کمی صبر کنید...

تقویم رومیزی لاکچری


تقویم ها وسایلی هستند که از زمان های قدیم برای دانستن تاریخ و روز توسط بشر استفاده شده اند و انواع مختلفی دارد مانند تقویم دیواری و تقویم کتابی و تقویم رومیزی در این مقاله قصد داریم به معرفی تقویم رومیزی لاکچری پرداخته و همچنین درباره تقویم رومیزی کمی توضیح دهیم.

انواع تقویم رومیزی لاکچری

تقویم ها انواع مختلفی دارند که نوع رومیزی آن ها نیز بسیار مرسوم و معروف است. تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی می باشند. از انواعتقویم رومیزی می توان به تقویم های یک و چهار و دوازده و 13 صفحه ای اشاره کرد. هرکدام از این تقویم ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. برای مثال تقویم های تک برگ جزئیات را به میزان بسیار کمی نمایش می دهند اما از طرفی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند و از طرفی تقویم های دوازده برگی دارای قیمت بالاتر و جزئیات بیشتر بوده و حتی از قطعات زینتی مانند جلد نیز برخوردار هستند و به نوعی میتوان به آن ها تقویم رومیزی لاکچری گفت که کاربردهای خاص خود را نیز دارند.


تقویم 12 برگی و یا 13 برگی را نیز میتوان در سایز ها و ابعاد در متریال های مختلف تولید کرد که میتوان جلد آن را از چوب طبیعی غیر مصنوعی و یا حتی طرح های مشابه به سنگ و ... استفاده کرد که زیبایی بیشتری به تقویم می دهد.

تقویم رومیزی لاکچری

تقویم رومیزی 1402می تواند جزو هدایای خاصی باشد که شما می توانید به اطرافیان یا مشتریان تان بدهید. یک تقویم رومیزی لاکچری می تواند به راحتی نظر بسیاری از افراد را جذب کرده و به راحتی آن ها را به سمت شرکت یا کار شما بکشاند، از طرفی تقویم رومیزی لاکچری می تواند برای کسانی که دوستشان دارید نیز خوشحالی را به ارمغان بیاورد.


حال باید به این مسئله بپردازیم که یک تقویم رومیزی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. از جمله ویژگی های تقویم رومیزی لاکچری باید به جلد شکیل آن اشاره کرد. این گونه از تقویم ها دارای جلد های چرمی و خاص هستند از طرفی عکس های زیبایی نیز در آن ها استفاده شده و همچنین در کنار این گونه از این تقویم های رومیزی گاهی خودکار ها و یا جاخودکاری های زیبا نیز قرار داده می شود تا هرچه بیشتر به زیبایی این تقویم های لاکچری بیافزاید و برای هدفی که برای آن هدیه داده می شود کاربردی باشند، خواه هدیه ای به یک عزیز باشد و خواه تبلیغات یک شرکت باشد، این محصول به گونه ای است که همه را خوشحال نگه می دارد.

تقویم رومیزی پلکسی

تقویم رومیزی پلکسی مدیران بیشتر جلوه لاکچری بودن دارد و بیشتر برای شرکت ها مورد استفاده بوده که جنس برگه های آن از گلاسه و پایه های آن از پلکسی شفاف اکریلیک و شیشه ای می باشد که به دلیل شفافیت پایه، پس زمینه با تقویم ادغام شده و جلوه بهتری به تقویم می دهد. این نوع تقویم نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده چون می توان این تقویم را به صورت اختصاصی در تیراژ کم به مشتریان ارائه داد، چاپ بر روی تقویم رومیزی پلکسی به صورت چاپ سیلک و یا پلاک لیزر انجام شده و چاپ آن با مشخصات تبلیغاتی مورد نظر شما امکان پذیر است.


از نمونه های تقویم رومیزی پلکسی می توان تقویم رومیزی پلکسی جا قلمی دار و تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی نام برد که تقویم رومیزی جا قلمی دار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و جای قلم و خودکار آن می تواند کمک به حذف جا قلمی های دیگر روی میز و خلوت کردن میز کار مدیران شود و شما می توانید با سفارش تقویم رومیزی جا قلمی دار با یک، سفارش دو محصول مورد استفاده را هم زمان به مدیران و کارمندان شرکت ها هدیه دهید.

قیمت تقویم رومیزی پلکسی نسبت به بقیه تقویم ها قیمت بالاتری دارد که مجموعه تبلیغاتی مدیران سعی بر این داشته تا جایی که امکان دارد تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی و تقویم رومیزی پلکسی را با قیمت مناسب برای ارائه به شما عزیزان فراهم آورد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


مشاوره رایگان از کارشناس چاپ

حال با این تفاسیر از تقویم رومیزی لاکچری که می تواند چه وجه خوبی از شما در بین مشتریان و رغیبان خود پیدا می کنید مجموعه چاپ آنلاین مدیران از این رو برای اینکه تبلیغات شما بهتر از همیشه روی تقویم نمایان شود انواع چاپ را با مدل های مختلف پلاک  برای لاکچری تر شدن تقویم گرد هم آورده تا تبلیغات شما با پرستیژ بالاتری در بازار کارتان نمایان شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پلاک ها و چاپ روی تقویم ها با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

09138079243 - 03135573625


 تقویم ها همیشه در زندگی انسان نقش زیادی داشته اند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیز کاربرد خود را از دست نداده اند و مورد استفاده قرار می گیرند. تقویم رومیزی فانتزی یکی از رایج ترین نوع تقویم ها است که هم اکنون در ادارات و مکان هایی که میزکار دارند، به کار برده می شود.

انواع تقویم رومیزی فانتزی 

از انواع تقویم رومیزی فانتری می توان تقویم رومیزی پایه دار ، تقویم رومیزی طلاکوب، تقویم رومیزی 3 بعدی، تقویم رومیزی یو وی موضعی را نام برد که در ادامه شما را با نمونه تقویم رومیزی فانتزی پایه دار  آشنا می کنیم.


تقویم رومیزی فانتزی

همان طور که از اسم این نوع تقویم پیدا است. تقویم رومیزی فانتزی بیشتر برای مشتریان خاص و مدیران استفاده می شود این نوع تقویم با توجه به زیبایی و شکیل بودن قیمت بالا تری نسبت به بقیه تقویم رومیزی ها دارد ولی مجموعه تبلیغاتی مدیران برای رفاه مشتریان خود این محصول را نیز با قیمت مناسب تهیه و تولید نموده است.


تقویم رومیزی فانتزی پایه دار

تقویم رومیزی پایه دار پراستفاده ترین نوع تقویم های فانتزی است و کاربرد فوق العاده ای دارد. این نوع تقویم ها معمولا بصورت ماه شمار در 12 برگ تولید می شوند و همچنین در برخی مواقع از برگ اول بعنوان تبلیغات استفاده می شود و مجموع برگ های آن به 13 عدد می رسد. شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی، بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور کرده و به برنامه ریزی امور بپردازد. تقویم فانتزی رومیزی کاربرد زیادی در زمینه تبلیغات دارد و در جهت برندسازی موثر است.

برخی از تقویم های رومیزی پایه دار بصورت هفته شمار تولید می شوند. معمولا برای ساخت تقویم های رومیزی از گلاسه استفاده می شود که در جهت جلوه بخشیدن به تصاویر و محتوای تبلیغات موثر است. امکان ساختن تقویم رومیزی با استفاده از کاغذهای فانتزی بجای گلاسه نیز وجود دارد ولی اکثر تقویم های رومیزی تولید شده توسط مجموعه چاپ آنلاین از کاغذ گلاسه می باشد.


طرح تقویم رومیزی فانتزی

 طرح تقویم رومیزی فانتزی در مدل ها و سایز های مختلفی تهیه و تولید می شود. طرح تقویم رومیزی فانتزی همان طور که از اسمش پیداست باید تفاوت منحصر به فردی از نظر ظاهر و جنس متریال نسبت به بقیه تقویم رومیزی های فانتزی داشته باشد. از این رو می توان طرح تقویم رومیزی های فانتزی را به صورت آبرنگی، کلاسیک، کودکانه، اسلیمی و ساده نام برد.این طرح ها باید در اجرا روی کاغذ نیز تفاوت هایی نسبت به بقیه تقویم ها داشته باشد مانند: برجستگی طرح و اشکال، طلا کوب شدن بعضی از جاهای طرح، استفاده از یو وی برجسته در جاهای مهم طرح طراحی شده که هر کدام به نوبه خود زیبایی خاصی به تقویم میدهد و تقویم رومیزی فانتزی را از دیگر مدل های تقویم رومیزی منحصر به فرد میسازد.

من هم از تولید کننده تقویم رومیزی خرید میکنم.  

کاربرد تقویم رومیزی فانتزی

همواره دیده اید که در مواقع پایان سال شرکت ها و سازمان ها بعنوان هدیه سال نو سررسید و تقویم هدیه می دهند. تقویم رومیزی در مکان های مختلفی از جمله ادارات، ساختمان ها، شرکت ها، فروشگاه ها و حتی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که به ندرت می توان میزی را یافت که تقویم روی آن نباشد.

تقویم های رومیزی فانتزی علاوه بر کاربرد بعنوان یک تقویم، گزینه مناسبی برای زیبایی محیط و میز می باشند. تقویم رومیزی فانتزی توجه شما را هنگامی که پشت میز نشسته اید به خود جلب می کند و همواره این امکان را می دهد که در زمان حال زندگی کنید و از تاریخ مطلع باشید. تقویم رومیزی فانتزی از جلوه بسیار زیبایی برخوردار است.

تقویم رومیزی فانتزی تبلیغاتی

همانطور که در بالا گفتیم؛ تقویم های رومیزی در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که سبب شده است تا گزینه مناسبی برای تبلیغات باشند. افراد مالک کسب و کار می توانند با سفارش تقویم رومیزی اختصاصی، از برگ اول بعنوان معرفی برند خود استفاده کنند و همچنین در صفحات تقویم نام و یا لوگوی برند خود را به نمایش بگذارند.

مشاوره رایگان قبل از سفارش منتظر صدای گرم شما هستیم.   09138079243


خرید تقویم رومیزی فانتزی

سفارش تقویم رومیزی 1402 بر روی کاغذهای فانتزی از لحاظ هزینه مناسب تر است. زیبایی تقویم رومیزی فانتزی از دیگر تقویم ها بیشتر است و جلوه مناسب تری دارد. چاپ تقویم تبلیغاتی بر روی کاغذهای فانتزی از لحاظ میزان جلب توجه استفاده کننده به محتوای تبلیغات بهتر است و گزینه بسیار مناسبی است. از این رو مجموعه توانسته تمام این زیبایی ها را کنار جمع کند تا شما مشتریان عزیز مجموعه چاپ آنلاین مدیران از این نوع هدیه تبلیغاتی بتوانند استفاده کنند.برای خرید و سفارش تقویم رومیزی فانتزی 1402 با ما تماس بگیرید.

09138079243 - 03135573625

دسته‌بندی