کمی صبر کنید...

تقویم دیواری اختصاصی


تقویم دیواری اختصاصی

تقویم اختصاصی می تواند به صورت تک برگ و چند برگ عرضه شود. انواع تقویم دیواری 1402 وجود دارد که خود شامل طرح های سه بعدی و پنج بعدی می باشد. یکی از نمونه های بسیار جدید در انواع تقویم به صورت حصیری بوده که دارای طراحی منحصربفرد بوده و به نوعی از جنس مشابه با حصیر پیروی می نماید. تقویم های رومیزی که به صورت تک لاینه و یا دو لاینه عرضه می شود در ابعاد و شکل مختلفی طراحی شده است. این تقویم ها از جنس مقوای مرغوب و براق بوده و ساختار نوشتاری بر روی این تقویم ها اغلب بسیار زیبا و شکیل است و یکی دیگر از طرح های تقویم رومیزی جنس چوبی بوده که از چوب ام دی اف درجه یک تهیه شده این نوع تقویم ها را تقویم لاکچری هم می نامند.

خوشبختانه تقویم دیواری در مدل های زیادی که از قبل آماده شده دارای بیشترین تنوع بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای جنبه های تبلیغاتی می باشد. استفاده از تقویم اختصاصی دیواری در منازل بیشتر بوده و تقویم های رومیزی اغلب گزینه های مناسب برای ادارات می باشد، بنابراین می بایست بررسی نماید که شغل شما ارتباط نزدیکتر با افراد در منزل داشته و یا به نوعی با کارمند یک اداره در ارتباط است و به این صورت مدل مورد نظر خود را سفارش دهید.

طرح تقویم دیواری اختصاصی

طرح های تقویم اختصاصی به دو صورت طراحی تقویم رومیزی و طراحی تقویم دیواری انجام می شود. مجموعه تبلیغاتی مدیران با گرد هم آوری طراحان حرفه ای در زمینه چاپ می کوشد تا طرح دلخواه و مد نظر شما را طراحی کرده و بعد از تایید نهایی شما آن را در مرحله چاپ قرار دهد. طراحی این نوع تقویم ها بسته به اندازه آن طراحی های متفاوتی دارد که معمولا سایز های تقویم دیواری در ابعاد 23*49، 30*60، 35*50، 45*30، 25*35 طراحی می شود البته شما می توانید تقویم دیواری اختصاصی خود را به صورت تقویم دیواری 12 برگ، تقویم دیواری 4 برگ و تقویم دیواری تک برگ طراحی نمایید در ادامه توضیحی مختصر در مورد طراحی این نوع تقویم ها اشاره می کنیم. مجموعه تبلیغاتی مدیران جهت آسایش شما مشتریان عزیز در صدد است طراحی تقویم آنلاین را در سایت راه اندازی کند.

تقویم دیواری اختصاصی  12 برگی

طراحی این نوع تقویم دیواری همان طور که از اسمش مشخص است دارای 12 برگ بوده که که هر برگ آن بر اساس 12 ماه سال هر یک از ماه های سال در آن طراحی و چاپ می گردد. صحافی این نوع تقویم ها به دلیل تعداد برگ زیاد از صحافی فنری استفاده می شود و بالای تقویم های فنر قرار می گیرد.

تقویم دیواری اختصاصی 4 برگی

طراحی این تقویم های دارای 4 برگ بوده که در هر برگ از آن یکی از فصل های سال در آن طراحی و چاپ می گردد پس در این صورت در هر 3 ماه از سال در یک برگ قرار می گیرد. صحافی تقویم دیواری اختصاصی 4 برگی به دلیل کم بود تعداد برگه ها از صحافی شیرازه استفاده می شود که شیرازه در بالای تقویم قرار می گیرد.

تقویم دیواری اختصاصی تک برگی

طراحی این نوع تقویم طرح جدول 12 ماه سال به صورت کنار هم در 4 ردیف طراحی میشود و همه ی ماه به صورت کلی دریک صفحه جای داده می شود.

تقویم دیواری اختصاصی 1402

تقویم دیواری 1402  از نوع اختصاصی یک کار جدید و نو است که برای بازدهی بیشتر تبلیغات شما با برش های خاص صورت می گیرد. مزیت تقویم دیواری اختصاصی به عمومی این می باشد که طرح و عکس آن مطابق سلیقه و نوع فعالیت شما در مدت زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب چاپ می شود.

در نوع اختصاصی که برای تبلیغ به کار می رود برگه ها به صورت سیم یا گیره پلاستیکی متصل می شوند و با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرند. تعداد برگه ها از یک تا سیزده برگ می تواند متفاوت باشد. تصاویر محصولات و شرکت روی تقویم می تواند ابزار تبلیغی کارآمدی باشد که در تمام طول سال جلوی چشم بینندگان آن خواهد بود و ارزش هزینه کردن دارد.

سایز تقویم دیواری اختصاصی

سایزهای مختلفی برای چاپ تقویم دیواری اختصاصی قابل تهیه است که رایج ترین اندازه برای تقویم دیواری که مناسب ترین سایز و بدون پرت باشد سایز 24*34 سانتی متر و 34*50 سانتی متر و به صورت تک برگ است یعنی 12 ماه در یک برگ. البته می توان همین سایز را در 12 برگ یعنی هر ماه در یک برگ، تولید کرد. یکی دیگر از سایزهای مناسب تقویم دیواری برای نوع اختصاصی سایز 12*49 است که قیمت مناسبی نیز دارد و به راحتی می توانید آن را سفارش دهید.

قیمت تقویم دیواری اختصاصی

قیمت بندی هایی که برای تقویم در مدل های متنوع دیده می شود بر اساس ابعاد(23*49، 30*60، 35*50، 45*30، 25*35)جنس بکار رفته گرماژ کاغذ که از گرماژ های 135گرم، 180گرم، 200گرم، 250گرم، 300گرم، 350گرم استفاده می کنند. در صورت خدمات پس از چاپ مانند روکش، تقویم دیواری و یا فنر قیمت ها متغیر بوده و در صورت استفاده به آن اضافه می گردد.

تقویم های دیواری تک برگ اغلب ارزان ترین گزینه پیش روی شما می باشد و گاه همین انتخاب ارزان سبب شهرت بسیار زیاد یک شغل خواهد شد.


سفارش چاپ تقویم دیواری اختصاصی

با توجه به توضیحات داده شده در خصوص انواع تقویم و مدل های هریک حال نوبت به سفارش آن می رسد. قطعاً برای خریدی ارزان می بایست روش صحیح آن را بدانید. به طور کلی چند قیمتی بودن در خصوص عرضه انواع تقویم اختصاصی دیده می شود که این موضوع کمی افراد را نگران خواهد نمود. شما می توانید با سفارش بهترین مدل از انواع تقویم با کمترین هزینه بر کسب و کار خود رنگی نو ببخشید. تیم های فروش تقویم در تمام ساعات شبانه روز بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهند نمود.

لطفا با توجه به نوسانات قیمت کاغذ قبل از سفارش با کارشناسان بخش فروش مجموعه استعلام قیمت گرفته و سپس سفارش خود را نهایی کنید.

دسته‌بندی