در دنیای پررونق تبلیغات امروزی ، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و هرگونه هدیه تبلیغاتی دیگر از مؤثرترین روش‌های تبلیغ یک شرکت برند و یا فروشگاه است که می‌توان به هدایای اعتباری، اقلام دفتری ازجمله سررسید، خودکار، دفتر، تقویم و وسایلی از این قبیل، هدایای خوراکی، ساک‌های دستی و غیره اشاره کرد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

دلایل زیادی را می‌توان نام برد که ساعت دیواری محل مناسب و محصول خوبی برای تبلیغات شما است.یکی اینکه بیشتر افراد توجه و اهمیت خاصی برای زمان قائل هستند و اکثر برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس زمان انجام می‌دهند.چاپ برندتان روی ساعت دیواری بازخورد زیادی خواهد داشت. دلیل دیگر آن صفحه‌ معمولاً سفید پس‌زمینه انواع ساعت‌ها است که اجازه به کار بردن انواع رنگ‌ها و طرح‌ها را به شما می‌دهد.

ساعت‌ دیواری که یکی از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی کاربردی به‌حساب می‌آید بسته به موتورهایشان،شکل ظاهری، جنس قاب و سایزشان تنوع زیادی دارند.

 

ساعت تبلیغاتی نمایشگاهی

خودکار تبلیغاتی

خودکارها نیز جزء لاینفک هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است. انواع خودکارها عبارت‌اند از پلاستیکی، فلزی، مدیریتی و غیره. دلیل اهمیت استفاده از خودکار به‌عنوان هدیه تبلیغاتی نیز مشخص است که به خاطر استفاده زیاد مشتری از خودکار در طول روز است. خودکار تبلیغاتی از آن دسته از هدایای تبلیغاتی است که علاوه بر شخص هدیه گیرنده می‌تواند نام شرکت و برند شمارا به چندین نفر دیگر معرفی کند.

فروش خودکار تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی نیز انواع و اقسام مختلفی دارد که بسته به جنس آن کاغذی و پلاستیکی و پارچه‌ای، سایز آن کوچک، متوسط و بزرگ و بسیاری از ویژگی‌های آن متفاوت است. ساک دستی نیز  به دلیل استفاده زیاد آن از انتخاب‌های اول غرفه‌های نمایشگاهی برای تبلیغات است. به‌جای استفاده از نایلون‌ها و نایلکس‌ها می‌توان از هدیه تبلیغاتی تحت عنوان ساک دستی استفاده کرد.با ساک دستی نه‌تنها برند خودتان را برای مشتری‌تان تبلیغ می‌کنید بلکه برای تمام افرادی که طی روز و یا روزهایی که از کنار مشتری‌تان می‌گذرند نیز تبلیغ کرده‌اید.

فروش ساک دستی نمایشگاهی

اگر بخواهیم فهرستی از انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی فراهم کنیم، طبیعتاً فهرستی بی‌انتها خواهد بود، به این دلیل که امروزه غرفه‌های نمایشگاه‌ها و حتی شرکت‌ها از کوچک‌ترین و پیش پا افتاده‌ترین  وسایل نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

تقویم رومیزی، سر رسید، ماگ، انواع لیوان‌های پلاستیکی، کیف مدارک، کیف دستی، هدایای دیجیتالی مانند فلش مموری ها و پاور بانک، جاسوئیچی ها، تابلوهای چوبی، بشقاب‌های طرح دار، و بسیاری از موارد دیگر.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

نکات مهم انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

در انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی باید یک سری قواعد و اصولی را برای بازدهی هرچه بیشتر رعایت کنید که چند نمونه از آن‌ها را در زیر نام برده‌ایم.

مشخص کردن هدف هدیه نمایشگاهی: ابتدا باید مشخص کنیم که هدف ما فقط جذب مشتری در نمایشگاه است یا آشنا کردن مشتری و ترویج نام برند.

شناخت مخاطبین هدف: از گام‌های مؤثر انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی شناخت مخاطبان است. ازآنجاکه گروه‌های مختلفی از مخاطبان هر یک علایق و سلیقه‌های مختلفی دارند، باید هدایای انتخابی نیز مناسب با مخاطبان و سلیقه آن‌ها باشد؛ به‌طور مثال دانشجو رشته الکترونیک با کارمند اداره شهرداری.

شناسایی و انتخاب هدیه نمایشگاهی مناسب: انتخاب هدیه نمایشگاهی رابطه جدایی‌ناپذیری با زمینه فعالیت کسب‌وکار هر غرفه دارد. زمینه فعالیت نیز با مخاطبان هدف در ارتباط است. بنابراین هدیه مناسب هدیه‌ای است که هم مرتبط با فعالیت شرکت و هم موردپسند مخاطبان آن شرکت باشد.

شناسایی شیوه تبلیغاتی مناسب: استفاده از شیوه‌های جدید بازاریابی و استفاده خلاقیت در نوع تبلیغات نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. انتخاب روش تبلیغ هم می‌تواند مشکل‌ساز باشد هم می‌تواند تعداد افراد بیشتری را جذب کند.

عوامل مؤثر در بازدهی اهدای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

وقتی در حال انتخاب یک هدیه برای مشتریان هستید باید عواملی را نیز در نظر داشته باشید که دادن هدیه شما صرفاً هدر دادن هزینه نباشد! برخی از این عوامل را که هریک شرح مفصلی دارند، در زیر لیست کرده‌ایم.

  • جذابیت هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • ماندگاری هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • درج لوگو و نام برند بر روی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • مقرون به‌صرفه بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • سبک و قابل حمل بودن هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • متناسب بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه

سفارش هدایای تبلیغاتی