آن دسته از افرادی که می خواهند در فعالیت خود بر مشتریان ،تاثیرگذاری داشته باشند و اعتماد آن ها را جلب کنند نیاز به چاپ سربرگ اختصاصی دارند. در یک کسب و کار بزرگ رعایت این اصول می تواند اهمیت فعالیتتان را نشان دهد و اعتماد مشتری ها را جلب نماید. در هر اداره ای مکاتبات اداری، قراردادها، نامه و نوشته هایی رد و بدل می شود که نیاز به کاغذی با آرم و مشخصات شرکت دارد، در چاپ سربرگ کیفیت و جنس کاغذ نیز مهم است و سطح اهمیت اداره را بازگو می کند.
چاپ سربرگ برای ارسال نامه و اطلاعات به مشتری ها در هر اداره ای کاربرد دارد. مجموعه مدیران چاپ سربرگ را در سایزهای متفاوت و با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و مجهز ارائه می دهد. چاپ سربرگ با بهترین رنگ ها و مطابق سلیقه مشتری انجام خواهد شد تا ست های اداری و مدیریتی با کیفیتی را برای کسب و کارتان ارائه دهد. چاپ روی سربرگ در این مجموعه به صورت چاپ افست می باشد که در صورت تیراژ های بالا با قیمت های مناسب تری ارائه خواهد شد. کاربرد چاپ روی سربرگ هم برای مکاتبات داخل اداره و هم برای مکاتبات خارج اداره و صدور پیش فاکتور، قرار داد و ... می تواند استفاده شود. انواع سازمان های حقیقی و حقوقی چون وزرات خانه ها، ادارات، اتحادیه ها، پزشکان، مهندسان و ... از چاپ سربرگ اختصاصی برای مکاتبات خود استفاده می کنند.

 چاپ سربرگ

چاپ افست سربرگ


چاپ افست یک نوع چاپ رایج غیر تماسی است که نحوه کار آن با برگرداندن عکس روی یک سیلندر گردان است که به وسیله فشار استوانه دیگری روی کاغذ چاپ خواهد شد. دستگاه این نوع چاپ معمولا از سه استوانه تشکیل شده است و برای چاپ پاکت نامه، سربرگ، سررسید، بروشور، کاتالوگ، پوستر و تراکت به کار می رود. برای چاپ هر نوع محصول که تعداد آن بیش از 1000 عدد باشد و کیفیت آن مهم باشد از این نوع چاپ استفاده می شود.

قیمت چاپ سربرگ

مجموعه چاپ و تبلیغات مدیران قیمت مناسبی برای چاپ سربرگ در نظر گرفته است و از تجهیزات پیشرفته برای این منظور استفاده می کند. قیمت چاپ سربرگ در این مجموعه با توجه به اندازه، گرماژ و نوع کاغذ، نوبت چاپ و تیراژ کار، خدمات صحافی و هزینه برش محاسبه می گردد. مجموعه مدیران با تعرفه چاپ مناسب و تحویل در سریع ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

سایزهای مختلف چاپ سربرگ

نامه اداری جهت مکاتبات انجام گرفته در یک اداره به صورت مرتب کاربرد دارد که سربرگ در این موقعیت در برندسازی نقش مهمی را می تواند ایفا کند. سایز استاندارد سربرگ که در کشورهایی چون آمریکا و کانادا نیز رایج است 21.5 * 29.7 می باشد، در ایران سایزهای A4 و A5 نیز استفاده می شود. در چاپ سربرگ از کاغذهای تحریر 80 و 100 گرم و هم چنین کتان 120 گرم استفاده می شود که به صورت یک رو و یا دو رو به درخواست مشتری چاپ می شود.

چاپ سربرگ

چاپ انواع سربرگ ارزان قیمت

یکی از مسائلی که همواره دغدغه همگان بوده و هست، مساله هزینه و کاهش هزینه ها در شرکت ها می باشد. از جمله مواردی که می توان گفت برای هر مجموعه هزینه بر خواهد بود، در زمینه چاپ می باشد؛ چاپ تبلیغات، بروشور، سربرگ و ... . از این رو چاپ اصفهان با در نظر داشتن اهمیتی که سربرگ در کارهای شرکت ها دارد، با حفظ کیفیت اقدام به چاپ سربرگ ارزان قیمت کرده است و شما می توانید با توجه به نیاز خود، طرح مورد نظر خود و تعدادی که مدنظر دارید را به این مجموعه بسپارید تا سربرگ مورد نظر شما چاپ شود.

تصویر8

از جمله پیشنهاداتی که برای کم شدن هزینه در چاپ سربرگ ها به شما می شود، استفاده از ابعاد کوچکتر کاغذ می باشد، و یا استفاده به صورت سیاه و سفید ولی با طراحی خاص و مواردی از این دست. پس در صورتی که تمایل به چاپ سربرگ مخصوص به خود را دارید و می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید با مجموعه چاپ در اصفهان در تماس باشید.


طراحی و چاپ سربرگ شرکتی در اصفهان

از جمله خدماتی که می توانید در چاپ انواع سربرگ در اصفهان از آن بهره مند شوید، سفارش طراحی سربرگ می باشد. به این معنی که ممکن است شما زمان کافی برای ایده پردازی در مورد نوع طرح سربرگ و رنگ هایی که می خواهید در آن وجود داشته باشد، نداشته باشید و یا حتی ایده خاصی به ذهن شما خطور نکرده باشد. شما به راحتی می توانید طراحی سربرگ را بر عهده تیم طراحی چاپ انواع سربرگ در اصفهان بسپارید تا در اسرع وقت، نمونه هایی برای شما طراحی و ارسال شود و هر کدام که مورد پسند واقع شد سفارش دهید تا برای چاپ آماده سازی شود.

تصویر9

مزیتی که سپردن طراحی سربرگ به مجموعه اصفهان دارد این است که ممکن است طرحی که شما برای سربرگ خود در نظر می گیرید مشابه با شرکت و اداره ای دیگر باشد و شما مطلع نباشید. اما اگر این کار را به طراحان بسپارید با خیال راحت می توانید اطمینان داشته باشید که سربرگ شما، مختص خود شما خواهد بود.

چاپ سربرگ روش تبلیغی مناسب در اداره جات


یک ابزار موثر در معرفی اداره و فعالیت مورد نظر تبلیغات است. با استفاده از تبلیغات اداره خود را به افراد جدیدی می توان شناساند و مشتری های قدیم خود را حفظ کرد. در دنیای امروز که تبلیغات نقش مهمی را ایفا می کند و روش های گوناگونی را برای آن به کار می گیرند، نداشتن تبلیغات موثر سبب از دست دادن مشتری ها خواهد شد و کسی با اداره مورد نظر آشنا نخواهد شد. چاپ سربرگ یک روش موثر است که اداره شما را به صوت روزانه تبلیغ خواهد کرد و پرستیژ کارتان را بالا خواهد برد. با چاپ روی سربرگ به صورت اختصاصی که دارای آرم و مشخصات شرکت می باشد اعتماد مشتری را جلب خواهید کرد و متن نامه به صورت موثرتری به خواننده آن منتقل خواهد شد. با چاپ سربرگ تصویر شکیلی از آرم و برند خود را در مکاتبات داخل و خارج اداره در ذهن مخاطب ایجاد کنید.


چاپ سربرگ اداری دارای چه ویژگی هایی است؟

هر سربرگی که مورد استفاده قرار می دهیم، متناسب با فعالیت مجموعه متفاوت خواهد بود، هم از نظر ظاهری و هم از نظر محتوا. در اینجا با سربرگ اداری بیشتر آشنا خواهیم شد.

تصویر4

سربرگ اداری، یک نامه رسمی می باشد که مهمترین فاکتورهایی که باید مورد توجه قرار گیرد، نام اداره، تاریخ و شماره پیوست و شماره نامه می باشد و عموما هم به رنگ سیاه و سفید می باشند و طراحی خاصی برای آن در نظر گرفته نمی شود. اما اگر این نامه اداری برای مثال باید همواره از سوی مسئولین مورد تایید قرار گیرد، می توان نام مسئول و محل امضای وی در برگه تعبیه شود. البته می توان از طرح های خاص که مختص به نامه های اداری است برای این قبیل سربرگ ها استفاده کرد که رسمی بودن برگه همواره حفظ شود.