هدایای تبلیغاتی یکی از جنبه‌های تبلیغات برای شرکت‌ها و افراد می باشد.هدایای تبلیغاتی می‌تواند شامل کالاهای تزئیناتی تا تقویم‌ها و ساعت‌ها باشد. امروزه بسیاری از این هدیه‌های تبلیغاتی از طریق کشورهای دیگر وارد کشورمان شده و پس از آن توسط شرکت‌های تبلیغاتی چاپ خورده و بین مشتریان توزیع می‌شود. در این بین یافتن شرکتی که خود به‌طور مستقیم وارد کننده این دست هدایا باشد بسیار سخت و مشکل است؛ زیرا تعداد زیادی از شرکت‌های تقلبی اقدام به تهیه هدیه های تبلیغاتی کرده و به اسم خود وارد بازار می‌کنند که طبیعتاً قیمت نهایی آن‌ها بالاتر خواهد بود. شرکت ما در اصفهان با داشتن سابقه فراوان سال‌هاست که بدون واسطه اقدام به وارد کردن هدایای تبلیغاتی کرده و این آمادگی را دارد که با همکاران و مشتریان در اقصی نقاط کشور همکاری داشته باشد.

اهمیت هدایای تبلیغاتی

هرچه به اواخر سال نزدیک‌تر می‌شویم شرکت‌ها و تولید کننده‌ها اغلب به پاس تشکر از مشتریان خود اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی می‌کنند تا آن‌ها را بین مشتریان وفادار و همیشگی خود توزیع ‌کنند. هدیه دادن یکی از رسوم قدیمی بین ما ایرانی‌ها محسوب می‌شود؛ و امری پسندیده و ویژه است. علاوه بر تشکر از مشتریان می‌توان این هدایا را برای قدردانی از کارمندان و مدیران شرکت نیز استفاده کرد، یا حتی در کنفرانس‌ها و همایش‌ها نیز میتوان اقدام به توزیع هدیه‌های تبلیغاتی کرد.شما علاوه بر هدیه ای که می دهید تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام می دهید. اهمیت این هدیه‌ها زمانی بیشتر می‌شود که بحث تبلیغات نیز وسط بیاید، در این صورت میبینید که چه اثری خواهد داشت.

هدایای تبلیغاتی ارزان

انواع هدایای تبلیغاتی

امروزه هدیه‌های تبلیغاتی انواع متفاوتی دارد؛ و بسته به هزینه‌ای که می‌خواهید داشته باشید متنوع است. البته علاوه بر هزینه‌ها موارد دیگری نیز وجود دارد که در زمینه انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مؤثر است. به‌عنوان مثال اگر شرکت شما قصد داشته باشد از پیشکسوتان خود تقدیر کند، اهدای یک فلش مموری یا یک خودکار یا از این قبیل موارد نمی‌تواند اثربخشی خوبی داشته باشد. در این‌گونه موارد اهدای لوح به همراه هدایایی مثل قاب‌های عکس و یا قاب‌های مینیاتوری می‌تواند بهترین گزینه باشد.

ولی اگر قصد داشته باشید از مشتریان همیشگی خود قدردانی کنید همین موارد بالا می‌تواند مؤثر واقع شود. فلش مموری یا خودکار و حتی سررسیدها مواردی هستند که در طول روز ممکن است بارها اشخاص به آن احتیاج پیدا کنند؛ به همین خاطر این هدیه‌های تبلیغاتی بهترین انتخاب برای شماست. مورد دیگری که باید در تهیه هدایای تبلیغاتی به آن توجه کرد طیف مشتریان است. به‌عنوان مثال شرکتی که تولید کننده لوازم آرایشی باشد با شرکتی که تولید کننده لوازم آزمایشگاهی است، انتخاب‌های متفاوت خواهند داشت.

سفارش آنلاین هدایای تبلیغاتی

اگر قصد دارید برای تشکر از کارمندان و یا مشتریان شرکت خود در آستانه سال نو از آن‌ها قدردانی کنید و به دنبال شرکتی معتبر در زمینه واردات هدایای تبلیغاتی می‌گردید، به ما اعتماد کنید. شرکت ما به‌طور مستقیم وارد کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان بوده و این آمادگی را دارد تا با سایر شرکت‌های تبلیغاتی نیز همکاری داشته باشد.شما می توانید با خرید از مجموعه ما تجربه خریدی بدون واسطه را داشته باشید.