آن دسته از افرادی که می خواهند در فعالیت خود بر مشتریان ،تاثیرگذاری داشته باشند و اعتماد آن ها را جلب کنند نیاز به چاپ سربرگ اختصاصی دارند. در یک کسب و کار بزرگ رعایت این اصول می تواند اهمیت فعالیتتان را نشان دهد و اعتماد مشتری ها را جلب نماید. در هر اداره ای مکاتبات اداری، قراردادها، نامه و نوشته هایی رد و بدل می شود که نیاز به کاغذی با آرم و مشخصات شرکت دارد، در چاپ سربرگ کیفیت و جنس کاغذ نیز مهم است و سطح اهمیت اداره را بازگو می کند.

چاپ سربرگ


چاپ سربرگ برای ارسال نامه و اطلاعات به مشتری ها در هر اداره ای کاربرد دارد. مجموعه ادزفانت چاپ سربرگ را در سایزهای متفاوت و با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و مجهز ارائه می دهد. چاپ سربرگ با بهترین رنگ ها و مطابق سلیقه مشتری انجام خواهد شد تا ست های اداری و مدیریتی با کیفیتی را برای کسب و کارتان ارائه دهد. چاپ روی سربرگ در این مجموعه به صورت چاپ افست می باشد که در صورت تیراژ های بالا با قیمت های مناسب تری ارائه خواهد شد. کاربرد چاپ روی سربرگ هم برای مکاتبات داخل اداره و هم برای مکاتبات خارج اداره و صدور پیش فاکتور، قرار داد و ... می تواند استفاده شود. انواع سازمان های حقیقی و حقوقی چون وزرات خانه ها، ادارات، اتحادیه ها، پزشکان، مهندسان و ... از چاپ سربرگ اختصاصی برای مکاتبات خود استفاده می کنند.

 چاپ سربرگ

چاپ افست


چاپ افست یک نوع چاپ رایج غیر تماسی است که نحوه کار آن با برگرداندن عکس روی یک سیلندر گردان است که به وسیله فشار استوانه دیگری روی کاغذ چاپ خواهد شد. دستگاه این نوع چاپ معمولا از سه استوانه تشکیل شده است و برای چاپ پاکت نامه، سربرگ، سررسید، بروشور، کاتالوگ، پوستر و تراکت به کار می رود. برای چاپ هر نوع محصول که تعداد آن بیش از 1000 عدد باشد و کیفیت آن مهم باشد از این نوع چاپ استفاده می شود.

قیمت چاپ سربرگ


مجموعه چاپ و تبلیغات ادزفانت قیمت مناسبی برای چاپ سربرگ در نظر گرفته است و از تجهیزات پیشرفته برای این منظور استفاده می کند. قیمت چاپ سربرگ در این مجموعه با توجه به اندازه، گرماژ و نوع کاغذ، نوبت چاپ و تیراژ کار، خدمات صحافیو هزینه برش محاسبه می گردد. مجموعه ادزفانت با تعرفه چاپ مناسب و تحویل در سریع ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

سایزهای مختلف چاپ سربرگ


نامه اداری جهت مکاتبات انجام گرفته در یک اداره به صورت مرتب کاربرد دارد که سربرگ در این موقعیت در برندسازی نقش مهمی را می تواند ایفا کند. سایز استاندارد سربرگ که در کشورهایی چون آمریکا و کانادا نیز رایج است 21.5 * 29.7 می باشد، در ایران سایزهای A4 و A5 نیز استفاده می شود. در چاپ سربرگ از کاغذهای تحریر 80 و 100 گرم و هم چنین کتان 120 گرم استفاده می شود که به صورت یک رو و یا دو رو به درخواست مشتری چاپ می شود.

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ روش تبلیغی مناسب در اداره جات


یک ابزار موثر در معرفی اداره و فعالیت مورد نظر تبلیغات است. با استفاده از تبلیغات اداره خود را به افراد جدیدی می توان شناساند و مشتری های قدیم خود را حفظ کرد. در دنیای امروز که تبلیغات نقش مهمی را ایفا می کند و روش های گوناگونی را برای آن به کار می گیرند، نداشتن تبلیغات موثر سبب از دست دادن مشتری ها خواهد شد و کسی با اداره مورد نظر آشنا نخواهد شد. چاپ سربرگ یک روش موثر است که اداره شما را به صوت روزانه تبلیغ خواهد کرد و پرستیژ کارتان را بالا خواهد برد. با چاپ روی سربرگ به صورت اختصاصی که دارای آرم و مشخصات شرکت می باشد اعتماد مشتری را جلب خواهید کرد و متن نامه به صورت موثرتری به خواننده آن منتقل خواهد شد. با چاپ سربرگ تصویر شکیلی از آرم و برند خود را در مکاتبات داخل و خارج اداره در ذهن مخاطب ایجاد کنید.

چاپ سربرگ