لیوان تبلیغاتی

ترتیب نمایش:

تبلیغات یکی از مهم ‌ترین راه‌ های ماندگاری و ثبات در دنیای تجارت امروزی است. خرید ماگ تبلیغاتی یکی از راه ‌های تبلیغات مویرگی است که می ‌تواند تأثیر بسزایی برای مراکز تبلیغ کننده در روند پیشرفت کاری ‌شان داشته باشد. در واقع با سفارش و خرید ماگ تبلیغاتی و هدیه آن به دیگران می ‌توان به ثبات و ماندگاری هر چه بیشتر در دنیای پر رقابت امروزی رسید و به ماندگاری دو چندان در میان اذهان عمومی دست یافت.قیمت انواع ماگ تبلیغاتی

کاربرد چاپ ماگ تبلیغاتی

لیوان یکی از وسایل شخصی و پرکاربرد در محیط‌ های اداری، فروشگاهی، مغازه‌ ها و بسیاری از مکان‌های دیگر از جمله سازمان ‌ها، ارگان‌ ها و شرکت‌ ها است که می‌ توان با استفاده از چاپ روی آن علاوه بر ایجاد جذابیت خاص، به تبلیغاتی شایسته و ماندگار پرداخت. خرید ماگ تبلیغاتی یکی از امور تبلیغاتی با قدمت است که البته ارائه آن با روش‌ های مدرن توانسته این امر را به یکی از جذاب ‌ترین و ماندگارترین روش‌ های تبلیغات تبدیل کند. قطعاً رمز ماندگاری و پیشرفت در حوزه کاری برای هر مجموعه ‌ای می‌تواند تبلیغات صحیح و اصولی باشد. از این رو انتخاب روش اصولی برای تبلیغات، امری بسیار مهم و خطیر است که باید با دقت انجام شود.

چاپ لیوان تبلیغاتی در اصفهان

خرید ماگ تبلیغاتی علاوه بر جذابیتی خاص در تبلیغات، می‌ تواند روشی کاربردی برای شناخته شدن بسیاری از مراکز و مجموعه ‌ها باشد. از مراکز و مجموعه‌ های آموزشی گرفته تا شرکت ‌ها، هتل ‌ها، هایپر مارکت ها، کارخانه‌های تولیدی و بسیاری از مراکز تولیدی و خدماتی می‌ توانند با خرید ماگ تبلیغاتی و هدیه دادن آن به دیگران، همیشه در معرض دید مخاطبانشان باشند و با روشی بسیار کاربردی و در عین حال فانتزی در جامعه حضوری همیشگی داشته باشند.


لیوان تبلیغاتی

لیوان‌های پلاستیکی و ماگ ها از قدیمی‌ترین محصولات تبلیغاتی هستند اما به علت کاربردی بودن و تنوع بسیار زیاد از بهترین و پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی می‌باشد. با سفارش هدایای تبلیغاتی مانند لیوان ارتباط نزدیک و دائمی با مخاطبین ایجاد می‌کنید. لیوان‌های تبلیغاتی بر اساس جنس و طراحی خاص به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود که از معروف‌ترین آن‌ها لیوان سرامیکی و لیوان پلاستیکی می‌باشد. چاپ بر روی لیوان‌های سرامیکی از نوع چاپ تامپو و لیوان‌های پلاستیکی از نوع چاپ سلیک است. حتی می‌توان سرتاسر لیوان را با روش پرینت رنگی، تبلیغات خود را درج کرد. با اعتماد کامل می‌توانید سفارش هدایای تبلیغاتی خود را در وب سایت ما ثبت نمایید، با سفارش لیوان تبلیغاتی مطمئنا به جمع مشتریان راضی ما خواهید پیوست.

چاپ ماگ تبلیغاتی

انواع ماگ

با گسترده شدن روش ‌های تبلیغاتی، چاپ ماگ تبلیغاتی نیز در انواع متنوعی انجام می ‌شود. لیوان‌ های تبلیغاتی را می ‌توان بر اساس جنس، طرح، اندازه و نوع چاپی که روی آن ‌ها انجام می ‌شود، دسته بندی کرد. از جمله لیوان‌ های تبلیغاتی می ‌توان به لیوان تبلیغاتی سرامیکی، لیوان تبلیغاتی حرارتی، لیوان تبلیغاتی چینی، ماگ تبلیغاتی فلزی، لیوان تبلیغاتی کاغذی، لیوان تبلیغاتی شیشه‌ ای و همچنین لیوان تبلیغاتی پلاستیکی اشاره نمود که به صورت تک رنگ و یا چند رنگ با طراحی‌ های گوناگون به مشتری عرضه می ‌شوند.

چاپ سابلیمیشن لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

یکی از مواردی که در خرید ماگ تبلیغاتی مورد توجه مشتریان قرار می‌ گیرد، ثابت بودن چاپ آن و ماندگاری تبلیغات روی لیوان است. چاپ کوره ‌ای یکی از چاپ ‌های ماندگاری است که اغلب روی لیوان ‌های چینی انجام می ‌شود و قابلیت شستشو دارد. چاپ کوره ‌ای در مقابل انواع مواد شوینده مقاوم و ماندگار است و سال‌ ها می ‌تواند بدون کمترین آسیب دیدگی مورد استفاده قرار بگیرد. البته به هنگام خرید ماگ به این موضوع توجه شود که چاپ‌ های کوره‌ ای، سیلک و یا تامپو روی لیوان‌ های سرامیکی، چینی و پی وی سی انجام شده و بر روی سطحی محدود اجرا می ‌شوند؛ در صورتی که چاپ سابلیمیشن روی لیوان‌های کوتینگ شده به صورت سراسری در تمامی سطوح لیوان صورت می ‌گیرد و محدودیت رنگ و طرح ندارند.

چاپ لیوان جادویی تبلیغاتی

چاپ آرم و لوگوی اختصاصی روی لیوان

یکی از بهترین روش‌ های دیده شدن در دنیای پر رقیب کسب و کار امروزی، چاپ آرم، لوگو، شعار و یا نام شرکت بر روی لیوان ‌های تبلیغاتی است. از جمله مزایای خرید ماگ تبلیغاتی، ماندگاری 100% چاپ روی این محصولات و ارائه هدیه‌ ای شیک و فانتزی به مشتریان و مخاطبان است. بسیاری از کارخانه ‌های تولیدکننده می ‌توانند با چاپ آرم اختصاصی خود بر روی لیوان تبلیغاتی و هدیه دادن آن به همراه محصولاتشان، علاوه بر تبلیغات سالم و ماندگار، مشتریان خود را به خرید محصولات شان تشویق کنند. کاربرد ماگ تبلیغاتی در میان رستوران ‌ها، هتل‌ ها و تالارها نیز می ‌تواند یکی از راه‌ های تبلیغاتی زیبا و فانتزی نیز باشد که البته امروزه سفارش و خرید ماگ تبلیغاتی مورد استقبال بسیاری از مدیران این مراکز قرار گرفته است.

چاپ لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

سفارش ماگ تبلیغاتیدسته‌بندی