مجموعه اوراق اداری را ست اداری می نامند که خود شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. مواردی همچون طراحی لوگو در طراحی ست اداری نیز اهمیت زیادی دارد و به معرفی بیشتر شرکت کمک می کند. ست اداری یا همان اوراق اداری نماینده نوع فعالیت شرکت می باشند و در واقع هویت شرکت هستند. طراحی و چاپ ست اداری شامل مواردی همچون سربرگ اداری، پاکت نامه، کارت پرسنلی، کارت ویزیت و فولدر می باشد که هر کدام به اختصار توضیح داده می شوند.

طراحی سربرگ در ست اداری

نام و آرم شرکت و نیز اطلاعات تماس از جمله مواردی است که روی سربرگ اداری باید ذکر شود. سربرگ باید ساده و همچنین خوانا باشد. استفاده بیش از دو نوع فونت در طراحی سربرگ ست اداری کار خوبی نمی باشد، همچنین فونت ها باید خیلی ریز یا درشت نباشد. فضای کافی برای محتوا باید در نظر گرفته شود. قرار دادن نام و آرم شرکت در سمت راست بالا و اطلاعات تماس در پایین ایده خوبی می باشد. رنگی که برای طراحی سربرگ اداری مناسب است، سفید می باشد، البته استفاده از دیگر رنگ های روشن نیز خوب است، نوشته ها نیز بهتر است مشکی باشد. همچنین باید حاشیه مناسب را رعایت کرد که به طور معمول ده میلی متر مناسب است.

قیمت طراحی سربرگ در ست اداری

طراحی پاکت نامه

عنصر بعدی در سفارش طراحی ست اداری، طراحی پاکت نامه می باشد. پاکت نامه ی زیبا می تواند مخاطب را جذب کند و حس خوبی در او القا نماید. ابعاد پاکت نامه بر حسب محتوای نامه شما می باشد، که بهترین حالت آن یک سوم برگه A4 است. در روی پاکت نامه درج کردن لوگو بسیار مهم می باشد. آرم و نشانی در بالا سمت چپ قرار می گیرد و پایین سمت راست هم برای تمبر در نظر گرفته شده است. کاغذهای مناسب برای پاکت نامه، کاغذ تحریر یا گلاسه می باشد. در طراحی پاکت نامه، برخلاف سربرگ، اینجا استفاده از رنگ های تیره مناسب می باشد و پاکت نامه را زیباتر خواهد نمود.

سفارش و طراحی پاکت نامه

طراحی کارت پرسنلی

یکی دیگر از اجزای ست اداری، کارت پرسنلی می باشد که برای شناسایی افراد ضروری است. نوع و سایز فونت در طراحی کارت پرسنلی اهمیت دارد. بهترین اندازه برای آن حدود پنج در هشت سانتی متر(ابعاد کارت ویزیت) می باشد. نام و نام خانوادگی، عکس، ایمیل و آدرس وب، تاریخ صدور و اعتبار و لوگو از مهم ترین موارد قابل ذکر بر روی کارت پرسنلی می باشند، که طبق سلیقه فرد ممکن است موارد دیگری نیز اضافه شود. این کارت با توجه به میزان اطلاعات قابل استفاده می تواند تک رو یا دو رو در نظر گرفته شود. استفاده از رنگ مناسب و حاشیه مناسب نیز از موارد دیگری است که باید لحاظ شود. معمولاً جنس این کارت ها از جنس پی وی سی می باشد که مقاوت خوبی در برابر تا شدن، ضربه و آب دارد.

قیمت طراحی کارت پرسنلی ارزان

طراحی کارت ویزیت

یکی از مهمترین اجزا در سفارش چاپ ست اداری، کارت ویزیت می باشد که همچون لوگو در معرفی شرکت نقش زیادی دارد. بهترین ابعاد برای آن حدود پنج در هشت سانتی متر می باشد. لوگو، آدرس، تلفن ایمیل و آدرس وب سایت از جمله موارد قابل ذکر بر روی کارت ویزیت می باشند. همچون بقیه موارد اینجا هم سایز و نوع فونت بسیار مهم است. در طراحی کارت ویزیت استفاده از طرح های زیبا بسیار توصیه می شود. نوع رنگ به کاربرده شده می تواند با رنگ لوگو به کار برده شده در سربرگ، پاکت نامه، زمینه کارت پرسنلی همرنگ باشد این امر باعث جلب توجه مشتری شما می شود. این کارت بیانگر هویت شما می باشد، سادگی و عدم شلوغی آن، کارت شما را جذاب تر می نماید.شما می توانید کارت ویزیت خود را برش خاص بدهید تا مشتری خود آن را همیشه به یادگار نگه دارد. جنس کارت ویزیت می تواند لمینت مات یا براق، استخونی، پی وی سی، گلاسه به همراه روکش مات یا براق، کتان و همچنین چرم که مخصوص مجموعه چاپ آنلاین مدیران می باشد که با توجه به قیمت در نظر گرفته شده و سلیقه مشتری متفاوت می باشند.

سفارش آنلاین طراحی کارت ویزیت

طراحی فولدر تبلیغاتی

پوشه نگهدارنده اسناد یا فولدر تبلیغاتی نیز در طراحی ست اداری مهم می باشد. این نیز باید با ویژگی های ست اداری هم خوانی داشته باشد. فولدر، ابزار تبلیغاتی مناسبی است که لوگوی شرکت و نیز آدرس از مهم ترین موارد قابل ذکر روی آن می باشند. البته می توان از نوع فعالیت شرکت و شعار تبلیغاتی و نیز یک سری تصاویر بر روی آن استفاده نمود. اینجا هم ترکیب رنگی قابل استفاده مهم است. با توجه به اندازه سربرگ، اندازه فولدر نیز متفاوت می باشد و باید کمی از سربرگ بزرگ تر باشد. طراحی فولدر در ست اداری معمولاً بدون استفاده از چسب می باشد و با تا و برش ایجاد می شود. جیب داخلی فولدر نیز مناسب برای نگهداری کارت ویزیت و مدارک شما می باشد.این جیب دسترسی به مدارک ضرروی شما را آسان تر می کند. گلاسه مات یا براق و همچنین گراماژ و کاغذ کتان معمولاً برای طراحی فولدر مناسب است.

قیمت طراحی فولدر تبلیغاتی