هر محصولی برای شناساندن نام تجاری خود نیاز به چاپ لیبل دارد. در این نوع چاپ به صورت اختصاصی برای سازمان ها و اداره جات مختلف با کیفیت بالا عرضه می شود. در چاپ لیبل با دستگاه افست مشخص کردن قالب و سایز، سهولت در چسباندن، نوع روکش و کیفیت آن مهم است. با استفاده از این نوع چاپ آرم، برند و اطلاعات شرکت روی محصول ثبت خواهد شد که گاهی مصرف آن ممکن است به عنوان یک پیشنهاد و یا تخفیف برای آن محصول باشد. در این مقاله به بررسی چاپ لیبل و کاربردهای بسیار آن خواهیم پرداخت.

چاپ لیبل

چاپ لیبل برای مصارف مختلفی چون چسباندن روی محصولات تولیدی به کار می رود و بهتر است که با دستگاه افست چاپ شود. این نوع چاپ به دلیل اینکه طراحی منحصر به فردی دارد در جذب مشتری ها موفق عمل می کند و باعث می شود در رقابت با سایر محصول ها که تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند محصول شما انتخاب شود. در این چاپ علاوه بر جنبه تبلیغی به نیاز مشتری توجه می شود تا از محصول اطلاع پیدا کنند و با ویژگی های آن آشنا شوند. چاپ روی لیبل به صورت کاغذی، شبرنگ، شیشه ای، پلی کربنات، فلزی، مخدوش شونده، پلی کربنات، صنعتی و ... صورت می گیرد. در واقع لیبل اطلاعات محصول، مشخصات فنی، اسم و آدرس را در بر می گیرد که مصارف گوناگونی از جمله تبلیغات، شناساندن محصول، تگ های اسم و هشدار می تواند داشته باشد که روی کاغذ، پارچه، پلیمر و یا حتی فلز چاپ می شود.

سفارش آنلاین چاپ لیبل

مزیت چاپ لیبل با دستگاه افست

در چاپ لیبل با دستگاه افست کیفیت بالاتری را نسبت یه سایر چاپ ها خواهیم داشت و هزینه تولید زینک برای این نوع چاپ کمتر خواهد بود. در چاپ با دستگاه افست از دستگاه های تخصصی و پیشرفته ای استفاده می شود که قادر خواهد بود سایزهای مختلف را با کمترین ضایعات چاپ نماید. سرعت تولید و آماده کردن سفارشات در این روش بالاتر خواهد بود که رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

سایزهای مختلف چاپ لیبل

برای انتخاب سایز در چاپ به شیوه لیبل شکل هندسی، فضای مورد نیاز روی محصول توسط کارشناسان بررسی می شود تا از حداقل فضای کاغذ استفاده شود و فضای پرتی باقی نماند. سایزهای مختلفی برای این نوع چاپ وجود دارد که اندازه کارت ویزیت و یا هر سایز مناسب دیگری می تواند باشد که بستگی به کاربرد و نوع محصول دارد.

خرید اینترنتی چاپ لیبل

برای استفاده از چاپ نوع لیبل آن را به صورت اینترنتی می توانید سفارش دهید. سایزهای مختلف، طرح ها و تعرفه های هر یک از انواع این چاپ در سایت مشخص شده است. برای راهنمایی های بیشتر و یافتن مورد مناسب با کارشناسان ما می توانید تماس برقرار کنید و مورد مناسب خود را خریداری نمایید. چاپ به صورت لیبل در کمترین زمان با به کارگیری اصول چاپ و به دور از اشتباهات نوشتاری در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

کاربردهای چاپ لیبل

چاپ نوع لیبل مصارف و کاربردهای مختلفی دارد که به شرح ذیل است:

• چاپ روی محصولات غذایی چون قوطی و ظروف شیشه ای ترشیجات، مربا، عسل و ...

• چاپ روی محصولات پزشکی، دارویی و بهداشتی چون سرنگ، برچسب جعبه های دارویی و ...

• چاپ لیبل تبلیغاتی مثلا برچسب های تبلیغاتی شرکت ها

• چاپ لیبل های صنعتی مثلا روی روغن موتور، ضد یخ و ...

• چاپ به صورت لیبل شیشه ای، پشت چسبدار، برچسب گارانتی، شبرنگی و ...

قیمت چاپ لیبل ارزان