کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تقویم دیواری حصیری


تقویم دیواری حصیری 1402

یکی از انواع تقویم دیواری که استفاده از آن در بین کسانی که به دنبال انتخاب هدایای تبلیغاتی هستند رو به افزایش است تقویم دیواری حصیری است. تقویم های حصیری دارای انواع تقویم دیواری حصیری ایرانی 1402 و تقویم دیواری حصیری چینی می باشد که معمولا به صورت تک برگ عرضه می شود. طرح خاص این تقویم ها که به نوعی تداعی کننده هنرهای دستی کشورهای شرقی است موجب شده در بین مردم بسیار پرطرفدار باشد. کمتر کسی است که از گرفتن یک تقویم دیواری حصیری خوشحال نشود. پس برای سفارش تقویم دیواری حصیری  1402 به عنوان هدیه تبلیغاتی یک لحظه هم شک نکنید.


چاپ تقویم حصیری 1402

این نوع تقویم های دیواری حصیری مانند تقویم های دیواری مقوایی عمومی فضای خالی ای را برای چاپ مشتریان دارد که مشتریان عزیز اسم برند و یا لوگوی شرکت خود را در این فضا چاپ میکنند چاپ مورد استفاده در این نوع تقویم ها چاپ سیلک اسکرین می باشد رنگ استفاده شده در چاپ هم بستگی به طرح انتخاب شده شما دارد که کاملا دلخواه بوده است شما برای چاپ تقویم دیواری حصیری فقط کافیست اطلاعاتی که می خواهید بر روی تقویم چاپ شود را با یک از راه های ارتباطی برای همکاران ما ارسال نمایید.


قیمت تقویم حصیری 1402

قیمت تقویم دیواری حصیری چینی با قابلیت چاپ سیلک اسکیرین نسبت به قیمت تقویم دیواری حصیری ایرانی با قابلیت چاپ قیمتی بیشتر دارد زیرا حصیری چینی محصولی است وارداتی که تعداد معدودی از کانون های تبلیغاتی قادر به وارد کردن این محصول هستند ولی فراموش نشود همان طور که گفته شد کیفیت تقویم دیواری حصیری چینی نسبت به تقویم دیواری حصیری ایرانی بالاتر است.

خرید تقویم حصیری 1402

تقویم های وارداتی حصیری چینی مجموعه مدیران آماده ارائه به شما مشتریان گرامی می باشد این تقویم ها در کارتن های 100 تایی با جعبه بسته بندی شده و تعداد سفارش شما سروران گرامی حداقل از تیراژ 100 عدد می باشد و شما می توانید بسته به سلیقه خود و نوع ارائه به مشتریان خود در بسته بندی، بودن جعبه و یا نبودن جعبه را انتخاب کنید که می تواند در قیمت هر تقویم حصیری نیز نقش به سزایی داشته باشد.

دسته‌بندی