کمی صبر کنید...

تقویم رومیزی مدیریتی


با نزدیک شدن به سال جدید بازار هدایای تبلیغاتی بسیار گرم می شود که در این بین در کنار هدایای با تنوع مختلف، اکثر شرکت ها و موسسات تقویم رومیزی مدیریتی مختلفی را چاپ و به مخاطبان خود تقدیم می کنند. تقویم ها از بهترین هدایایی می باشند که علاوه بر جنبه هدیه بودن جنبه دیگری نیز دارد و آن هم چاپ تبلیغات مختلف بر روی آنهاست. تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند که بر حسب شکل و کاربرد آنها متفاوت می باشند و از نمونه های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.


تقویم رومیزی مدیریتی اداری

این نوع تقویم رومیزی مدیریتی را تقویم رومیزی پانچی نیز می گویند که معمولا در سایز ۸*۱۲ سانتی متر و به صورت روز شمار تولید می شود. این تقویم ها علاوه بر تقویم بودن، می توانند به عنوان دفترچه ای برای یادداشت کارها و نکات ضروری نیز مورد استفاده قرار گیرند.

این محصول در بین شرکت ها و ارگان های دولتی بر روی میز مدیران و کارمندان محصولی کا آمد و مهم است. قیمت این محصول نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی مورد استفاده شرکت ها قیمتی مقرون به صرفه نسبت به دیگر مدل های تقویم رومیزی مدیریتی دارد.

من هم به این محصول کار آمد احتیاج دارم!    09138079243

تقویم رومیزی مدیریتی زیر دستی

این تقویم معمولا در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شود ولی سایز A3 محبوب ترین سایز در بین سایر تقویم های زیر دستی می باشد. این نوع تقویم به صورت هفته ای چاپ می شود.خرید تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیریتی پایه دار

این نوع تقویم رومیزی مدیریتی رایج ترین و متداول ترین نوع تقویم رومیزی است که قابلیت تبلیغاتی فراوانی نیز دارد. معمولا دارای ۱۲ تا ۱۳ برگ بوده و کاغذ مورد استفاده در آن گلاسه می باشد. در این نوع تقویم ها یک طرف از برگه ها برای چاپ تقویم مورد استفاده قرار می گیرد و طرف دیگر آن برای استفاده های تبلیغاتی در نظر گرفته می شود.

تقویم رومیزی مدیریتی ارزان قیمت

مشاهده دیگر نمونه های تقویم رومیزی پایه دار

تقویم رومیزی یاداشت دار 

این مدل تقویم رومیزی یاداشت دار به دلیل اضافه بودن یاداشت به همراه تقویم مورد استقبال اکثر مشتریان قرار می گیرد. معمولا از کاغذ گلاسه 200 گرمی جهت تولید برگه های تقویم و از کاغذ تحریر 70 گرمی جهت تولید یاداشت تقویم استفاده می شود. در این مدل تقویم شما می توانید تبلیغات خود را در کنار تقویم درج نمایید.

علت اینکه از تقویم های رومیزی مدیریتی جهت تبلیغات استفاده می شود این است که امروزه در تمامی ادارات و موسسات بر روی میزهای همه افراد یک نمونه از این نوع تقویم ها را می توان یافت. در صورتی که تبلیغاتی بر روی این تقویم ها چاپ شود در وحله اول خود شخص روزانه آن تبلیغات را دیده و اگر نیاز به همکاری با مرجع این تبلیغات داشته باشد، حتما به آن برند مراجعه می کند. و در مرحله دوم، مراجعه کنندگان به آن شخص نیز با آن برند آشنا خواهند شد. تقویم رومیزی 1402 اصفهان نسبت به سایر نقاط کشور بیشتر از شهرت بیشتری برخوردار می باشد شما هم برای خرید تولید تقویم رومیزی از معتبرترین مرکز تولید تقویم رومیزی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله بیش از پیش می کوشد تا تعداد محصولات تولیدی بیشتری نسبت به سال های اخیر و با کیفیت و طراحی جدید و مدرن روز بازار را با کمترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. 

مشاور فروش:09138079243               دفتر مرکزی:03135573625


دسته‌بندی