یکی از وسیله هایی که افراد برای آگاهی از تاریخ مورد استفاده قرار می دهند، تقویم رومیزی است. تولید تقویم رومیزی یکی از کارهایی است که توسط چاپخانه های بسیاری زیادی صورت می گیرد. تولید تقویم رومیزی بسیار مورد توجه چاپخانه ها می باشد. بسیاری از افراد تقویم رومیزی را به صورت اختصاصی برای خود سفارش می دهند. در ادامه به مراحل و روند تولید تقویم رومیزی بیشتر اشاره خواهیم کرد.

قیمت تقویم رومیزی 1401

تولید تقویم رومیزی

با توجه به استقبال بی شمار ایرانی ها به خرید تقویم رومیزی تولید کننده های تقویم رومیزی در ایران بیشمار می باشند. این تقویم به صورت های مختلفی تولید و عرضه می شود. تولید تقویم رومیزی توسط چاپخانه صورت می گیرد. روند تولید تقویم رومیزی به این صورت است که به چاپخانه سفارش داده می شود و یا خود چاپخانه اقدام به تولید می نماید. تقویم های رومیزی که به چاپخانه ها سفارش داده می شود معمولاً به صورت تبلیغاتی هستند و برای بسیاری از مشاغل و کارهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. یک سری دیگر از این نوع تقویم ها می باشند که خود چاپخانه ها برای کارهای تجاری خودشان چاپ می نمایند. در ادامه به تمامی این موارد می پردازیم و موضوع را بیشتر باز می کنیم.

تولید کننده تقویم رومیزی

شرکت تبلیغاتی مدیران به دلیل  استقبال مشتریان از طرح تقویم رومیزی چوبی هر ساله تعدا زیادی ار تقویم رومیزی ها خود را به صورت چوبی و با ام دی اف طراحی و جافی می کند امسال نیز مثل هر سال نمونه هایی از این نوع تقویم رومیزی آماده و چاپ شده است محموعه تبلیغاتی مدیران بزرگ ترین تولید کننده تقویم رومیزی و سررسید و سالنامه در کشور و مجهز به چاپخانه و کارگاه صحافی می باشد.

سفارش و تولید تقویم رومیزی 1401

روند تولید تقویم رومیزی

این نوع تقویم ها روند های مختلفی برای تهیه و تولیدشان موجود می باشد. چنانچه این تقویم ها به صورت کاملاً کاغذی باشند،به طور کامل در چاپخانه های چاپ می گردند؛ اما نمونه ای از تقویم ها وجود دارند که به طور کامل کاغذی نمی باشد، که البته در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت. تولید تقویم رومیزی یکی روند خاص دارد و باید به یک سری نکات در تولید آن توجه شود. تقویم رومیزی باید به صورتی طراحی شود که زیبایی خاصی داشته باشد زیرا از این نوع تقویم ها در فضاهای مختلف استفاده می شود و در عین کاربردی بودنش باید شکیل نیز باشد.

تولید تقویم رومیزی اختصاصی

همانطور که گفته شد تقویم هایی که به صورت اختصاصی تولید می شوند معمولاً برای کارهای تبلیغاتی می باشند که بعضی از شرکت ها و یا افرادی که قصد شرکت در انتخابات را دارند از این تقویم برای تبلیغات با درج یک سری عناوین و یا لوگوها استفاده می کنند. روند تولید تقویم رومیزی به این صورت است که فردی، که این تقویم ها را نیاز دارد به چاپخانه مورد نظر خود مراجعه کرده و سفارش چاپ این نوع از تقویم را می دهد و بعد از اتمام طراحی، سفارش برای چاپ می رود و آماده تحویل به مشتری می گردد. چاپ تقویم رومیزی اختصاصی مورد توجه بسیاری از افراد می باشد و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده میگردد.

تولید تقویم رومیزی توسط چاپخانه ها

همانطور که گفته شد زمان و تاریخ بسیار برای افراد مهم است و استفاده از تقویم رومیزی نیز مور توجه می باشد. به همین دلیل چاپخانه ها هرساله یک سری از تقویم های رومیزی را بدون هیچ آرمی تولید کرده و به بازار عرضه می نمایند. در تولید این تقویم ها سعی می شود که نامی از چاپخانه برده شود تا در کنار سود تجاری که برای آن چاپخانه به همراه دارد، اهداف تبلیغاتی آن ها نیز برآورده شود. این تقویم ها در بازار ارائه می شود و افراد با توجه به نوع سلیقه و در نظر گرفتن یکی سری از خصوصیات آن ها تقویم مورد نظر را خریداری نموده و در منزل و یا محیط کار خود مورد استفاده قرار می دهند.

تولید تقویم رومیزی ارزان

نمونه های مختلف تقویم رومیزی در تولید تقویم رومیزی

همانطور که در بند های بالا به این موضوع اشاره شد، تقویم رومیزی نمونه ها و طرح های متفاوتی دارد که چاپخانه ها و یا تولید کنندگان این تقویم ها آن ها را در زمان تولید تقویم به کار می بندند. نمونه های مختلفی که از تقویم رومیزی می توان نام برد. تقویم رو میزی به صورت کاغذی، تقویم رومیزی به صورت چوبی، تقویم رومیزی تلفیقی و نمونه های بیشماری ست که در تولید این نوع از تقویم ها مورد استفاده قرار می گیرد. در حین تولید تقویم رومیزی باید به سلیقه و جامعه آماری که وجود دارد توجه شود. به طور مثال فروش و یا استفاده از یک سری از تقویم ها بسیار بیشتر می باشد در این صورت تولید کننده می تواند بیشتر تلاش خود را برای تولید این نوع از تقویم بگذارد. این نمونه ای از روند تولید تقویم رومیزی بود.