چاپ سررسید اختصاصی در روزهای پایانی سال از متقاضیان بسیاری برخوردار می‌باشد. توصیه می‌کنیم برای سفارش چاپ سررسید موردنظر خود هرچه سریع‌تر اقدام کرده و با دفتر مجموعه چاپ آنلاین مدیران بخش فروش تماس حاصل نمایید.

چاپ سررسید اختصاصی

سررسیدها اغلب بعنوان نوعی تقویم شناخته می‌شوند که به‌صورت دفترچه یادداشت با امکان استفاده از برگه‌های آن به چاپ می‌رسند. سررسیدها در انواع مختلفی طراحی و به چاپ می‌رسند که یکی از این موارد چاپ سررسید اختصاصی می‌باشد. این نوع از سررسیدها به‌صورت کاملاً اختصاصی برای سازمان و یا ارگان‌های مختلفی طراحی می‌شوند و به مرحله چاپ و تکثیر می‌رسند؛ بنابراین با توجه به مواردی که عنوان نمودیم می‌توان به این نکته پی برد که هر سازمان و شرکت می‌تواند از لوگو و برند خود در این نوع از سررسیدها به‌صورت کاملاً اختصاصی استفاده نماید.

درواقع چاپ سررسید اختصاصی به‌منظور هدایای تبلیغاتی برای معرفی محصولات و برندهای مختلف انجام می‌شود. معمولاً این دست از سررسیدها برای استفاده به‌عنوان تقویم و یادداشت برداری مورد استفاده قرار می‌گیرند که دارای عمر یک ساله نیز خواهند بود. تاریخ هر یک روز از 360 روز سال در هریک از این برگه‌ها ثبت می‌شود و با توجه به درخواست مشتری لوگو و یا برند در هر برگه در جای مشخصی به چاپ می‌رسد. در ادامه اطلاعات کامل‌تری در رابطه با چاپ سررسید اختصاصی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

سفارش چاپ سررسید اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی با توجه به اینکه توسط مشتری به‌ صورت سفارشی و اختصاصی انجام می‌شود، می‌بایست در برخی از مراحل و طراحی‌های آن دقت کافی انجام گیرد. برای سفارش چاپ این دست از سررسیدهای کاملاً اختصاصی افراد می‌بایست قبل از آغاز سال جدید اقدامات لازم جهت نهایی کردن سفارش را به انجام برسانند. به دلیل تقاضای انبوه برای طراحی و تولید سررسید اختصاصی این امکان وجود خواهد داشت که در صورت تأخیر در سفارش مدت بیشتری برای طراحی و چاپ و در نهایت تحویل کار مدنظر قرار گرفته شود.

پس اگر در سازمان و یا ارگان خاصی مشغول به کار هستید و در فکر چاپ این دست از سررسیدها هستید، توصیه می‌کنیم اقدامات لازم را هر چه سریع‌تر برای سفارش و چاپ آن‌ها به انجام برسانید و این موضوع را به‌روزهای پایانی سال موکول نکنید. اطلاعاتی که برای چاپ بر روی جلد و یا برگه‌های سررسید اختصاصی خود مدنظر دارید را یادداشت نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این زمینه ارتباط برقرار نمایید.

قیمت سررسید اختصاصی ارزان

هزینه چاپ سررسید اختصاصی

هزینه چاپ سررسید اختصاصی به‌صورت عدد مشخص و از پیش تعیین‌شده نخواهد بود. دلیل این امر نیز این است که هر سازمان و شرکتی با توجه به سلایق خود طراحی‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد. با توجه به نوع طرح و همچنین جنس و مواد به‌کاررفته در این دست از سررسیدها می‌توان این‌گونه عنوان نمود که هزینه‌های چاپ آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود. جلد سررسیدها نیز می‌تواند در میزان قیمت چاپ آن تأثیر گذار باشد. درواقع با تعیین نوع جنس جلد سررسید می‌توانید هزینه چاپ آن را مدیریت کنید. زمان تحویل نیز می‌تواند از گزینه‌های مؤثر در هزینه سررسیدها محسوب شود؛ اما به‌صورت کلی با توجه به اینکه این سررسیدها کاملاً اختصاصی طراحی و چاپ می‌شوند به نسبت از هزینه بالاتری نسبت به سررسیدهای معمولی برخوردارند.