هر شغل برای راه اندازی و بقا نیاز به یک هویت و نشانه ای دارد.یکی از عوامل موثر و تاثیر گذار در شناخت مخاطبان لگو می باشد.اگر شما برای کسب و کار خود لگو طراحی نکرده اید هر چه سریعتر اقدام کنید.این کار باعث ثبت نشان شرکت یا کسب و کارتان در فکر مردم شده و در نتیجه به پیشرفت شما کمک می نماید. در اصل می توان گفت که این پیشرفت ناشی از تصویر زیبایی است که طراحی لوگو در ذهن خواهد گذاشت، هرچه لوگو زیباتر و خاص تر باشد این تصویر به یاد ماندنی تر می شود و در نتیجه شما پیشرفت روز افزونی خواهید داشت.

ویژگی های لوگوی خوب

 • داشتن یک ایده خوب و زیبا می تواند شما را بسیار در این کار موفق نماید.
 • لوگو باید به شکل دستی طراحی شود و سپس در یک نرم افزار قوی بهینه شود.
 • سادگی در طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد، هر چه طرح شما ساده تر باشد لوگو شما بهتر خواهد بود.
 • جذابیت هم یک فاکتور مهم است، طرح های جذاب لوگو خیلی بهتر از طرح هایی است که فقط مفهوم را می رسانند.

طراحی لوگو ارزان قیمت

مراحل کلی طراحی لوگو

در این قسمت مراحل طراحی لوگو را برای شما شرح می دهیم. ابتدا باید یک ایده خوب داشته باشید که با توجه به هدف و نوع مخاطبین و البته پیامی که قصد انتقال آن را دارید، ایده ی متفاوتی باشد. سپس باید ایده خود را اجرا نمایید و طرح های مختلف را طبق برنامه پیاده سازی نمایید. در نهایت کار تکمیل می شود و طرح شما در فرمت های متنوعی طبق هدف، قابل ارائه به مردم خواهد بود. در طراحی لوگو ابتدا یک جلسه برای مشاوره رایگان در نظر می گیرند که اگر خودتان ایده ای دارید با طراح در میان گذاشته و همچنین نظرتان را برای بهتر شدن کار می پرسند، در پایان این جلسه طرح کلی، رنگ و ... تعیین می شود و برای شروع به کار آماده است. در این مرحله طبق نتایج مرحله اول طراحی شروع خواهد شد و یک لوگوی خاص و بدون کپی از سایر لوگوها برای شما طراحی می شود، معمولاً در این مرحله اصول روان شناسی هم در نظر خواهند داشت. در طی کار می توان با مشتری و صاحب کار تعامل داشت و همواره نظرش را پرسید، این کار باعث بهتر شدن کار خواهد شد و در نهایت یک لوگوی عالی که مورد تأیید است، ایجاد خواهد شد.

سفارش طراحی لوگو ارزان

نکات مهم دیگر در زمینه طراحی لوگو

 • نام انتخابی شما و نوع کارتان باید با هم مرتبط باشند.
 • باید به نحوی انتخاب شود که مخاطبان برداشت درستی در این باره داشته باشند.
 • با گذشت زمان از مد نرود و قابل استفاده در هر زمانی باشد.
 • باید در زمینه های متفاوتی قابل کاربرد باشد.
 • لوگو باید به صورت سیاه سفید و نیز رنگی قابل ارائه باشد.
 • باید به شکلی باشد که هم بتوان به صورت آنلاین و هم به صورت نسخه چاپی ارائه شود.
 • در طراحی لوگو اندازه لوگو قابل تغییر باشد بدون اینکه در کیفیت آن اختلالی ایجاد شود.
 • مشتری حقوق مالکیت برای لوگوی خود داشته باشد.

سفارش آنلاین لوگو

نکات پایانی مهم برای طراحی لوگو

با توجه به اهمیت تأثیر لوگو در ذهن مشتری، لوگوی مناسب، میزان فروش محصول شرکت شما را تا حد زیادی تغییر خواهد داد، پس طراحی لوگوی زیبا بسیار مهم می باشد. امروزه لوگوهای بسیاری در همه زمینه ها وجود دارد و به معرفی محصول مورد نظر بسیار کمک خواهند کرد. زیرا در نگاه اول این لوگو است که مشخص می کند چه محصولی در حال ارائه می باشد. پس سعی کنید منحصر به فرد باشید و البته در انتخاب لوگو از هوش خود کمک بگیرید. لوگوی مناسب می تواند محصول شما را از سایر رقیبان متمایز نماید و اهمیت ویژه ای دارد. در طراحی لوگو، خاص بودن و تمایز لوگو در بازار بسیار مهم است، البته نمی توان کاملاً مطمئن بود که لوگوی شما هرگز توسط سایر افراد سودجو استفاده نشود. لوگوی مناسب می تواند نقش خوبی در تبلیغ محصول شما داشته باشد و به مرور می توانید شاهد موفقیت خود در حرفه تان به علت انتخاب یک لوگوی مناسب و زیبا باشید. لوگوی منحصر به فرد شما در ذهن مردم خواهد ماند و نماد فعالیت شما خواهد بود.