طراحی و چاپ مجلات تبلیغاتی و آگهی ها از سال ها پیش رونق گرفت و صاحبان مشاغل برای آگاهی بیش تر مردم و توسعه کسب و کار شان و حتی برای تبلیغ کار خود از این فناوری استفاده می کردند. چاپ در حال حاضر نیز رونق بسیاری دارد. ما نیز در تلاش هستیم تا با ارائه خدمات مختلف چاپ نیازهای شما را بر طرف نموده و به شما در این زمینه کمک کنیم پس با ما همراه باشید.

طراحی و چاپ مجلات، آگهی و هفته نامه

چاپ مجلات تبلیغاتی و آگهی ها و هفته نامه ها از جمله خدمات چاپ و تبلیغات مجموعه چاپ آنلاین مدیران می باشد. شما می توانید چاپ مجلات عمومی و یا مجلات تخصصی تان را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان سفارش شما انجام شود. چاپ مجلات تبلیغاتی و آگهی ها از گذشته تا به اکنون کاربردها و فواید خاص خود را برای صاحبان مشاغل و مردم و مخاطبان داشته است. از جمله ی این کاربردها و فواید چاپ مجلات عمومی یا تخصصی می توان به توسعه و تبلیغ کسب و کار افراد و افزایش آگاهی مردم اشاره کرد. در مواردی نیز برخی مجلات عمومی می توانند حکم سرگرمی نیز داشته باشند. اما اولین هدف چاپ مجلات تبلیغاتی افزایش آگاهی مردم و شناساندن برند آن شرکت یا شغل در بین مردم می باشد.

مشخصات ظاهری و فنی برای چاپ مجلات تبلیغاتی

مشخصات ظاهری یک مجله و ماه نامه می تواند شامل مواردی همچون قطع و سایز مجله، نوع چاپ و تعداد رنگ های به کار رفته در چاپ مجلات، نوع کاغذ و وزن آن ها و تعداد صفحات مجله باشد.

قطع و سایز استاندارد مجلات:

سایز خشتی بزرگ (از سایز 19*19 سانتی متر تا سایز 33 *33 سانتی متر)

قطع رقعی- رقعی بیاضی (14*22 سانتی متر)

قطع وزیری- وزیری بیاضی (17*24 سانتی متر)

قطع رحلی- رحلی بیاضی (21.5*29.7 سانتی متر)

قطع سلطانی- سلطانی بیاضی (23*33 سانتی متر)

نوع کاغذ و وزن آن:

گرماژ بین 90 تا 170 گرم در کاغذ گلاسه

گرماژ بین 70 تا 120 گرم در کاغذ تحریر

برای چاپ آگهی نیز می توان از کاغذ تحریر استفاده کرد.

چاپ مجله و آگهی نامه تبلیغاتی

تعداد رنگ های به کار برده شده برای چاپ مجله:

برای چاپ مجلات تبلیغاتی می توان از چاپ تک رنگ و چاپ رنگی یا 4 رنگ استفاده کرد. چاپ تک رنگ که تنها از رنگ سفید تا سیاه استفاده می شود و در اصطلاح به رنگ های خاکستری معروف هستند. چاپ رنگی نیز بر اساس فضای رنگی CMYK انجام می شود که از ترکیب 4 رنگ، رنگ های بی شماری ساخته می شود و در صنعت چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد.

عوامل مؤثر در قیمت چاپ مجلات و آگهی ها

عوامل مختلفی هستند که می توانند در قیمت تمام شده چاپ مجلات تبلیغاتی و هفته نامه و آگهی ها مؤثر باشند. از جمله این موارد می توان به سایز و قطع چاپ مجلات تبلیغاتی، نوع کاغذ به کار رفته و وزن آن، نوع چاپ (تک رنگ یا رنگی)، مدت زمان آماده سازی چاپ، تعداد صفحات به کار رفته در مجله، خدمات صحافی و ... اشاره کرد. در مورد تعداد صفحات نیز این نکته را باید اضافه کنیم که معمولاً تعداد صفحات استاندارد به قطع مجله بستگی دارد. برای قطع خشتی 12 تا 24 در قطع وزیری بین 4 تا 16 صفحه و در قطع سلطانی 4 تا 8 صفحه می باشد.

طراحی مجله تبلیغاتی

مزایای سفارش چاپ مجلات و چاپ آگهی تبلیغاتی در وب سایت چاپ آنلاین

طبیعتاً سایت ها و شرکت های چاپ و تبلیغاتی مختلفی هستند که می توانند خدمات و سفارش چاپ مجلات تبلیغاتی شما را برعهده بگیرند. اما مزیت سفارش چاپ مجلات و آگهی ها به صورت عمده به چاپ آنلاین مدیران، آماده سازی سریع و بی عیب نقص توسط مجموعه  ما می باشد. ما هم چنین سفارشات شما را در کم ترین زمان ممکن و در عرض چند روز بسته به شرایط مختلف آماده خواهیم کرد. کیفیت چاپ و تجهیزات چاپی  چاپ آنلاین مدیران بسیار خوب است و از بهترین امکانات و بروز ترین تجهیزات چاپخانه ای برای چاپ مجلات تبلیغاتی و آگهی و هفته نامه های مختلف استفاده می کنیم.

سفارش آنلاین چاپ مجله