کمی صبر کنید...

تقویم رومیزی چوبی


تقویم رومیزی تنها زینت بخش یک میز کار نیست. در واقع وجود تقویم رومیزی بر روی میز دفتر کارتان یک ضرورت به حساب می آید. ولی اگر می خواهید علاوه بر رفع این ضرورت دکور میز کارتان را زیباتر کنید پیشنهاد ما استفاده از یک تقویم رومیزی چوبی است. امروزه تولید کنندگان تقویم رومیزی 1402 چوبی با تولید انواع طرح ها و نقش ها از این محصول توانسته اند سلایق مختلف مخاطبان را پوشش دهند. پس پیشنهاد می کنیم با این مقاله همراه باشید تا بیشتر از ضرورت وجود یک تقویم پایه چوبی اطلاع پیدا کنید.

چرا تقویم رومیزی چوبی؟

سالیان زیادی است که هدیه تقویم رومیزی به مناسبت سال نو و سایر مناسبات به عنوان یکی از رسومات معمول در بین مدیران شرکت ها و صاحبان خدمات، باب شده است؛ بنابراین در طی این سالها تغییرات زیادی در طرح و فرم تقویم های رومیزی ایجاد شده است. یکی از بهترین و جدیدترین مدل های ارائه شده تقویم چوبی رومیزی است. این نوع تقویم که معمولا از جنس چوب ام دی اف، چوب روسی، ورق 3 میل ساخته می شود. بدون شک در نگاه اول نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب خواهد کرد. این جلب توجه نکته بسیار مهمی است. در حقیقت این تقویم رومیزی چوبی هر چه بیشتر بتواند جلب توجه کند یعنی تبلیغات شما بر روی آن بیشتر دیده خواهد شد. این مزیتی است که این مدل تقویم دارد و نمی توان انتظار داشت یک تقویم رومیزی ساده بتواند به اندازه این طرح از تقویم های رومیزی جلب توجه کند. شما می توانید به وسیله دستگاه لیزر بر روی پایه تقویم رومیزی چوبی، لوگو و نام خود رادرج کنید. همچنین می توان بر روی پلاک های فلزی و مولتی نام شرکت را درج و به وسیله چسب دو طرفه آن را به پایه تقویم رومیزی متصل نمود.

محصولات مقرون به صرفه مشابه:تقویم رومیزی ارزان قیمت 1402

تقویم چوبی فانتزی

تقویم رومیزی چوبی فانتزی به صورت های متنوع در بازار ارائه می شوند. تقویم های رومیزی فانتزی معمولا چندکاره اند مثلا تقویم، جای خودکار، هولدر نگهدارنده گوشی، گلدان های کوچک و.... در یک ابعاد مناسب برای شما آماده می گردند.

ساخت تقویم رومیزی چوبی

ساخت تقویم رومیزی چوبی با استفاده از چوب ام دی اف 3 میلی متر دو رو است که به وسیله ی لیزر طرح طراحی شده با دستگاه لیزر بر روی چوب ام دی اف اعمال می شود و بعد از برش  چوب های برش خورده تمیز می شود چون که دستگاه لیزر مقداری گرده چوب را بر روی چوب های آماده شده به جا می گذارد بعد این تکه های جدا جدا به وسیله چسب به هم چسبیده و در بخش صحافی قرار میگیرد.در مرحله اخر برگه های تقویم به آن اضافه می شود و در آخر بسته بندی شده و آماده ارسال برای همکاران و مشتریان گرامی میگردد.

خرید تقویم چوبی

مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله اقدام به تولید تقویم های چوبی می کند.تقویم پایه چوبی سفارش دهندگان خاص خودش را دارد. این نوع تقویم ماندگاری بسیار بالایی را دارد همچنین به شما این امکان را می دهد که سال بعدی برگه های تقویم را تعویض کنید و هزینه چندان بالایی را برای تقویم پرداخت نکنید. شما برای خرید کافی است با مشاوران فروش ما در مجموعه تماس بگیرید و راهنمای لازم جهت سفارش خود را دریافت کنید.

تولید تقویم رومیزی چوبی

مجموعه تبلیغاتی مدیران تولید کننده انواع تقویم رومیزی چوبی با کیفیت در رنگ و سایز های مختلف است. مجموعه مدیران تولید تقویم رومیزی چوبی را به صورت انبوه برای ارسال به تمام نقاط کشور فراهم کرده است. تولید این نوع تقویم ها فقط با دستگاه لیزر امکان پذیر است که مجموعه ما برای تولید تقویم رومیزی چوبی و دیگر هدیه های تبلیغاتی چوبی خریداری نموده است و سعی دارد واسطه های بازار را برای ساخت تقویم های چوبی حذف کند.

قیمت تقویم رومیزی چوبی

قیمت تقویم چوبی قیمتی بالا تر از قیمت تقویم رومیزی های سلفون دارد و بستگی به عواملی همچون جنس پایه تقویم، جنس نگهدارنده برگه های تقویم، برگه های تقویم دارد. اگر پایه تقویم رومیزی چوبی از ام دی اف 3 میلی متر دو رو باشد برای برش پایه از دستگاه لیزر استفاده می شود که هزینه آن بر حسب ثانیه و دقیقه قیمت گذاری می شود. مجموعه تبلیغاتی چاپ آنلاین برای پایین تر در آمدن قیمت تقویم رومیزی چوبی و اشتغال زایی و توسعه مجموعه دستگاه لیزر را خریداری کرده است. همچنینبرای ساخت پایه تقویم می تواند از چوب روسی یا ام دی اف استفاده نمود.این نوع پایه تقویم چوبی قیمت بالاتری نسبت به تقویم با چوب های 3 میلی متری دارد. برای اطلاع از قیمت تقویم چوبی رومیزی می توانید با بخش فروش مجموعه مدیران تماس حاصل نمایید.

خرید تقویم رومیزی چوبی

مجموعه تبلیغاتی مدیران تکیه بر توان تیم طراحی خود توانسته است با دو مدل تقویم رومیزی چوبی 1402 تبلیغات نوینی بر روی میز مدیران ومشتریان ارائه کند همکاران و مشتریان گرامی میتوانند برای سفارش تقویم رومیزی چوبی 1402 که قابلیت چاپ طلا کوب، پلاک لیزر واختصاصی کردن برگه های این نوع تقویم را دارا است با واحد فروش تماس گرفته و آن را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

 9243 807 0913

     35573625

تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی

تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی یکی از مدل های تقویم چوبی است که توسط مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید شده است. این نوع تقویم پایه چوبی از جنس چوبی روسی یا ام دی اف دارد. در وسط پایه تقویم چوبی یک شیار وجود دارد که پلکسی را درون آن قرار می دهند. پلکسی تقویم رومیزی به وسیله دستگاه لیزر پانچ می گردد و آماده صحافی می گردد.معمولا تقویم رومیزی به وسیله فنر صحافی می شود و پلکسی و برگه های تقویم را به هم متصل می کند. این مدل تقویم به تقویم رومیزی پایه چوبی مشهوراند.

دسته‌بندی