقویم رومیزی، سایز برگه های تقویم رومیزی، گرماژ برگه های تقویم رومیزی، روکش برگه های تقویم رومیزی و در آخر نوع صحافی تقویم رومیزی همه این موارد ذکر شده درتعیین قیمت تقویم رومیزی اختصاصی 1402 نقش به سزایی دارد. جنس بکار رفته در تقویم رومیزی اغلب ضخیم تر بوده و به همین دلیل این تقویم ها دارای قیمت بالاتری هستند.

شما میتوانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه مدیران برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی با مجموعه تماس گرفته تا تقویم رومیزی اختصاصی سال 1402 خود را با کمترین هزینه طراحی و چاپ کنید.

پیشنهاد میکنیم: درخواست مشاوره رایگان

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

برای سفارش تقویم رومیزی تیراژ تعیین شده بین همکاران و چاپخانه دارن تیراژ 1000 عدد است ولی مجموعه مدیران برای با توجه به گرانی های اخیر و وضعیت اقتصادی پیش آمده امکان چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 500 عددی را فراهم کرده است.

 

خرید تقویم اختصاصی 1402

برای خرید تقویم اختصاصی 1402 طرح مورد نظر طراحی شده خود را به ایمیل مجموعه ارسال کرده و یا ازطریق تلگرام مجموعه تبلیغاتی مدیران برای بخش چاپ ارسال کرده و اگر میخواهید تیم طراحی مجموعه مدیران طراحی شمار را انجام دهد با شماره زیر تماس بگیرید و خرید خود را نهایی کنید.

8079243 0913

031-35573625

 

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی فرصتی مناسب برای تبلیغات در شرکت‌های مختلف به شمار می‌رود. با انتخاب طرح و جنس، چاپ تقویم خود را سفارشی کنید.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

امروزه روش‌های مختلفی برای تبلیغات گسترده و وسیع در جامعه وجود دارد. یکی از این موارد انواع تقویم‌های رومیزی با طرح و ابعاد مختلف می‌باشد. در طراحی و تولید انواع تقویم‌های رومیزی می‌توان طرح و تصاویر زیبایی را به کار برد. از تصاویر زیبای طبیعت گرفته تا انواع تصاویر فانتزی را می‌توان به‌طور کاملاً سفارشی در طراحی تقویم رومیزی مورداستفاده قرار داد.

اما نکته مهم و جالب‌ توجه در رابطه با طراحی انواع تقویم‌های رومیزی از نوع تبلیغاتی این است که سازمان‌ها می‌توانند بنا به درخواست خود طرح‌ها و تصاویر پیشنهادی را برای طراحی انواع تقویم رومیزی اختصاصی ارائه دهند. درواقع چاپ تقویم رومیزی می‌تواند به‌صورت کاملاً سفارشی و اختصاصی انجام گیرد. این ویژگی در رابطه با این مسئله باعث می‌شود که طراحی انواع مختلف تقویم‌های رومیزی با هدفی معین و مشخص صورت گیرد. تعداد و نوع جنس به‌کاررفته در این دست از تقویم‌های تبلیغاتی کاملاً سفارشی بوده و از سمت سفارش‌دهنده تعیین می‌شود.

سفارش تقویم رومیزی 1401

نحوه سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

انواع تقویم‌ها به‌صورت عمومی و سفارشی قابل تهیه و خریداری می‌باشند. تقویم‌های رومیزی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشند. شما می‌توانید این دسته از تقویم‌ها را که به‌صورت از پیش طراحی‌شده و همچنین عمومی به فروش می‌رسند را تهیه کنید؛ اما اگر هدف اصلی از خرید این نوع تقویم‌های رومیزی تبلیغات گسترده می‌باشد، می‌توانید به‌صورت سفارشی آن‌ها را چاپ و تهیه کنید. برای اینکه بتوانید سفارش تقویم رومیزی اختصاصی خود را نهایی کنید می‌بایست در ابتدا هدف خود را از ارائه این تقویم‌های رومیزی مشخص کنید.

بعد از مشخص کردن اهداف خود می‌بایست طرح‌های پیشنهادی برای هک شدن بر روی این تقویم‌های رومیزی را سفارش دهید. مسلماً اگر اهداف تبلیغات ارائه و معرفی محصولات سازمان ها و شرکت‌های مختلف باشد، با استفاده از تصاویر محصولات می‌توان تبلیغات را از طریق این دسته تقویم‌ها نهایی نمود. بعد از مشخص شدن طرح می‌بایست ابعاد و جنس موردنظر نیز ثبت شود. کارشناسان مربوطه با ارائه اطلاعات کامل‌تر در رابطه با ابعاد و جنس به‌کاررفته در این دست از تقویم‌ها می‌توانند سفارش شمارا نهایی کنند.

قیمت تقویم رومیزی 1401 ارزان

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ارزان

بهترین زمان برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی پایان سال و نزدیک به سال جدید می‌باشد. این زمان بهترین فرصت برای ارائه تبلیغات هدفمند در میان جوامع است. افراد می‌توانند با ثبت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی 1402 و ارائه طرح و تصاویر موردنظر تقویم‌های رومیزی خود را تهیه نموده و با نزدیک شدن به سال جدید در بین کارمندان و دیگر افراد جامعه ازاین‌دست تقویم‌ها استفاده نمایند.

در کنار دیگر هدیه های تبلیغاتی مناسب برای سال جدید می‌توان از انواع تقویم‌های رومیزی با طراحی خاص به‌عنوان گزینه‌ای ایده آل برای تبلیغات یاد نمود. تقویم رومیزی اختصاصی سال جدید می‌تواند گزینه ای مناسب و همچنین مقرون‌به‌صرفه به‌عنوان هدیه تبلیغاتی در میان کارمندان محسوب شود. کاربرد این دست از تقویم‌ های رومیزی اختصاصی ارزان که باهدفی مشخص طراحی و تولیدشده‌اند نیز می‌تواند به مزایای آن‌ها اضافه شود. شما عزیزان نیز می‌توانید با سفارش تقویم رومیزی سال 1402، سال جدید با شماره های مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس گرفته و با کارشناس فروش مجموعه مشورت کنید.

03135573625

09138079243

دسته‌بندی