کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تقویم رومیزی زیردستی منشی


تقویم ها از دیر باز به علت استفاده آن و همچنین مهم بود تاریخ ها و روزها مورد نظر همه افراد جامعه بوده است که یکی از انواع تقویم ها، تقویم رومیزی زیردستی است. مهم بودن تقویم دلیل اصلی سرمایه گذاری در بخش چاپ و تولید آن شده است. در این بین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند با خلاقیت و نو آوری تقویم های مختلف را با شکل ها و کاربرد های مختلف روانه بازار کرده اند.

 

تقویم زیر دستی سال 1402

تقویم رومیزی زیردستی 1402 یکی از انواع مختلف تقویم ها می باشد و در دسته تقویم های رومیزی دسته بندی می شود. تقویم رومیزی زیردستی 1402 دارای کاربرد فراوانی است که از جمله آن می توان به امکان نوشتن مطالب مهم و مورد نیاز بر روی آن نام برد. این نوع تقویم های رومیزی در ابعاد بزرگ تر از A4 مثل A3 و در ابعاد گوناگون با توجه به نیاز بازار و سلیقه سفارش دهندگان آن تولید و روانه بازار می شود.

تقویم زیر دستی منشی 1402

همان طور که از اسمش پیداس تقویم زیر دستی منشی 1402 مخصوص روی میز منشی است که بر روی میز منشی قرار میگیرد و در دسترس بودن منشی باشد که همزمان موقع تلفن صحبت کردن یادداشت ها مهم و قرار ملاقات و یا هر اطلاعاتی که باید دوباره از آن استفاده کند را به راحتی زیر دست منشی باشه و از آن به راحتی استفاده کند. تقویم زیر دستی منشی دارای فضایی با جای یادداشت زیاد که منشی فضای یادداشت مورد نیاز در روز را بتواند به خوبی از آن استفاده کند. جنس این نوع تقویم ها بیشتر از نوع جنس های معمولی یعنی جنس سلفون، گالینگور و چوبی استفاده می شود تا هزینه کمتری نسبت به بقیه تقویم های زیردستی منشی داشته باشد.

تقویم زیر دستی مدیریتی

 تقویم زیر دستی مدیریتی 1402 نسبت به بقیه تقویم زیر دستی ها جنس مستحکم تر و از زیبایی بیشتری بهرمند است تا وقتی روی میز مدیر یک شرکت قرار می گیرد پرستیژ و شان میز مدیریت را حفظ کند از این رو جنس این نوع تقویم زیر دستی منشی بیشتر از جنس ترمو و چرم استفاده می کنند ویا دارای جای خودکار از جنس فلزی و یا حتی ساعت باشد.این نوع تقویم زیر دستی را هر ساله مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید کرده و در اختیار مشتریان و همکاران مجموعه خود قرار می دهد.

طراحی تقویم زیردستی 1402

طراحی این نوع تقویم ها معمولاً به صورت هفتگی می باشند یعنی در 52 برگ و در هر برگ آن یک هفته از ماه های سال طراحی و به چاپ می رسد. البته نوع ماهیانه آن نیز وجود دارد که دارای 12 برگ بوده و در هر برگ آن یک ماه از سال طراحی و چاپ می شود. البته قابل ذکر است که نوع دوم یعنی تقویم ماهانه آن کاربرد کمتری دارد. کاربرد این نوع از تقویم ها بر روی میز مدیران و دیگر اعضای اداری می باشد که در آن یادداشت های روزانه و موارد مهم که نیاز به یاد آوری دارد را می نویسند.


چاپ تقویم زیر دستی 1402

برای چاپ این نوع تقویم رومیزی زیردستی استانداردهای مختلفی وجود دارد که کاربرد سایز 25 در 35 آن از همه انواع دیگر آن بیشتر می باشد. در چاپ و ارائه این نوع تقویم ها از کاور و یا جلد هایی با طراحی های مختلف و جذاب استفاده می شود. در انتخاب نوع کاور مشتری می تواند با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای این موضوع از کاور های مختلفی از جمله کاور های یوف و یا کاور های چرم مصنوعی و یا حتی کاورهایی با چرم ترمو و یا گالینگور و یا حتی از جنس چوب استفاده کند. از دیگر سایز های معمول در چاپ این نوع تقویم رومیزی زیردستی سایز 35 در 50 می باشد، در این نوع و سایز از تقویم ها نیز معولا از کاور ها و روکش های متنوع تری استفاده می شود که در آن ها امکان درج تبلیغات و یا نام شرکت هدیه دهنده آن نیز می باشد.مجموعه چاپ آنلاین مدیران دو سایز رایج بازار را چاپ و در جلد ها و روکش های مختلف تولید می کند.

خرید تقویم زیردستی 1402

 شما می توانید برای خرید تقویم زیر دستی 1402 از سایت مجموعه چاپ آنلاین مدیران نمونه های آن را مشاهده کنید و بعد نهایی شدن سفارش می توانید با مشاورین فروش ما تماس بگیرید و سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به مرحله چاپ و تولید برسد در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد.

فروش تقویم زیردستی 1402

 تقویم زیر دستی 1402 برای شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی نقش به سزایی را بر روی میز ایفا می کند مجموعه چاچ آنلاین مدیران تولید این نوع تقویم زیر دستی را به صورت انبوه تولید کرده و در معرض فروش قرار داده فروش تقویم زیر دستی هر ساله بیش از پیش بوده و هر چه جلو تر می رویم احتیاج به این محصول بیشتر می شود. از این رو فروش خوبی نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی داشته است .

دسته‌بندی