کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تقویم رومیزی یادداشت دار


هدایای تبلیغاتی مثل تقویم رومیزی یادداشت دار بخش مهمی از هزینه های تبلیغاتی شرکت ها و سازمان های مختلف را تشکیل می دهد. اگر قصد تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی داشته باشید باید به فکر یک هدیه ای باشید تا در طول روز همیشه در جلوی دید مخاطبتان قرار داشته باشد. تقویم رومیزی یادداشت دار می تواند همان هدیه ای باشد که برای یک سال تمام بر روی میز کار مخاطبتان قرار بگیرد. این هدیه نه تنها شما را همیشه در یاد او نگه خواهد داشت بلکه باعث خواهد شد مشتریان و مراجعه کنندگان به او هم نام شما را ببینند و با شما آشنا شوند. این می تواند بهترین نوع تبلیغ باشد که با کمترین هزینه ممکن بالاترین بازدهی را دارد. با ادامه مقاله همراه باشید تا با شما بیشتر در مورد تقویم رومیزی یادداشت دار صحبت کنیم.


دانستنی هایی درمورد تولید کننده تقویم و روزشمار

چرا تقویم رومیزی یادداشت دار

بر روی همه میزهای اداری و میزهای کار وجود یک تقویم رومیزی الزامی است. در حقیقت یک میز کار کامل حتما یک تقویم رومیزی را بر روی خود خواهد داشت. یکی دیگر از اقلامی که وجودش بر روی میز کار ضروری ست کاغذ یادداشت است که باید همواره در کنار افراد باشد تا بتوانند در اسرع وقت نوشته خود را بر روی آن بنویسند. تقویم رومیزی یادداشت دار علاوه بر اینکه نیاز استفاده کننده برای اطلاع از تاریخ را بر طرف می کند با داشتن تعدادی کاغذ یادداشت در کنارش کاغذ مورد نیاز برای نوشتن مطالب مهم و ضروری را نیز فراهم می کند. پس قابل درک است که قرار دادن تقویم، میز اداری را کامل و بدون نقص خواهد کرد.


فرم ظاهری و مشخصات تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم میز کار می تواند به صورت فصل به فصل یا ماه به ماه چاپ شده باشد؛ یعنی روزهای هر ماه یا هر فصل بر روی یک برگ به صورت جداگانه چاپ شده است. البته معمولا تقویم های رومیزی به صورت ماه به ماه چاپ می شود تا بتواند مشخصات بیشتری از روزهای هر ماه از قبیل تعطیلات و مناسبت ها نشان دهد. برای هر ماه با توجه به شرایط آب و هوایی آن ماه یک عکس زیبا و جذاب در پس زمینه تقویم وجود دارد و باعث خواهد شد هر ماه تنوعی را بر روی میز کارتان شاهد باشید. این می تواند در بهتر شدن روحیه شما موثر باشد.تقویم رومیزی یادداشت دار ارزان قیمت

قسمت اصلی تقویم رومیزی یادداشت دار که به صورت عمودی با کمی زاویه قرار می گیرد برگه های تقویم بر روی آن قرار می گیرد.تقویم رومیزی یاداشت دار این امکان را به شما می دهد که با استفاده از تاریخ امور روزانه خود را یاداشت کنید.

تقویم رومیزی با جای یادداشت

امروزه کاغذ یادداشت بر روی میز برای کسانی که در شرکت، تلفنی کار های خود را انجام می دهند بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد.برای کم تر فضای اشغالی بر روی میز و جلو گیری از شلوغی میز مجموعه چاپ آنلاین توانسته تقویم رومیزی با یادداشت تولید کند که در پایین آن جای کاغذ یادداشت نیز وجود داشته باشد تا فضا کمتری را بر روی میز بگیرد از این رو با استقبال زیادی از ارگان ها و شرکت ها مواجه شد از این رو تولیدات خود را بیشتر در این زمینه  پیاده کرده است. جای تقویم میتواند هم به صورت جعبه یا چوبی و یاکریستال تعبیه شود و یا قسمت یادداشت ها هم می تواند در پای تقویم به صورت افقی روی میز و درست جلوی دستتان باشد تا هر زمان نیاز داشتید در اسرع وقت از آن استفاده کنید.


خرید تقویم رومیزی یادداشت دار

در پشت هر صفحه تقویم می تواند تبلیغات شما چاپ شود. این تبلیغات شما در پشت صفحه همیشه روبروی مراجعه کنندگان و مشتری ها به نمایش در خواهد آمد.تقویم رومیزی 1402 ارزان کم هزینه ترین تبلیغ و البته پر بازده ترین آن هم میتواند باشد. این  تبلیغ طولانی مدت فقط با هزینه یک تقویم رومیزی می باشد. برای اطلاع از قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار و خرید آن با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تماس بگیرید.

 

من هم هنگام خرید مشاوره رایگان میگیرم.        03135573625-09138079243


دسته‌بندی