تقویم رومیزی اداری در انواع و نمونه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع تقویم رومیزی اداری

تقویم‌های رومیزی در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. بسیاری از این تقویم‌ها به‌صورت کاملاً سفارشی تهیه می‌شوند که می‌توان به نوع اداری آن‌ها اشاره نمود. درواقع تقویم رومیزی اداری به دلیل تنوع بسیار در طراحی و ابعاد به‌کاررفته در آن می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

کارمندان اغلب سازمان و شرکت‌ها ازجمله افرادی هستند که ازاین‌دست تقویم‌های اداری رومیزی بر روی میزتحریر خود بیشتر استفاده می‌کنند. سلیقه در انتخاب طرح و تصویر برای طراحی تقویم رومیزی بخصوص نوع اداری بسیار مهم می‌باشد. مؤسسات بسیاری ازاین‌دست تقویم‌ها به‌صورت کاملاً اختصاصی برای سازمان خود استفاده می‌کنند که در ادامه به چند نمونه از انواع تقویم‌های رومیزی از نوع اداری خواهیم پرداخت. تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی اداری جادار و همچنین تقویم رومیزی چوبی اداری نمونه‌هایی از این نوع تقویم‌ها می‌باشند.

خرید تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری معمولا در ادارات و هرکدام بر روی یک میز قرار میگیرد که برگه های کوچک بوده و بر پایه های مخصوص از جنس فلزی و پلکسی قرار میگیرد تعداد برگه های این تقویم رومیزی365 صفحه لوده یعنی هر روز آن در یک صفحه قرار میگیرد و جای یادداشت های روزانه برای کسانی که آن را روی میز هود قرار می دهند را داراست.چاپ تقویم رومیزی اداری فضای تبلیغ شما می تواند برروی پایه ها به صورت لیزر یا حک شود و یا با پلاک روی آن اعمال شودو یا حتی شما می توانید برگه های تقویم رومیزی سال 1400 را به صورت اختصاصی با آرم و لوگوی شرکت چاپ کرده و در پایه ها قرار دهید.

تقویم رومیزی یادداشت دار اداری تقویم رومیزی اداری جادار

یکی از کاربردی‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری نوع جادار آن می‌باشد. مقوای ضخیم و همچنین ضد آب، جنس به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی اداری می‌باشد. درواقع تقویم رومیزی جادار با برخورداری از محلی مخصوص برای قرارداد وسایل مختلف ازجمله کارت ویزیت، خودکار و خودنویس می‌تواند گزینه‌ای مناسب به‌عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس تلقی شود.

در این دست از تقویم‌ها برای قرارداد انواع کارت ویزیت بخش خاصی تعبیه‌شده است. این تقویم‌ها با ظاهری بسیار زیبا و کلاسیک با حالت عمودی و افقی قابل‌استفاده می‌باشند. برای قراردادن خودکار نیز می‌توان از این نوع تقویم‌های رومیزی اداری جادار استفاده نمود. وزن بالای این دسته از تقویم‌ها نسبت به مدل‌های دیگر بسیار مهم است. هزینه مناسب این دسته از تقویم‌ها در کنار تبلیغات گسترده‌ای که می‌توان از طریق آن‌ها به انجام رساند به‌عنوان مزیت‌های اصلی آن‌ها شناخته می‌شود. شما عزیزان می‌توانید به سفارش تقویم رومیزی اداری جادار بپردازید.

تقویم رومیزی اداری ارزان قیمت

تقویم رومیزی اداری یادداشت دار

از پرفروش‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری می‌توان به‌نوعی یادداشت دار آن اشاره نمود. طرح به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی می‌تواند در میزان قیمت و هزینه آن تأثیرگذار باشد. اغلب روکش به‌کاررفته در این دست از تقویم از جنس گالینگور می‌باشد.

برگه‌های به‌کاررفته به‌عنوان محلی برای یادداشت نمودن در ابعاد و اندازه‌های مختلف قابل طراحی می‌باشند. مدل‌های مختلفی از این نوع تقویم رومیزی اداری قابل طراحی و تولید می‌باشند که بنا به درخواست سفارش‌دهنده می‌توان این موارد را مورداستفاده قرارداد. رنگ پایه این دست از تقویم‌های رومیزی از دیگر عواملی است که افراد می‌توانند آن را با توجه به سلیقه خود تعیین کنند.

سفارش تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری از نوع چوبی

یکی از معروف و محبوب‌ترین تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی 1400 تقویم رومیزی اداری، نوع چوبی آن است که از جنس ام دی اف می‌باشد. از نکته مهم در این رابطه می‌توان به نوع سفارشی آن برای قرار دادن محلی برای یادداشت اشاره نمود. شما عزیزان می‌توانید در زمان سفارش این دست از تقویم های رومیزی اداری برای بسته‌بندی آن از گزینه‌های مختلفی ازجمله بسته‌بندی جعبه‌ای و سلفونی استفاده نمایید.

سبک بودن و انتخاب رنگ‌های به‌کار رفته در مورد آن‌ها از مزیت‌های این دست از انواع تقویم های رومیزی اداری محسوب می‌شود. اگر به دنبال تقویمی زیبا و شکیل با مکان‌های مخصوص برای قراردادن انواع کارت ویزیت هستید ما به شما خرید تقویم رومیزی اداری چوبی را پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت خرید تقویم رومیزی چوبی با مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس بگیرید.

03135573625-09138079243