کمی صبر کنید...

پرچم تبلیغاتی


پرچم ها در مدل های گوناگونی ساخته میشوند حتی اگر صورت تبلیغاتی به خود گیرد جنبه رسمی خود را حفظ میکند. پرچم ها نماد ارزشمند کشورها محسوب میشوند. چاپ و سفارش پرچم تبلیغاتی در سرتاسر جهان با توجه به هدف و کاربرد آن مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید با توجه به طرح هایی که روی پرچم نقش بسته سفارش پرچم تبلیغاتی خود را انجام دهید.

سفارش پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی را از یک نوع پارچه محکم و ضد حریق که دارای وزن 110 گرمی میباشد میسازند. برای ثبت سفارش پرچم تبلیغاتی میتوان از چاپ دو طرفه استفاده کرد که نظر همگان را به خود جلب کند. البته باید در دو طرف پارچه تمامی موارد بصورت یکسان چاپ شود. پرچم های تبلیغاتی در چهار اندازه مختلف ( 120*300 سانتی متر ، 120*400 سانتی متر ، 150*350 سانتی متر و 150*400 سانتی متر تولید میشوند.شما می توانید از طریق سایت مجموعه سفارش پرچم خود را ثبت کنید یا اینکه با مجموعه ما تماس بگیرید و پس از مشاوره با همکاران ما سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش پرچم احتزار تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی از وسایلی است که پیام تبلیغاتی شرکت را به مخاطبین منتقل می‌کند. این پرچم‌ها دارای تصاویر و طرح گرافیکی هستند امروزه پرچم تبلیغاتی از پر اهمیت‌ترین روش‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود. همان طور که گفتیم پرچم‌ها برای هدف تبلیغاتی طراحی و تولید می‌شوند و هزینه چاپ و طراحی بسیار گرانی ندارند. سفارش هدایای تبلیغاتی از جمله پرچم تبلیغاتی به آسانی از فروشگاه آنلاین ما امکان پذیر است.

چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

انواع پرچم تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی مجموعه مدیران در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند. انواع پرچم تبلیغاتی عبارت اند از: پرچم رومیزی تبلیغاتی، پرچم تشریفاتی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی(بادبانی)

پرچم رومیزی تبلیغاتی

سازمان ها و نهاد ها برای اثبات قدرت خود از پرچم های رومیزی استفاده می کنند. معمولا بر روی پرچم رومیزی لوگو شرکت، شعار تبلیغاتی چاپ می گردد. استفاده از پرچم های تبلیغاتی بر روی میز روسا و کارمندان از ضرروریات می باشد. پرچم های تبلیغاتی معمولا به صورت ریشه دار، لیزری تولید می شوند. ابعاد پرچم رومیزی معمولا 30*20 می باشد ولی اگر شما ابعاد دلخواهی را دارید می توانید با مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. پارچه استفاده شده در پرچم های رومیزی از جنس ساتن، جیر و مخمل می باشد.

پرچم رو میزی در زمینه تبلیغات و تشریفات دارای کاربرد های فراوانی میباشد. پرچم رو میزی جهت زیبایی دکوراسیون اداری و سازمان ها نقس بسیار مهمی دارد. استفاده از این پرچم ها در سمینار ها و همایش ها درخشش خاصی به مجلس میدهد. با چاپ آرم لوگوی خود روی این پرچم ها و قرار دادن بر روی میز باعث افزایش کلاس کاری و اعتماد مشتری شوید. این محصول در رنگ بندی متنوع و سایزهای مختلف تهیه میشود که سایز استاندارد این پرچم ها 30*20 میباشد و از جنس پارچه جیر و پارچه ساتن تهیه میشود. برای چاپ پرچم رومیزی میتوان از چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک استفاده کرد.سفارش پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم های بزرگی که در گوشه اتاق کار مدیران و کارمندان قرار میگیرد پرچم تشریفات نام دارد. این پرچم ها روی پایه های عمودی شکل قرار گرفته و در مراسم ها و همایش های بزرگ استفاده میشوند. ابعاد بزرگ این پرچم ها باعث بیشتر دیده شدن و و افزایش شکوه محل کار شما میشوند. سفارش پرچم تشریفات برای هر کسب و کاری امکان پذیر میباشد و شما با سفارش این محصول اقدام به زیباتر کردن محیط کار خود کنید.

 به عبارت دیگر پرچم تشریفات، یک پرچم ایستاده ای است که از آن به عنوان نماد ملی یا نماد سازمانی استفاده می کنند این مدل به نام پرچم تبلیغاتی ایستاده نیز معروف است. از این مدل پرچم در نمایشگاه ها، مراسم ها، همایش ها، لابی و.... قرار می گیرد و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. ابعاد این مدل پرچم ایستاده تبلیغاتی در دو نوع 90*150 و 100*170 تولید می شوند. پایه این مدل پرچم از نوع پنجه شیری می باشد همچنین میله این نوع پرچم حدود یک متر و نیم می باشد. پارچه استفاده شده جهت تولید پرچم تبلیغاتی ایستاده می تواند از نوع ساتن آمریکایی، مخمل و سوپر ساتن باشد. شما می توانید لوگو و نام برند خود را بر روی پرچم تشریفات چاپ کنید و از آن در محل دلخواه خود استفاده کنید.

سفارش پرچم تبلیغاتی ایستاده بر اساس طرح های از قبل آماده شده یا طرح های ویژه با توجه به مناسبت های مختلف و نیاز های سازمان ها ساخته میشود. این پرچم ها در محیط باز و بر روی پایه های بلند مورد استفاده قرار میگیرند. چون این پرچم ها در فضای باز قرار دارند و با توجه به شرایط جوی و برای مقابله با باد شدید باید از پارچه های ساتن که دارای مقاومت خوبی میباشد استفاده شود. همچنین از پارچه ژرسه به علت ارزان تر بودن و سبک تر بودن هم استفاده زیادی میشود. برخلاف پارچه رومیزی از چاپ یک رو در پرچم ایستاده استفاده میشود. دلیل این موضوع عبور نور از پارچه ساتن میباشد. برای چاپ دو طرف باید از دو پارچه و دو چاپ که از دو جهت به هم دوخته شده اند استفاده کرد که البته هزینه آن دو برابر خواهد شد.قیمت پرچم تبلیغاتی

 

پرچم اهتزار

پرچم هایی که شما در شهر یا در مراسم های مذهبی، سیاسی، ورزشی در فضای باز به نمایش گذاشته می شوند با نام پرچم اهتزاز یاد می شود. این پرچم می تواند پرچم کشور، سازمان، نهاد یا شرکتی باشد. این نوع پرچم به دلیل اینکه در معرض تابش نور خورشید و باد قرار می گیرند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. معمولا پرچم های افقی اهتزار در ابعاد 120*70، 150*90، 210*120، 240*140 تولید می شوند همچنین پرچم های عمودی 2*1، 3*1، 4*1، 5*1 چاپ می شوند.


پرچم ساحلی (بادبانی)

پرچم های ساحلی از نظر ظاهری در دونوع قطره ای و بادبانی طراحی و تولید می گردد همچنین در برخی موارد برای رسمیت بیشتر به صورت مستطیل قابل تولید است. جنس پارچه به کار رفته در این نوع پرچم مقاوم در برابر باران و باد و نور خورشید می باشد که معمولا پارچه ژرسه می باشد. پایه پرچم ساحلی از جنس آلومینیوم می باشد و باید قابلیت چرخش 360 درجه ای داشته باشد. کاربرد این نوع پرچم در مجموعه های ورزشی، همایش های فضای باز، مجموعه های تفریحی و.... می باشد.


چاپ پرچم ایستاده تبلیغاتی

قیمت پرچم تبلیغاتی

قیمت پرچم تبلیغاتی بسته به سفارش شما می تواند متفاوت باشد. شما می توانید با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تماس بگیرید و پس از اعلام مشخصات پرچم خود قیمت آن را دریافت کنید.شما برای خرید پرچم نیاز دارید تا با یک تولید کننده تماس بگیرید این کار باعث صرفه جویی در هزینه های شما همچنین خرید پرچم با کیفیت بالا می شود. مجموعه ما این اطمینان را به شما می دهد که پرچم های تولیدی با استفاده از بهترین متریال تولید شده است.


چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی ارزان

چاپ دیجیتال

اگر تعداد چاپ کمتر از 20 عدد یا تعداد رنگ مورد استفاده در چاپ زیاد باشد برای چاپ پرچم رومیزی میتوان از چاپ دیجیتال استفاده کرد. در این چاپ طرح بصورت مستقیم از کامپیوتر دریافت و بر روی کاغذی با جنس مخصوص چاپ میشود. ابتدا کاغذ را روی پارچه ساتن قرار میدهیم سپس تحت فشار با دمای بالا زیر اتوی صنعتی قرار میگیرد تا بر اثر فشار جوهرهای سابلیمیشن از کاغذ به پارچه منتقل شود. پارچه های جیر به علت تغییر رنگ در حرارت های بالا برای چاپ دیجیتال مناسب نمیباشد.

چاپ سیلک

اگر تعداد چاپ بیشتر از 20 عدد یا تعداد رنگ چاپ کم باشد میتوان از چاپ سیلک استفاده کرد . در چاپ سیلک برای چاپ هر رنگ که از یک شابلون ساخته میشود در مرحله جداگانه و از طریق شابلون ها چاپ هر رنگ را میتوان انجام داد.

پرچم رومیزی جهت قرار گرفتن روی میز و کانترها در اداره و سازمان ها کاربرد دارد. این پرچم ها پس از چاپ، روی پایه های مخصوص پرچم رومیزی ( سنگی ، استیل ، خاتم کاری ) نصب میشوند.

دسته‌بندی