برای هر کسی که با سفارش در صنعت چاپ سر و کار دارد، هزینه ی انواع چاپ بسیار مهم است. در این چاپخانه ارزان در اصفهان ضمن توضیح انواع چاپ و مزایا و معایب آن، به صرفه بودن آن ها نیز متناسب با سفارش شما ذکر می شود. ارائه خدمات به عنوان یک چاپخانه ارزان در اصفهان که با قیمت مناسب، کیفیت خوبی را برای شما به ارمغان می آورد، وظیفه ی ماست.

طراحی و چاپ در چاپخانه ارزان در اصفهان

یکی از مهم ترین ابزارها برای معرفی یک سازمان یا یک حرفه، تبلیغ یک شرکت یا مؤسسه به مردم و مشتریان، پخش بروشورو تراکت و کاتالوگاست که در یک چاپخانه ارزان در اصفهان قابل دسترسی است. کیفیت چاپ این محصولات و حتی طراحی شان اهمیت و تأثیر زیادی در جذب مشتری و رساندن پیام شما دارد. با پیشرفت صنعت چاپ، امروزه دیگر هر تصویری روی هر سطحی قابلیت چاپ دارد و انواع مختلفی از شیوه های چاپ برای سطوح مختلف و تیراژ های مختلف ابداع شده است که در این چاپخانه ارزان در اصفهان قابل سفارش است.

طراحی و چاپ در چاپخانه ارزان

چاپ افست

این نوع چاپ یکی از شیوه های رایج در صنعت چاپ ایران و چاپخانه ارزان در اصفهان است. این چاپ در دسته ی چاپ های غیر تماسی قرار می گیرد چون در چاپ افست، کاغذ با زینک (پلیت چاپی) در تماس مستقیم قرار نمی گیرد. چاپ افست برای تیراژهای بالا استفاده می شود و هر چیزی که روی کاغذ چاپ شود با افست امکان پذیر است؛ از جمله بروشور، کارت ویزیت، کاتالوگ، ست کامل اداری، پوستر، کارت پستال، پاکت، تراکت و ... . مدل چاپ رنگ افست CMYK است که سر نام اختصاری چهار رنگ اصلی به زبان آلمانی است. در چاپ افست اول طرح چاپی روی صفحهٔ فلزی زینک منتقل می شود. زینک ها معمولاً تا تیراژ ۵۰۰۰۰ عدد را خوب چاپ می کنند. در چاپخانه ارزان در اصفهان، یکی از مزایای چاپ افست این است که به دلیل هزینه ی ثابت ساخت زینک، با بالا رفتن تیراژ هزینه زیاد نمی شود و حتی گاهی با افزایش هزینه ی چاپ، هزینه ی چاپ هر برگ کاهش پیدا می کند. در کل اگر دنبال بالاترین تیراژ و بهترین کیفیت سفارش به چاپخانه ارزان در اصفهان باشید چاپ افست انتخاب بسیار مناسبی است.

سفارش آنلاین چاپ افست ارزان

انواع چاپ صنعتی: چاپ لیزری

 چاپ با لیزر که نوعی از چاپ دیجیتال است، برای تیراژ پایین و فوری یا اندازه های بزرگ تر از استاندارد استفاده می شود. چیزی که چاپ لیزری را از چاپ افست متمایز می کند، امکان ویرایش طرح یا اطلاعات در هر صفحه است.

چاپ تامپو

اگر بخواهید در یک چاپخانه ارزان در اصفهان روی سطوح مختلف چیزی چاپ کنید، چاپ تامپو بهترین گزینه است. چاپ تامپو یک نوع چاپ صنعتی است و برای سطوح مختلف محدودیتی ندارد و می تواند روی هر چیزی که هموار، ناهموار یا حتی کروی باشد طرح مورد نظر شما را چاپ کند. در چاپخانه ارزان در اصفهان، یکی از دلایل محبوبیت چاپ تامپو قیمت پایین آن و استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک است و اصلاً به همین دلیل برای تیراژهایی با سطح پایین بسیار مناسب است. تنها نکته‌ ای که در چاپ تامپو باید مد نظر داشت این است که هنگام چاپ روی سطوح منحنی دقت لازم به کار گرفته شود تا چاپ ناهمگون نشود؛ یعنی بعضی قسمت ها پر رنگ تر یا کمرنگ تر نشود.

قیمت چاپ تامپو ارزان

چاپ طلا کوب

اولین چیزی که عبارت چاپ طلا کوب به ذهن متبادر می سازد، جلد کتاب های نفیس آنتیک و قدیمی زیبایی است که اسرار و داستان های مهمی را در دل خودشان جای داده اند. چاپ طلا کوب که نام دیگرش چاپ داغی است و به صورت فرو رفتگی و برجستگی روی سطح مورد نظر حک می شود؛ عموماً روی سر رسید، جلد پایان نامه، کیف مدارک، جلد گذرنامه و ... به کار می رود. در چاپ های دیگر، رنگ هایی مثل طلایی و نقره ای، آن براقیت و درخشندگی را ندارند، به همین خاطر چاپ طلا کوب می تواند برای تولید یک طرح خلاقانه و خاص و اصیل در محصولات مختلف استفاده شود. البته چاپ طلا کوب برعکس نامش فقط به رنگ طلایی و نقره ای محدود نمی شود و می تواند هر رنگی را به طور درخشان و براق برای شما چاپ کند؛ مثلاً اگر به دنبال طراحی یک کارت ویزیت خاص و چشمگیر هستید می توانید با سفارش به چاپخانه ارزان در اصفهان به عنوان یک طرح تکمیلی در قسمتی از طراحی تان از چاپ طلا کوب استفاده کنید.

سفارش چاپ طلا کوب ارزان

چاپ سیلک

چاپی است که در آن از یک تور ابریشم با سوراخ های ریز برای چاپ تصاویر استفاده می شود چاپسیلک برای چاپ روی پارچه بسیار متداول است. از مزایای این چاپ در چاپخانه ارزان اصفهان این است که مقرون به صرفه است و به عنوان یک حرفه به سرمایه ی کمی نیاز دارد. همچنین تقریباً روی همه چیز حتی سطوح بی نظم، قابل انجام است و این مرهون تنوع در نوع مرکب این چاپ است که چنین امکان وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. البته عیب این شیوه ی چاپ در سرعت پایین و چاپ تک رنگ آن است.