کمی صبر کنید...

ساعت تبلیغاتی


هدیه دادن ساعت تبلیغاتی به مخاطبان می تواند راهی کارآمد در زمینه تبلیغات و ثبت برند خود در ذهن مخاطبان باشد. از این رو شرکت ها و مؤسسات بسیاری به دنبال چاپ و خرید ساعت تبلیغاتی در انواع گوناگون هستند. ساعت تبلیغاتی را می توان به سه دسته ساعت تبلیغاتی دیواری، ساعت تبلیغاتی مچی و ساعت تبلیغاتی رومیزی تقسیم کرد که هر کدام می توانند در محیط های گوناگون و شرایط مختلف کاربردی متفاوت داشته باشند.

ساعت دیواری تبلیغاتی

 

ساعت تبلیغاتی و ماندگاری برندها

از آنجایی که ساعت یکی از ضروری ترین ابزار برای مطلع شدن از وقت و زمان در تمامی شرایط و محیط ها است؛ لذا انجام تبلیغات از طریق چاپ و خرید ساعت تبلیغاتی نیز می تواند مؤثرترین و مناسب ترین شیوه برای حک کردن برند خود در دید و ذهن مخاطبان باشد. استفاده از ساعت تبلیغاتی در محیط های گوناگون می تواند به عنوان تابلوی تبلیغاتی شما باشد که در هر لحظه و ساعت در معرض دید مخاطبانتان قرار می گیرد.


ساعت تبلیغاتی

اگر تمایل به سفارش هدایای تبلیغاتی دارید ساعت تبلیغاتی یک انتخاب بسیار عالی می‌باشد. با استفاده از ساعت تبلیغاتی و درج آرم و لوگو شرکت خود بر روی ساعت وارد فضای شخصی و کاری افراد می‌شوید و با تماشای ساعت در ذهن افراد تثبیت می‌شوید. انواع مختلفی از ساعت‌های تبلیغاتی وجود دارد که شامل ساعت دیواری و ساعت رومیزی و ساعت فانتزی می‌شود که این ساعت‌ها می‌توانند بنا بر سلیقه شما عقربه‌ای یا دیجیتالی باشند. چاپ لوگو در ساعت تبلیغاتی به‌صورت چاپ تامپو است که در این نوع چاپ هنگام ساخت ساعت آرم شرکت یا موسسه نیز درج می‌شود. چاپ تامپو از رایج‌ترین انواع چاپ بر روی محصولات و کالاها می‌باشد.


چاپ اختصاصی ساعت تبلیغاتی

یکی از امکاناتی که امروزه در اختیار شرکت ها، مؤسسات، ارگان ها و مجموعه های مختلف قرار گرفته است، چاپ و خرید ساعت تبلیغاتی به صورت اختصاصی است. از آنجایی که سطح صفحه ساعت مکانی بسیار مناسب بری چاپ نوشته های تبلیغاتی است، برای انجام این امر آرم، لوگو و یا نشان شرکت روی صفحه ساعت تبلیغاتی چاپ می شود و در معرض دید همگان قرار می گیرد. گاهی اوقات حتی می توان آرم و یا نشان شرکت را در قالب ساعت تبلیغاتی درآورده و به مخاطبان هدیه داد.

از جمله مزایای خرید ساعت تبلیغاتی و ارائه آن به دیگران می تواند حضور دائمی در فضاهای خصوصی و کاری مخاطبان باشد که این امر سبب شناخته شدن هر چه بیشتر برند شرکت و ماندگاری طولانی مدت آن در چشم و ذهن افراد می شود. چاپ ساعت تبلیغاتی برای برند سازی و شناخته شدن شرکت های تولیدی، خدماتی، مراکز و مؤسسات آموزشی و همچنین ارگان های دولتی و خصوصی مناسب می باشد که در واقع می تواند هدیه ای زیبا، کاربردی و ماندگار برای مخاطبان هر قشر باشد.


انواع ساعت تبلیغاتی

 ساعت های تبلیغاتی تنوع بسیاری دارند و روز به روز به تنوع مدل های این ساعت ها افزوده می شود و در واقع با تلفیقی از هنر و تکنولوژی کاربرد انواع ساعت تبلیغاتی بیشتر شده است. ساعت تبلیغاتی مچی زنانه، ساعت تبلیغاتی مچی مردانه، ساعت رومیزی تبلیغاتی، ساعتی دیواری تبلیغاتی، ساعت های فانتزی تبلیغاتی، ساعت های تبلغیاتی عقربه دار و یا دیجیتال که طبق سلیقه مشتریان و با هر شرایط مالی، در جنس ها و طرح های مختلف تولید و عرضه می شوند. امروزه تنوع در خرید ساعت تبلیغاتی بسیار بیشتر از قبل شده است، به طوری که می توان انواع ساعت تبلیغاتی را با ویژگی های مختلف سفارش داد.

ساعت تبلیغاتی ارزان


ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت مچی تبلیغاتی


سفارش آنلاین ساعت دیواری تبلیغاتی 1401

قیمت ساعت دیواری کلاسیک ارزان

سفارش ساعت دیواری فانتزی و مدرن