به جای اینکه تقویم های آماده را از بازار خریداری کنید می توانید آن را به صورت اختصاصی و تبلیغاتی سفارش دهید. سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی به این صورت است که می توانید تصاویر برند خود را برای ما بفرستید تا روی تقویم درج شود. ما این تصاویر لوگو را با چاپ و کیفیت عالی روی پایه های چرم، ترم، پارچه، گالینگور، مقوا و کتان با توجه به سلیقه شما درج خواهیم کرد.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم هایی که ما به شما ارائه خواهیم داد کاملا سفارشی بوده و می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. اگر بخواهید هزینه کمتری پرداخت کنید می توانید تقویم های قبلی ما را ببینید و یکی از آن ها را انتخاب کنید. در سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی ما تصاویر و لوگوی شما را به جای موارد قبلی درج خواهیم کرد. این نمونه ها قابل ویرایش و اصلاح کردن هستند. طرح هایی که می خواهید می توانند به صورت پشت و رو بر روی تقویم ارائه شوند. یک روی آن می تواند برگ تقویم باشد و روی دیگر آن تبلیغات و تصاویر شما. همه این موارد سلیقه ای هستند و به سفارش شما انجام خواهند شد.

سفارش تقویم رومیزی

نحوه سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

ما در سایت مدل های متنوعی از تقویم های رومیزی را به نمایش گذاشته ایم. شما به منظور سفارش این تقویم ها می توانید فرم سفارش آنلاین را پر کرده و یا به صورت تلفنی و یا ایمیل سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید نوع برگه ها و نوع پایه را مشخص کنید و تصاویر و لوگوی شرکت و محصول خود را برای ما بفرستید. با تولید انبوه تقویم رومیزی تبلیغاتی امکان سفارش و ارسال آن به سراسر کشور وجود دارد. تقویمی که سفارش می دهید مناسب ترین قیمت را خواهد داشت و در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی

• ما به روش های مختلف چاپی مثل نقره کوب، طلاکوب و ... نام و لوگوی شما را روی تقویم درج می کنیم.

• امکان چاپ برگه ای به عنوان کاور که نام و برند شرکت شما روی آن ثبت شده باشد، وجود دارد.

• می توانیم خدمات شرکت و سازمان شما را روی صفحه ای درج کنیم.

• در پشت هر برگه از تقویم امکان چاپ و معرفی محصولات شما وجود دارد.

• امکان چاپ اطلاعات و تصاویر در کنار روزهای ماه در هر صفحه از تقویم وجود دارد.

• ابعاد تقویم به دلخواه شما تغییر می یابد.

• امکان چاپ تصاویر به صورت کامل روی هر برگه از تقویم رومیزی وجود دارد.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند در تبلیغ شرکت، موسسه و سازمان شما نقش مهمی ایفا کند. با هدیه این تقویم تبیلغاتی به کارکنان و مشتری ها لوگوی شما دائم جلوی چشم آن ها خواهد بود. در واقع با هزینه ای کم و سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی می توانید به مدت یک سال محصول خود را تبلیغ کنید.

سفارش تقویم رومیزی98