کمی صبر کنید...

طرح لایه باز تقویم رومیزی


لایه باز تقویم رومیزی یکی از مورد پسند ترین و پرتقاضاترین تقویم های امروزی می باشد. شما می توانید برای داشتن لایه باز تقویم رومیزی 1401 منحصر به فرد اقدام به دانلود لایه باز تقویم رومیزی در فرمتی مناسب و باسلیقه خود کرده و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ از تصاویر و نوشته های دلخواه خود در این تقویم استفاده و جایگذاری نمایید.

طرح لایه باز تقویم رومیزی

تقویم یکی از پرکاربرد ترین لوازم در زندگی روزمره افراد می باشد و بیشتر افرادی که شاغل می باشند حتما تقویمی را به همراه و یا در میز کاری خود دارند. توجه داشته باشید که تقویم ها در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید و چاپ می شود که بسته به سلیقه و پسند افراد شرکت های سازنده و تولید کننده تقویم ها سعی برآن دارند تا در چاپ این محصول از تنوع بسیار زیادی استفاده نمایند. یکی از پرفروش ترین و پر تقاضا ترین تقویم های امروزی لایه باز تقویم رومیزی می باشد.

بیشتر در شرکت ها و اداره ها از تقویم رومیزی استفاده می نمایند همچنین افراد می توانند از این طرح تقویم در مدل خود در اتاق کار خود نیز استفاده کنند. با خرید لایه باز تقویم رومیزی و قرار دادن آن بر روی میز کار خود می توانند هر لحظه در هر زمانی که می خواهند تاریخ روز و یا هر تاریخی که مد نظرتان می باشد را مشاهده نمایید.
لایه باز تقویم رومیزی در ابعاد و طرح های مختلفی به چاپ می رسد و این امر به سلیقه شرکت سازنده این تقویم ها بستگی دارد شما می توانید در صورت تمایل با مشاهده انواع مختلف طرح های لایه باز تقویم رومیزی گزینه مدظرتان را انتخاب و خریداری نمایید؛ اما یک روش دیگر برای داشتن تقویم رومیزی لایه باز منحصر به فرد وجود دارد که در این مقاله سعی بر آن داریم در زمینه دانلود لایه باز تقویم رومیزی با فرمت دلخواه را به شما عزیزان بازگو کنیم با ما همراه باشید.

دانلود طرح لایه باز تقویم رومیزی طبیعت

mockup تقویم رومیزی

شما با مراجعه به وب سایت مربوطه شاهد طرح لایه باز موکاپ و پیش نمایش تقویم رومیزی برای ویرایش در نرم افزار فتوشاپ خواهید بود. این طرح با فرمت پی اس دی در سایت قرارد دارد که شما از این طریق می توانید به راحتی و با سرعت اقدامات لازم جهت ویرایش و جای گذاری تصاویر مد نظر خود انجام نمایید. توجه داشته باشید که کیفیت این طرح بسیار بالا می باشد و این امر سبب ایجاد تصاویر با رزولوشن بالا خواهد شد.
از مواردی که می توان در این موضوع اشاره کرد این است که این موکاپ و پیش نمایش لایه باز تقویم رومیزی به شکلی طراحی شده است که شما با کلیک کردن چند مورد می توانید تصویر مربوطه را در قالب آماده شده جاگذاری نمایید. اگر شما از جمله طراحانی هستید که قصد دارید طرح های خود را در معرض دید مشتریان و کاربران خود قرار دهید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از این طرح لایه باز برای جذب مشتریان بیشتر به سوی محصولات خود استفاده نمایید.

 تقویم رومیزی 1401 psd

شما می توانید با مراجعه به وب سایت های اینترنتی تقویم رومیزی طرح لایه باز 1401 با پسوند psd را مشاهده نمایید. در این طرح لایه باز تقویم رومیزی از تصویر با کیفیت در مورد برند و یا فروشگاه و یا هر موردی که مد نظرتان می باشد در آن استفاده کنید. تقویم رومیزی 1401 psd در انواع طرح های مختلف به چاپ می رسد شما می توانید با توجه به سلیقه و خواست خود یکی از طرح های لایه باز تقویم رومیزی 1401 psd را دانلود نمایید. از ویژگی های لایه باز تقویم رومیزی 1401 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی حرفه ای و اصولی
  • درج حدیث و یا هر گونه جمله زیبا در پایین هر صفحه از تقویم
  • تعبیه قسمت یادداشت در برگه های تقویم
  • قرار دادن لایه باز تقویم رومیزی در دو فرمت مختلف برای طراحان حرفه ای با نرم افزارهای مختلف
  • استفاده مناسب و صحیح از مد رنگی، اعداد و متون

تقویم رومیزی 1401 لایه باز

با توجه به زمان کمی که به تحویل سال 1401 مانده است طراحان بسیاری در زمینه طراحی تقویم های رومیزی 1401 لایه باز فعالیت می کنند. لایه باز تقویم رومیزی 1401 در دو فرمت پی اس دی و ایندیزاین قابل دانلود می باشد شما می توانید با دانلود هر یک از فرمت های این نوع تقویم و با انجام ویرایش های لازم و دلخواه خود لایه باز تقویم رومیزی مد نظر خود را طراحی نمایید. امروزه بسیاری از شرکت ها برای معرفی محصولات خود و یا شرکت خود از لایه باز تقویم رومیزی استفاده می نمایند و دلیل این امر استفاده و کاربرد بسیار این محصول می باشد.

مدیران شرکت هایی که می خواهند از این طریق محصولات یا خدمات خود را تبلیغ نمایند می توانند با دانلود لایه باز تقویم رومیزی 1401 و با انجام ویرایشات مربوطه و قرار دادن تصاویر مدنظر تقویم مد نظر خود را تهیه و به چاپ برسانند. همچنین می توانند با مراجعه به وب سایت های مربوطه و ثبت سفارش خود برای طراحی تقویم رومیزی لایه باز اقدام نمایند در این صورت طراحان حرفه ای و متخصص در این زمینه با توجه به درخواست شما لایه باز تقویم رومیزی شما را در ابعاد و اندازه و طرح خواسته شده شما تهیه و به چاپ خواهند رساند.

دانلود تقویم رومیزی 1401 لایه باز

در دانلود تقویم رومیزی 1401 لایه باز بسیار دقت نمایید و ابتدا اطلاعاتی در این زمینه با توجه به فرمت های مختلف آن به دست آورید؛ و پس از تعیین کردن هدف خود از طراحی تقویم رومیزی 1401 لایه باز اقدام به دانلود لایه باز تقویم رومیزی نمایید.
در سال های اخیر با توجه به مورد پسند و محبوب بودن این نوع تقویم رومیزی افراد بسیاری خواهان دانلود لایه باز تقویم رومیزی شده اند و از این طریق می توانند تقویم محبوب و با سلیقه منحصر به فرد خود را طراحی و به چاپ برسانند. برای مثال شما می توانید با دانلود لایه باز تقویم رومیزی از تصاویر خاص خود و یا نوشته های دلخواه خود در پایین برگ های تقویم استفاده نمایید و در این صورت می توانید تقویم لایه باز 1401منحصر به فرد و خاصی را دارا باشید.

دانلود جدول لایه باز تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی لایه باز

اگر قصد دارید لایه باز تقویم رومیزی مناسب با سلیقه و طرح مدنظر خود داشته باشید به جای اینکه دنبال خرید تقویم های آماده در بازار فروش باشید می توانید با سفارش طراحی لایه باز تقویم رومیزی در تصاویر و ابعاد و طرح مدنظر خود در جنس های مختلف هدیه ای بسیار زیبا و منحصر به فردی را برای دوستان و نزدیکان خود پیشکش کنید.
نمونه از طرح های لایه باز تقویم رومیزی در وب سایت چاپ آنلاین مربوطه موجود می باشد شما می توانید با مشاهده نمونه از طراحی تقویم رومیزی لایه باز در صورت پسند این محصول اقدام به ثبت سفارش جهت تهیه و چاپ لایه باز تقویم رومیزی کنید.

طرح تقویم رومیزی اختصاصی

بیشتر موسسه ها و شرکت ها با رسیدن به آخرین روزهای سال به فکر تبلیغ محصولات و فعالیت های خود می افتند که در این حین تمایل دارند با انتخاب بهترین مورد برای تبلیغات خود استفاده کنند که در وهله اول تقویم رومیزی اختصاصی گزینه مناسبی برای آنها به شمار می آیند. چرا که می توان با استفاده از لوگوی شرکت خود و یا اطلاعاتی در زمینه محصولات و فعالیت هایشان در صفحات تقویم اختصاصی به بهترین شکل دست به تبلیغ بزنند.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: دانلود طرح لایه باز تقویم دیواری 1401

طرح تقویم رومیزی فانتزی

یکی دیگر از طرح های تقویم رومیزی طرح فانتزی می باشد که این طرح تقویم های رومیزی نیز نسبت به سایر مورد توجه افراد واقع می باشد چرا که با طراحی و تهیه این طرح تقویم رومیزی می توانند هدیه ای بسیار زیبا و دوست داشتنی برای دوستان خود هدیه کنند. شما می توانید با خرید این طرح تقویم رومیزی در اتاق خواب خود بر روی میز کامپیوتر خود قرار دهید.

طرح لایه باز تقویم رومیزی 1401

طرح لایه باز تقویم رومیزی 1401 با توجه به نزدیک شدن به سال 1401 فروش بسیار زیادی را دارد و افراد خرید این مدل تقویم را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند چرا که با توچه به طراحی این تقویم استفاده از آن بسیار راحت می باشد و می توان به راحتی تاریخ مد نظر خود را جستجو نمود. طراحان تقویم های رومیزی سعی دارند با ارائه بهترین و باکیفیت ترین طرح ها و مدل های این نوع تقویم توجه و پسند افراد را به سوی خود جذب کنند.

قالب تقویم رومیزی لایه باز

طراحان با استفاده از ایده های خارجی و اروپایی سعی بر آن دارند در بهترین و شیک ترین قالب ها تقویم رومیزی روباز را طراحی و به چاپ برسانند. اما امروزه با وجود فایل های طراحی تقویم های رومیزی لایه باز می توانید با استفاده از قالب های آماده مناسب ‌‌ترین و بسیار جذاب ترین قالب را برای تقویم رومیزی لایه باز خود انتخاب نمایید. دانلود قالب های آماده تقویم رومیزی لایه باز از وب سایت های مربوطه برای شما امکان پذیر می باشد.

دانلود طرح جدول تقویم رومیزی

قیمت لایه باز تقویم رومیزی

قیمت دانلود لایه باز تقویم رومیزی با توجه به فرمتی که شما می خواهید داشته باشید متفاوت می باشد جهت به دست آوردن اطلاعات دقیق در زمینه قیمت دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی می توانید از طریق جستجو در اینترنت آگاهی کافی داشته باشید.
در صورت کلی می توان گفت قیمت دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی در هر فرمتی بسیار مناسب و معقول می باشد و شما می توانید با کمترین بودجه ای که در دسترس دارید این فایل را دانلود و جهت طراحی تقویم لایه باز رومیزی خود اقدامات لازم را انجام دهید. شما می توانید به کمک راهنمای دانلود لایه باز تقویم رومیزی در کمترین زمان و به سرعت فایل را آپلود کنید.

چاپ لایه باز تقویم رومیزی

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم شما می توانید با توجه به استعداد و مهارت خود در زمینه انجام ویرایش های لازم در نرم افزار فتوشاپ لایه باز تقویم رومیزی مورد علاقه تان را تهیه و به چاپ رسانید. خرید تقویم رومیزی 1401 خیلی ساده است شما می توانید با مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس گرفته و تقویم رومیزی خود را سفارش دهید. در غیر اینصورت اگر استعداد کافی در این زمینه ندارید می توانید با سپردن این کار به عهده طراحان حرفه ای مجموعه مدیران زیباترین و شیک ترین لایه باز تقویم رومیزی در طرحی که می خواهید را داشته باشید.

تماس و مشاوره رایگان: 09138079243 - 03135573625

در صورتی که با دانلود فایل به مشکلاتی برخوردید و یا لینک دانلود فایل خراب بود می توانید با ارسال گزارش از طریق دکمه ای که در صفحه وب سایت ها تعبیه می باشد این موضوع را به مدیر سایت اطلاع داده و موفق به دانلود شوید.

این مقاله در زمینه لایه باز تقویم رومیزی و دانلود لایه باز تقویم رومیزی 1401 برای طراحان و علاقه مندان این نوع تقویم طراحی و جمع آوری شده است.

تقویم رومیزی یک وسیلۀ کاربردی برای ادارات و افرادی است که در کار خود قرارهای کاری متعددی دارند.افراد با استفاده از تقویم رومیزی امور روزانه خود را برنامه ریزی می کنند در نتیجه این هدیه تبلیغاتی کاربردی و پر بازده می باشد. در ادامه پیرامون تقویم رومیزی و ابعاد آن و طراحی آن می پردازیم با ما همراه باشید.

تقویم چیست و چرا به وجود آمد؟

زمانی که انسان توانست زمان را اندازه گیری کند، از محدودۀ ساعت و روز فراتر رفت. نیاز انسان به یادآوری وقایع تاریخی و اندازه گیری زمان برای کشاورزی، تقویم ها را پدید آورد. پیدایش تقویم زمان معینی ندارد. اما هدف از ایجاد تقویم مشخص کردن زمان و روزهای خاص بوده است،مانند اتفاقات مهم تاریخی یا پیمانها بوده است. امروزه انواع مختلف تقویم در جهان وجود دارد. چرا که هر قومی تقویم مخصوص خود را براساس نیازهایش بنا کرده است. از جمله این تقویم ها میتوان به تقویم مایاها، تقویم هجری شمسی، هجری قمری، تقویم بابلی و تقویم میلادی اشاره کرد که مبدا و دلیل ایجاد هرکدام با دیگری متفاوت است.

همچنین براساس نوع نیاز افراد انواع تقویم های دیواری، رومیزی سالنامه و ... را داریم. در این مقاله ما به توضیحاتی دربارۀ تقویم رومیزی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین تقویم رومیزی

تقویم رومیزی چیست؟

تقویم رومیزی از جمله هدایای تبلیغاتی است که معمولا در هفته های پایان سال به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان و همکاران ارائه میشود. تقویم رومیزی1401 یک روش موثر در تبلیغات است چرا که تقریبا در هر اداره و سازمانی نیاز به تقویم احساس میشود و معمولا هر فرد نیاز دارد تا تقویمی روی میز خودش داشته باشد تا بتواند قرارهای کاری یا اتفاقات مهم آتی را روی آن مشخص کند.همچنین درخانه ها نیز این وسیله کاربرد دارد. شرکت های هدیه دهندۀ تقویم میتوانند لوگوی خود را  بر روی پایه تقویم های عمومی درج کنند یا در میان صفحات آن تبلیغاتی  را درج کنند. به طور معمول در صفحات تقویم تصاویری از کالاهای تولیدی یا آدرس و شماره تلفن شرکت درج میشود که میتواند جنبۀ تبلیغ دائمی داشته باشد. تقویم های رومیزی سالانه برای هر ماه یک برگ دارند و چند برگ نیز به صورت تبلیغاتی در آن قرار میگیرد.

قیمت تقویم رومیزی 1401

ابعاد تقویم رومیزی

برای تولید تقویم رومیزی هیچ اندازۀ استانداردی وجود ندارد. در حقیقت اندازۀ تقویم رومیزی به چند مورد بستگی دارد. تقویم های رومیزی تبلیغاتی میتوانند روز شمار، ماه شمار یا هفته شمار باشند، بر این اساس تعداد برگۀ آنها متفاوت است. تقویم ها میتوانند تک برگ باشند یعنی در یک برگه تمام روزهای سال مشخص شود یا چهاربرگ برای چهار فصل سال باشد و یا دوازده برگ داشته باشند. همچنین اندازۀ استانداردی برای تقویم رومیزی وجود ندارد. معمولا سایز A5 برای تقویم های رومیزی استفاده میشود که به انتخاب و سلیقۀ سفارش دهنده میتواند کوچکتر یا بزرگتر تولید شود.

تقویم رومیزی ارزان

طراحی تقویم رومیزی

طراحی تقویم ها معمولا توسط گرافیست ها و براساس نیاز و نوع درخواست سفارش دهنده صورت میگیرد و در تقویم رومیزی اختصاصی1401 جایی برای لوگوی شرکت و تصویر محصولی که تبلیغ میشود باید قرار داده شود. از نظر پایه نیز پایۀ تقویم میتواند سخت یا غیرسخت باشد. پایۀ تقویم های رومیزی معمولا چرمی، مقوایی، چوبی یا پلاستیکی باشد و معمولا به وسیله فنردوبل صحافی می شود.مهم ترین بخش چاپ و ساخت تقویم رومیزی طراحی تقویم رومیزی است که مشتری را به سمت خود جلب کندو مشتری رغبت کند آن تقویم رومیزی را روی میز خود گذاشته و هر روز آن را نگاه کندپس در این صورت صفحه اول تقویم رومیزی مهم ترین صفحه ی آن است تا در نگاه اول مشتری را به خود جذب کند. در صفحه اول در طراحی معمولا زمان سال تحویل و اعداد و ارقام سال جدید را به صورت قمری و شمسی می نویسند طراحی تقویم به تولید کننده آن بستگی دارد که از چه طراح هایی استفاده کند ولی صفحات و شماره های تقویم باید با رنگی طراحی شده باشد که خوانایی داشته و اعداد شمسی و قمری با فونتی ریزتر درکنار آن قرار بگیرد.

حک لوگو روی پایه

اگر پایۀ تقویم محکم باشد میتوان لوگو را با روشهای مختلفی روی پایه تقویم حک کرد. لوگو به وسیله چاپ لیزر، چاپ طلاکوب، چاپ نقره کوب، چاپ سیلک، چاپ داغ کوب و پلاک فلزی از انواع روشهای حک لوگوی سفارش دهنده می باشند که میتوان آن را روی هدایای تبلیغاتی درج نمود. همچنین این لوگو روی تقویم دیواری و سالنامه نیز قرار میگیرد.این امر باعث می شود تا هدیه تبلیغاتی شما نظر مشتریان را به خود جلب کند.

تقویم رومیزی 1401

دسته‌بندی