انواع روش‌های چاپ تبلیغات بر روی کیف‌های تبلیغاتی

برای چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی روش‌های مختلفی را به کار می برند که هر یک ویژگی‌های متفاوتی از نظر کیفیت و هزینه دارند.

چاپ سیلک کیف تبلیغاتی

چاپ تبلیغات به روش سیلک یکی از مناسب ترین روش‌های چاپ از نظر هزینه می باشد. در این روش از پارچه‌ای مشبک برای چاپ تصویر مورد نظر استفاده می شود. به آن صورت که تصویر مورد نظر را بر روی پارچه مشبک (با پر کردن برخی از سوراخ‌ها با موم) ایجاد می‌کنند و بعد با استفاده از رنگ مخصوص آن را بر روی سطح مورد نظر چاپ می کنند.

از چاپ سیلک می توان برای چاپ بر روی سطوح مختلف مثل انواع کیف، کفش، کارتن، نایلکس و حتی سی دی و ... استفاده کرد. برای سفارش کیف تبلیغاتی و یا هر نوع هدیه تبلیغاتی دیگر به روش چاپ سیلک تنها می توان از یک رنگ برای کار استفاده کرد؛ اما با این روش می توان کیف تبلیغاتی ارزان قیمت تری نسبت به روش‌های دیگر سفارش داد.

قیمت چاپ سیلک کیف تبلیغاتی ارزان

چاپ طلاکوب کیف تبلیغاتی

در چاپ داغی یا طلاکوب که حتماً نمونه های زیادی از آن را بر روی سررسیدهای چرمی، انواع کیف، دفترچه تلفن، جلد کتاب‌ها و پایان‌نامه‌ها و ... دیده‌اید، با ایجاد فرورفتگی و برجستگی و استفاده از رنگ های مختلف مثل طلایی، نقره ای و ... عملیات چاپ را انجام می‌دهند. برای خرید کیف تبلیغانی با قیمت مناسب و بهترین کیفیت می توانید با ما در ارتباط باشید.

سفارش چاپ طلاکوب کیف تبلیغاتی

تأثیر کیف تبلیغاتی بر معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی استفاده از کیف‌های تبلیغاتی برای معرفی خدمات و محصولات شما می‌باشد. وقتی که شما در نمایشگاه یا سمیناری کیف‌های تبلیغاتی شرکت خود را پخش می کنید، ضمن استفاده ابزاری از کیف‌های تبلیغاتی، کسانی که آن ها را دریافت می کنند کیف‌های تبلیغاتی را این سو و آن سو حمل می‌کنند و باعث می شوند دیگران نیز ناخودآگاه آن را ببینند. حال در صورتی که رنگ‌آمیزی و طراحی خوبی را برای کیف‌های تبلیغاتی خود انتخاب نمایید و مشخصات شرکت (مثل نام، لوگو، وب سایت و ...)، تلفن های تماس و راه‌های ارتباطی به طور کاملاً واضح و باکیفیت بر روی آن ها درج شده باشد به گونه‌ای که رهگذران را به خواندن اطلاعات نوشته‌شده بر روی کیف تبلیغاتی ترغیب کند، شما موفق شده‌اید یک تبلیغ خوب برای شرکت، خدمات و محصولات خود ارائه کنید!