به جای اینکه تقویم های آماده را از بازار خریداری کنید می توانید آن را به صورت اختصاصی و تبلیغاتی سفارش دهید. سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی به این صورت است که می توانید تصاویر برند خود را برای ما بفرستید تا روی تقویم درج شود. ما این تصاویر لوگو را با بهترین کیفیت بر روی کاغذ مورد نظر شما چاپ می کنیم سپس روی پایه های چرم، ترم، پارچه، گالینگور، مقوا و کتان با توجه به سلیقه شما درج خواهیم کرد.تقویم های رومیزی اختصاصی در هر برگه به تبلیغات و معرفی شما می پردازد و نسبت به تقویم های عمومی از کیفیت بالاتری برخوردار اند.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم هایی که ما به شما ارائه خواهیم داد کاملا سفارشی بوده و می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. اگر بخواهید هزینه کمتری پرداخت کنید می توانید تقویم های عمومی داخل سایت را مشاهده کنید و از میان آن ها سفارش خود را انجام دهید. در سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی ما تصاویر و لوگوی شما را به جای موارد قبلی درج خواهیم کرد. این نمونه ها قابل ویرایش و اصلاح کردن هستند. طرح هایی که می خواهید می توانند به صورت پشت و رو بر روی تقویم ارائه شوند. یک روی تقویم رومیزی می تواند ماه های سال باشد وطرف دیگر برگه تبلیغات و تصاویر شما قرار می گیرد. همه این موارد با توجه به سلیقه شما می باشد و به سفارش شما انجام خواهند شد.

سفارش تقویم رومیزی

نحوه سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

ما در سایت مدل های متنوعی از تقویم های رومیزی را به نمایش گذاشته ایم. شما به منظور سفارش این تقویم ها می توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و پس از تکمیل فرآیند خرید منتظر دریافت محصول درب منزل خود باشید. برای سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید نوع برگه ها و نوع پایه را مشخص کنید و تصاویر و لوگوی شرکت و محصول خود را برای ما بفرستید.مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله اقدام به تولید انبوه تقویم رومیزی تبلیغاتی می کند این مجموعه امکان سفارش آنلاین و ارسال آن به سراسر کشور را فراهم کرده است. تقویمی که سفارش می دهید مناسب ترین قیمت را خواهد داشت و در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی

• ما به روش های مختلف چاپی مثل نقره کوب، طلاکوب و ... نام و لوگوی شما را روی تقویم درج می کنیم.

• امکان چاپ برگه ای به عنوان کاور که نام و برند شرکت شما روی آن ثبت شده باشد، وجود دارد.

• می توانیم خدمات شرکت و سازمان شما را روی صفحه ای درج کنیم.

• در پشت هر برگه از تقویم امکان چاپ و معرفی محصولات شما وجود دارد.

• امکان چاپ اطلاعات و تصاویر در کنار روزهای ماه در هر صفحه از تقویم وجود دارد.

• ابعاد تقویم به دلخواه شما تغییر می یابد.

• امکان چاپ تصاویر به صورت کامل روی هر برگه از تقویم رومیزی وجود دارد.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند در تبلیغ شرکت، موسسه و سازمان شما نقش مهمی ایفا کند. با هدیه این تقویم تبیلغاتی به کارکنان و مشتری ها لوگوی شما دائم جلوی چشم آن ها خواهد بود. در واقع با هزینه ای کم و سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید به مدت یک سال محصول خود را تبلیغ کنید.تقویم رومیزی یکی از روش های تبلیغات به روش محیطی با بازدهی بالا می باشد.شما تنها با چند کلیک در سایت مجموعه چاپ آنلاین سفارش خود را ثبت می کنید و تقویم رومیزی مورد پسند خود را دریافت می کنید.

سفارش تقویم رومیزی98