تقویم ها وسایلی هستند که از زمان های قدیم برای دانستن تاریخ و روز توسط بشر استفاده شده اند و انواع مختلفی دارد مانند تقویم دیواری و تقویم کتابی و تقویم رومیزی در این مقاله قصد داریم به معرفی تقویم رومیزی لاکچری پرداخته و همچنین درباره تقویم رومیزی کمی توضیح دهیم.

انواع تقویم رومیزی

تقویم ها انواع مختلفی دارند که نوع رومیزی آن ها نیز بسیار مرسوم و معروف است. تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی می باشند. از انواعتقویم رومیزی می توان به تقویم های یک و چهار و دوازده و 13 صفحه ای اشاره کرد. هرکدام از این تقویم ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. برای مثال تقویم های تک برگ جزئیات را به میزان بسیار کمی نمایش می دهند اما از طرفی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند و از طرفی تقویم های دوازده برگی دارای قیمت بالاتر و جزئیات بیشتر بوده و حتی از قطعات زینتی مانند جلد نیز برخوردار هستند و به نوعی میتوان به آن ها تقویم رومیزی لاکچری گفت که کاربردهای خاص خود را نیز دارند.

خرید تقویم رومیزی لاکچری

تقویم 12 برگی و یا 13 برگی را نیز میتوان در سایز ها و ابعاد در متریال های مختلف تولید کرد که میتوان جلد آن را از چوب طبیعی غیر مصنوعی و یا حتی طرح های مشابه به سنگ و ... استفاده کرد که زیبایی بیشتری به تقویم می دهد.

تقویم رومیزی لاکچری

تقویم رومیزی 1400 می تواند جزو هدایای خاصی باشد که شما می توانید به اطرافیان یا مشتریان تان بدهید. یک تقویم رومیزی لاکچری می تواند به راحتی نظر بسیاری از افراد را جذب کرده و به راحتی آن ها را به سمت شرکت یا کار شما بکشاند، از طرفی تقویم رومیزی لاکچری می تواند برای کسانی که دوستشان دارید نیز خوشحالی را به ارمغان بیاورد.

تقویم رومیزی لاکچری ارزان قیمت

حال باید به این مسئله بپردازیم که یک تقویم رومیزی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. از جمله ویژگی های تقویم رومیزی لاکچری باید به جلد شکیل آن اشاره کرد. این گونه از تقویم ها دارای جلد های چرمی و خاص هستند از طرفی عکس های زیبایی نیز در آن ها استفاده شده و همچنین در کنار این گونه از این تقویم های رومیزی گاهی خودکار ها و یا جاخودکاری های زیبا نیز قرار داده می شود تا هرچه بیشتر به زیبایی این تقویم های لاکچری بیافزاید و برای هدفی که برای آن هدیه داده می شود کاربردی باشند، خواه هدیه ای به یک عزیز باشد و خواه تبلیغات یک شرکت باشد، این محصول به گونه ای است که همه را خوشحال نگه می دارد.

تقویم رومیزی پلکسی

تقویم رومیزی پلکسی مدیران بیشتر جلوه لاکچری بودن دارد و بیشتر برای شرکت ها مورد استفاده بوده که جنس برگه های آن از گلاسه و پایه های آن از پلکسی شفاف اکریلیک و شیشه ای می باشد که به دلیل شفافیت پایه، پس زمینه با تقویم ادغام شده و جلوه بهتری به تقویم می دهد. این نوع تقویم نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده چون می توان این تقویم را به صورت اختصاصی در تیراژ کم به مشتریان ارائه داد، چاپ بر روی تقویم رومیزی پلکسی به صورت چاپ سیلک و یا پلاک لیزر انجام شده و چاپ آن با مشخصات تبلیغاتی مورد نظر شما امکان پذیر است.

خرید تقویم رومیزی لاکچری

از نمونه های تقویم رومیزی پلکسی می توان تقویم رومیزی پلکسی جا قلمی دار و تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی نام برد که تقویم رومیزی جا قلمی دار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و جای قلم و خودکار آن می تواند کمک به حذف جا قلمی های دیگر روی میز و خلوت کردن میز کار مدیران شود و شما می توانید با سفارش تقویم رومیزی جا قلمی دار با یک، سفارش دو محصول مورد استفاده را هم زمان به مدیران و کارمندان شرکت ها هدیه دهید.

قیمت تقویم رومیزی پلکسی نسبت به بقیه تقویم ها قیمت بالاتری دارد که مجموعه تبلیغاتی مدیران سعی بر این داشته تا جایی که امکان دارد تقویم رومیزی پلکسی پایه چوبی و تقویم رومیزی پلکسی را با قیمت مناسب برای ارائه به شما عزیزان فراهم آورد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

سفارش تقویم رومیزی لاکچری

مشاوره رایگان از کارشناس چاپ

حال با این تفاسیر از تقویم رومیزی لاکچری که می تواند چه وجه خوبی از شما در بین مشتریان و رغیبان خود پیدا می کنید مجموعه چاپ آنلاین مدیران از این رو برای اینکه تبلیغات شما بهتر از همیشه روی تقویم نمایان شود انواع چاپ را با مدل های مختلف پلاک  برای لاکچری تر شدن تقویم گرد هم آورده تا تبلیغات شما با پرستیژ بالاتری در بازار کارتان نمایان شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پلاک ها و چاپ روی تقویم ها با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

09138079243 - 03135573625