کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تقویم رومیزی پانچی


تقویم رومیزی پانچی یا عباسی علاوه بر اینکه روزهای سال را به نمایش در می آورد می تواند بهترین وسیله جهت یادداشت اعمال روزانه شما باشد که به عنوان دفتر یادداشت از آن استفاده کنید. قیمت این تقویم متناسب با جنس و ساخت آن متفاوت خواهد بود اما در کل قیمت این محصول مناسب خواهد بود. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به تقویم رومیزی پانچی ذکر شده است:

تقویم رومیزی عباسی

تقویم های رومیزی پانچی از پرکاربردترین تقویم ها به شمار می روند که در بسیاری از مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. تقویم های رومیزی همانطور که از اسم آن پیداست بر روی میز قرار می گیرند و پانچی بودن آن به این منظور است که تمامی صفحات آن با پانچ سوراخ شده و دور میله ای چیده شده اند.

تقویم رومیزی پانچی به گونه ای ساخته شده است که مختص هر روز یک برگ در نظر گرفته شده است و می توان به راحتی بر روی آن نوشته یا یادداشتی نوشت. تقویم رومیزی پانچی در اندازه های گوناگون جهت استفاده در مراکز مختلف تعبیه شده اند که امکان استفاده از آن در تمامی ادارات و شرکت ها وجود خواهد داشت.
ساخت زیره این تقویم چوبی بوده و کمی سنگین در نظر گرفته شده است که جدا کردن کاغذ از آن به راحتی انجام پذیرد. همچنین می توانید کاغذ های سال جدید تقویم رومیزی پانچی را تهیه نمایید و جایگزین کاغذ های قبلی تقویم خود نمایید چرا که کل کاغذ های این تقویم 365 عدد می باشد که با قیمتی پایین امکان تهیه آن وجود دارد.


سفارش تقویم رومیزی پانچی

موارد مصرف تقویم رومیزی پانچی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد، تقویم رومیزی پانچی در مصارف بسیاری کاربرد دارد که این تقویم به صورت دو منظوره تولید شده است چرا که هم جنبه تقویم خواهد داشت و هم جنبه دفتر یادداشت را ایفا خواهد نمود. در بسیاری از شرکت ها این تقویم ها را بر روی میز مسئولین مشاهده خواهید نمود. همچنین تمامی ادارات از تقویم رومیزی پانچی استفاده می کنند و کارمندان می توانند برنامه یک ساله خود را در تاریخ مقرر و صفحه تعیین شده ذکر نمایند تا از انجام هیچ کاری دریغ نکنند.

تقویم رومیزی عباسی یا همان پانچی بهترین یادآور خواهد بود و می توانید از آن به عنوان تقویم رومیزی یادداشت دار نیز استفاده نمایید. در بسیاری از بنگاه ها و نمایشگاه ها نیز کاربرد خواهد داشت چرا که بازاریان به دلیل اطلاع از تاریخ چک ها می توانند آن را در صفحه مشخص شده ذکر نمایند تا هیچ مشکلی برایشان پیش نیاید.

تقویم رومیزی عباسی

قیمت تقویم رومیزی پانچی

تقویم های رومیزی پانچی در انواع مختلف تولید شده اند که در قیمت آن نیز تاثیر خواهد گذاشت. همچنین شرکت تولید کننده نیز باعث تمایز در قیمت تقویم خواهد شد. از مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت ساخت ظاهری آن خواهد بود چرا که جنس مواد اولیه مصرف شده در تولید آن بسیار حائز اهمیت می باشد.
برخی از تقویم های رومیزی پانچی زیره پلاستیکی دارند که قیمت پایین تری نسبت به دیگر مدل ها دارند. برخی دیگر از تقویم های رومیزی پانچی به دلیل اینکه در آن ها از زیره چوبی و شیک استفاده شده قیمتی به مراتب بالاتر خواهند داشت.

قیمت را از ما بپرسید: 03135573625


تقویم رومیزی اختصاصی پانچی

تقویم رومیزی 1402 عباسی

تقویم رومیزی پانچی سال 1402 نیز پیش از فرا رسیدن سال جدید عرضه می شود و همگان امکان خرید این محصول را خواهند داشت. عرضه تقویم رومیزی پانچی قبل از سال جدید این امکان را فراهم نموده است تا بتوانید برنامه ریزی سال جدید خود را به راحتی در آن یادداشت نمایید.
تقویم های رومیزی 1402 عباسی در مدل ها و طرح های گوناگون عرضه خواهند شد و برخی از این تقویم ها با طراحی روز دنیا تولید شده اند که آنها را در مراکز خاص بکار می برند. تمامی اطلاعات سال جدید بر روی این تقویم ذکر شده است.

محصولات مشابه: نمونه تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی 1402 عباسی را می توان به صورت کاغذی تهیه کنید و چنانچه پایه این تقویم را در دست دارید می توانید با خرید کاغذ های سال جدید آنها را جایگزین کاعذهای قدیم تقویم خود نمایید و در میزان هزینه نیز صرفه جویی کنید.

چاپ تقویم رومیزی پانچی


دسته‌بندی