تقویم ها وسایلی هستند که از زمان های قدیم برای دانستن تاریخ و روز توسط بشر استفاده شده اند و انواع مختلفی دارد مانند تقویم دیواری و تقویم کتابی و تقویمرومیزی در این مقاله قصد داریم به معرفی تقویم رومیزی لاکچری پرداخته و همچنین درباره تقویم رومیزی کمی توضیح دهیم.

انواع تقویم رومیزی

تقویم ها انواع مختلفی دارند که نوع رومیزی آن ها نیز بسیار مرسوم و معروف است. تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی می باشند. از انواع تقویم رومیزی می توان به تقویم های یک و چهار و دوازده صفحه ای اشاره کرد. هرکدام از این تقویم ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. برای مثال تقویم های تک برگ جزئیات را به میزان بسیار کمی نمایش می دهند اما از طرفی از لحاظ قیمت مناسب تر هستند و از طرفی تقویم های دوازده برگی دارای قیمت بالاتر و جزئیات بیشتر بوده و حتی از قطعات زینتی مانند جلد نیز برخوردار هستند و به نوعی میتوان به آن ها تقویم رومیزی لاکچری گفت که کاربردهای خاص خود را نیز دارند.

خرید تقویم رومیزی لاکچری

تقویم 12 برگی و یا 14 برگی را نیز میتوان در سایز ها و ابعاد در متریال های مختلف تولید کرد که میتوان جلد آن را از چوب طبیعی غیر مصنوعی و یا حتی طرح های مشابه به سنگ و ... استفاده کرد که زیبایی بیشتری به تقویم می دهد.

تقویم رومیزی لاکچری

تقویمرومیزی99 می تواند جزو هدایای خاصی باشد که شما می توانید به اطرافیان یا مشتریان تان بدهید. یک تقویم رومیزی لاکچری می تواند به راحتی نظر بسیاری از افراد را جذب کرده و به راحتی آن ها را به سمت شرکت یا کار شما بکشاند، از طرفی تقویم رومیزی لاکچری می تواند برای کسانی که دوستشان دارید نیز خوشحالی را به ارمغان بیاورد.

حال باید به این مسئله بپردازیم که یک تقویم رومیزی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. از جمله ویژگی های تقویم رومیزی لاکچری باید به جلد شکیل آن اشاره کرد. این گونه از تقویم ها دارای جلد های چرمی و خاص هستند از طرفی عکس های زیبایی نیز در آن ها استفاده شده و همچنین در کنار این گونه از این تقویم های رومیزی گاهی خودکار ها و یا جاخودکاری های زیبا نیز قرار داده می شود تا هرچه بیشتر به زیبایی این تقویم های لاکچری بیافزاید و برای هدفی که برای آن هدیه داده می شود کاربردی باشند، خواه هدیه ای به یک عزیز باشد و خواه تبلیغات یک شرکت باشد، این محصول به گونه ای است که همه را خوشحال نگه می دارد.

سفارش تقویم رومیزی لاکچری

مشاوره رایگان از کارشناس چاپ

حال با این تفاسیر از تقویم رومیزی لاکچری که می تواند چه وجه خوبی از شما در بین مشتریان و رغیبان خود پیدا می کنید مجموعه چاپ آنلاینمدیران از این رو برای اینکه تبلیغات شما بهتر از همیشه روی تقویم نمایان شود انواع چاپ را با مدل های مختلف پلاک  برای لاکچری تر شدن تقویم گرد هم آورده تا تبلیغات شما با پرستیژ بالاتری در بازار کارتان نمایان شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پلاک ها و چاپ روی تقویم ها با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

09138079243 - 03135573625