اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق دهید و یا محصولات را به همگان معرفی کنید، بهترین روش چاپ کاتالوگ وبروشور در مورد محصولاتتان است. هر چقدر کاتالوگشما چشمگیرتر و جذاب تر باشد، مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد و شما می توانید محصول خود را به خوبی به مخاطبانتان معرفی کنید. ممکن است که تجارت شما در زمینه ی خدمات رسانی باشد و محصولی را در بر نداشته باشد، اما بازهم چاپ کاتالوگ روش موثری است.

مجموعه چاپ آنلاین به همراه تیم تخصصی خود انواع و اقسام کاتالوگ ها با سایزها (A4,A5) و جنس های مختلف همچون گلاسه، روکش گلاسه را برای شما طراحی می کند، نوع صحافی این کاتالوگ ها منگنه ته چسب است و به لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشد. قیمت چاپ کاتالوگ وبروشور متفاوت است. قیمت بستگی به فوری بودن چاپ کاتالوگ وبروشور، چاپ دیجیتالی یا افست، نوع کاتالوگ و تعداد صفحات آن دارد.

چاپ کاتالوگ وبروشور

چاپ افست


این نوع چاپ به منطور چاپ کاتالوگ وبروشور، مجله، پوسترو کتاب استفاده می­ شود. تعداد تیراژ این چاپ بیشتر از 1000 عدد می باشد. کلمه ی افست به معنی غیرمستقیم است و با پیشرفت چاپ برجسته ی غیرمستقیم انجام گرفت.

کاتالوگ


کاتالوگ شما باید به گونه ای باشد که معرف محصول و ویژگی های آن باشد، و یا خدمات را به وضوح بیان کند. کاتالوگ ها و بروشورها به مشتریان در خرید کمک می کنند و ویژگی های محصولات را برمی شمارند. به همین دلیل ما به مشتریان توصیه می کنیم که با چاپ کاتالوگ و بروشورحرفه ای و با کیفیت محصولات و خدماتشان را معرفی کنند.

چاپ کاتالوگ وبروشور ارزان

تفاوت کاتالوگ و بروشور


بروشوها اکثرا مطالب خیلی مختصر و مفیدی دارند و به شکل ورقه های گلاسه، و یا کاغذی محصولات و یا خدمات را معرفی می کنند. کاتالوگ ها کتابچه هایی با صفحات زیاد هستند که به معرفی کامل محصولات معایب و مزایای هر کدام و در برخی مواقع مقایسه ی انواع آن می پردازند. معمولا صفحات کاتالوگ ها ضخیم تر است و اکثرا روکش سلفونی دارند. البته لازم به ذکر است که کاتالوگ ها و بروشورهای خاصی با طراحی های خاص نیز وجود دارند از جمله چاپ بر روی ورق های چوبی، طراحی های منحصر به فرد دفترچه ها، ارایه ی قسمتی از محصول همانند کاتالوگ رنگ مو و غیره.

قیمت چاپ کاتالوگ وبروشور

انواع کاغذ در چاپ کاتالوگ وبروشور


کاغذ گلاسه بسیار شفاف است که در دو طرف آن پوششی کشیده شده است. چاپ هایی که بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود، بسیار زنده تر و با کیفیت بالاتری هستند. اگر می خواهید در چاپ کاتالوگ وبروشور خود از تصاویر زیادی استفاده کنید، بهتر است این نوع کاغذ را انتخاب کنید.

کاغذ کرافت نوعی کاغذ با رنگ قهوه ای و مات است. این کاغذها به لحاظ ساختاری ضعیف هستند اما چاپ پذیری خوبی دارند. بیشتر موارد مصرف از این کاغذها در بسته بندی ها و کارهای فانتزی است.

مقوا بیشتر برای کارتن سازی و جلد کتاب یا مجله به کار می­ رود. برای مصارف تزئینی، و بسته بندی های زیباتر از مقواهای لمینت دار استفاده می شود.

طرح های یووی برجسته در چاپ کاتالوگ وبروشور


اگر دقت کرده باشید، در برخی از کاتالوگ ها نوشته ها و یا تصاویر برجسته هستند، این نوع چاپ یک پوشش یووی است که با روش سیلک اسکرین انجام می شود. ماده ی یووی روی کاغذ با اشعه ی فرابنفش خشک می شود. تصاویر با طرح های یووی برجسته در چاپ کاتالوگ وبروشور منجر به زیبایی کاتالوگ می شوند.

سفارش چاپ کاتالوگ وبروشور

صحافی کاتالوگ


صحافی پس از طراحی وچاپ کاتالوگ وبروشور انجام می شود. صحافی به سه روش با منگنه لوپ و ساده و با چسب گرم انجام می شود. صفحات چاپ شده در کنار هم به صورت منظم قرار گرفته و با منگنه ساده و لوپ صحافی می شوند. منگنه ساده و لوپ به لحاظ زیبایی کار باهم تفاوت دارند و این مورد به سلیقه ی مشتری نیز بر می گردد. صحافی با چسب گرم کمی گران تر می شود و بیشتر برای کاتالوگ هایی با تعداد صفحات بالا استفاده می شود.

چاپ کاتالوگ وبروشور به صورت دیجیتال یا افست


چاپ دیجیتال نسبت به افست بسیار سریع تر است و تیراژ آن نیز پایین تر است. چاپ دیجیتال هزینه ی بیشتری دارد اما به دلیل سرعت بالاتر، مشتریان بسیاری از این نوع چاپ استفاده می کنند. اگر مشتری بخواهد بالای 1000 عدد نمونه چاپ کند بهتر است که از چاپ افست استفاده شود.

در چاپ کاتالوگ وبروشور باید به نوع کاغذ و نوع صحافی و نوع چاپ توجه بفرمایید. تیم تخصصی ادزفانت می کوشد تا سفارشات شما را با قیمتی مناسب و در زمان مناسب به شما ارائه دهد.

سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ وبروشور