پوسترها از قدیمی‌ترین و مؤثرترین روش‌های انتقال تأثیرگذار پیام‌ تبلیغاتی با استفاده از هنر طراحی و هنرگرافیک در زمان کوتاه به مخاطبان می‌باشند. پوسترهای تبلیغاتی باید دارای خلاقیت و جسارت و طراحی هنرمندانه باشند تا مخاطبین را تحت تأثیر قرار دهند . فوت کوزه‌گری  ماجرا آنجاست که شما بتوانید یک هماهنگی بین موضوع، متن، تصاویر و نشان‌واره های موجود در پوسترهای تبلیغاتی برقرار کنید. آنگاه به یک پوستر تبلیغاتیخوب دست‌یافته‌اید.

پوسترها از چهار جزء مهم تشکیل‌شده‌اند :

  • رنگ‌بندی
  • تصاویر
  • فونت
  • پیام اصلی

ترکیب و هماهنگی مناسب این اجزاء شما را به هدفتان که تأثیرگذاری روی مخاطب است می‌رساند..

سفارش پوسترهای تبلیغاتی ازان

از کجا شروع کنیم؟

شما در ابتدا باید روی ایده اصلی طراحی فکر کنید وقتی ایده را پیدا کردید آنگاه ببینید چه چیزهایی نیاز دارد ، انتخاب رنگ‌بندی ، تصاویر موردنیاز و حتی نحوه پیاده کردن ایده مواردی است که نیاز به فکر دارد . ممکن است این پروسه خیلی طول بکشد ، به این دلیل اکثر طراحان سعی می‌کنند که از طرح‌های دیگران ایده بگیرند این کار به معنی کپی کردن نیست ترکیب طرح‌های مختلف با طرحی که خودتان در نظر دارید حتی می‌تواند طرحی زیباتر به وجود بیاورد و کمک به طراحی پوستر جدید کند.

تیم تخصصی طراحی ادزفانت بیش از پیش میکوشد تا طرح مورد نظر ذهن شما را به بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت به نحو احسنت در اختیار شما مشتریان عزیز قراردهد.

قیمت‌گذاری روی طرح

همواره ارزش‌گذاری و تعیین قیمت مناسب برای طراحی ازجمله مشکلات طراحان بوده است این مسئله‌ای مهم است که شما بدانید قیمت مناسب و واقعی بر روی پوستر ارزش کار شما را بالا می‌برد و سود مناسب را نصیب شما خواهد کرد.

طراحان معمولاً قبل از طراحی ، با ثبت یک پیش فاکتور با مشتری بر سر هزینه طراحی به توافق می‌رسند و بعد پروسه طراحی را شروع می‌کنند ، پیش‌برگ خرید هزینه‌های اولیه را تخمین میزند و الزاماً قیمت نهایی نیست به این دلیل که ممکن است در طول کار روند طراحی با توجه به خواست مشتری تغییر کند .

قیمت پوسترهای تبلیغاتی

عوامل اصلی که در قیمت دهی برای یک طراحی در نظر گرفته می‌شوند عبارت‌اند از :

  • عرف بازار
  • مهارت طراح
  • زمان موردنیاز برای طراحی
  • پروسه انجام طراحی

سفارش آنلاین پوسترهای تبلیغاتی

عرف بازار به محدوده قیمت قابل‌قبول برای تعداد زیادی طراح گفته می‌شود که همیشه یکسان نیست. مهارت طراح خود عاملی برای افزایش قیمت طراحی است به این دلیل که نام طراح خود عامل ارزش‌دهی به پوستر خواهد شد. بعضی‌اوقات پروسه طراحی بسیار زمان‌بر می‌شود درحالی‌که از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست در این مورد هرچند طراحی به‌سادگی انجام می‌شود اما زمان صرف شده را باید در نظر گرفت و در قیمت لحاظ کرد. همچنین پروسه انجام طراحی می‌تواند پیچیده یا ساده باشد. گاهی لازم است برای طراحی عکس‌برداری‌های حرفه‌ای انجام شود و گاهی می‌توان تصاویر را به‌راحتی پیدا کرد. طراحی‌هایی که مستلزم تصویرسازی هستند ممکن است توسط طراحی دیگر انجام شود که تصویرساز نام دارد یا ممکن است همه قسمت‌ها توسط یک فرد انجام شود در این صورت هزینه طراحی و هزینه تصویرسازی جداگانه محاسبه می‌شود.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی و چاپ پوستر های تبلیغاتی مجموعه ادزفانت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 سفارش پوسترهای تبلیغاتی