تقویم یکی از وسایل و ملزومات که افراد در هر رده سنی و شغلی به آن نیاز دارند.تقویم ها  به دلیل کاربرد زیاد می تواند تبلیغات شما را به بهترین نحو انجام دهد.چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از روش‌های سودمند و پربازده تبلیغات است. در هر مکانی اعم از منزل، فروشگاه، اداره یا مغازه می‌توان تقویم‌های تبلیغاتی را مشاهده کرد. مدیران، کارکنان، دانشجویان و به طور کلی همه افراد به یک تقویم جهت برنامه ریزی خود نیاز دارند در نتیجه از دریافت تقویم استقبال می کنند.

چاپ تقویم تبلیغاتی

چاپ تقویم تبلیغاتی

صاحبان مشاغل و ارائه دهنده خدمات می‌توانند برای گسترش دامنه تبلیغات خود به چاپ تقویم بپردازند. تقویم همیشه در مقابل چشم افراد است و هر روز با مشاهده آن، محصول و یا خدمات شما برای آنها تکرار می‌شود. در ادارات و سازمان‌ها چاپ تقویم تبلیغاتی در انواع مختلف برای کارکنان کاربرد زیادی دارد. چاپ تقویم تبلیغاتی روی میز مدیران و یا بر دیوار اتاق آنها برای یادآوری جلسات و برنامه‌ها بسیار مهم است. این تقویم‌ها در انواع و طرح‌های مختلف موجود است که قابلیت چاپ شعار تبلیغاتی، لوگو شرکت و همچنین اطلاعات تماس آن را بر روی خود دارد. این تقویم‌ها در طرح‌های تک برگ، 4 برگ، 12 برگ ،13 برگ و طرح‌های متنوع دیگر است این تقویم ها می تواند به صورت اختصاصی برای شرکت شما باشد یعنی بر روی خود تصاویری از محصولات شرکت و طرح دلخواه شما چاپ گردد.همچنین می تواند به صورت تقویم های عمومی باشد یعنی تصاویر انتخابی دیگر مانند طبیعت، آثار تاریخی و هنری و ... را دارد و شما در محل تعبیه شده تقویم متن دلخواه خود را چاپ کنید.چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتیچاپ تقویم 1401

در آستانه سال جدید بسیاری از شرکت‌ها برای بازاریابی و تبلیغات اقدام به چاپ تقویم تبلیغاتی می‌نمایند. کمتر کسی است که تقویم تبلیغاتی را از کسی دریافت نکند. متقاضیان برای چاپ تقویم رومیزی سال1401 پس از انتخاب طرح آن اقدام به ارائه متن تبلیغات و لوگو و یا انجام طراحی دلخواه بر روی تقویم می‌نمایند. پس از تأیید و بررسی طرح اولیه می‌توانید به سفارش آن در تیراژ دلخواه بپردازید. چاپ تقویم تبلیغاتی یکی از ارزانترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است که توسط بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها انجام می‌شود.

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

با اهدا تقویم به مشتریان خود می‌توانید بازار کار خود را گسترش دهید و رونق آن را بیش از پیش گردانید.زیرا تقویم نوعی از تبلیغات است که همیشه روبروی چشم افراد است و روشی کارا برای تبلیغات محسوب میشود، با این روش تا پایان سال برند شما در ذهن او تکرار می‌شود.

تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان

انواع تقویم تبلیغاتی

طرح‌ها و مدل‌های تقویم‌ رومیزی تبلیغاتی1401 متنوع است و مشتری بر اساس بودجه مورد نظر و همچنین موضوع محصول یا خدمات خود آنها را انتخاب می‌کند. سررسید 1401، چاپ تقویم دیواری1401، تقویم رومیزی، تقویم رومیزی فانتزی1401 و تقویم مقوایی، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی چرمی از انواع تقویم‌های تبلیغاتی است. چاپ تقویم تبلیغاتی بر اساس سلیقه مشتری و در طرح‌ها و اندازه‌های موجود انجام می‌شود. در صورت تمایل نیز می‌توانید طرح مورد نظر خود را ارائه نمایید تا به بهترین شکل در مجموعه چاپ آنلاین مدیران طراحی و تولید آن اقدام شود. سفارش شما از هر نوع که باشد می‌تواند تأثیر فراوانی در جلب توجه مشتری و گسترش بازار هدف داشته باشد به گونه‌ای که پس از گذشت چند ماه از سال جدید می‌توانید نتایج آن را مشاهده کنید.سفارش تقویم تبلیغاتی