کمی صبر کنید...

خودکار تبلیغاتی


خودکار از وسایل و اشیایی است که بسیاری از افراد با آن سروکار دارند. دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان از خودکار استفاده بیشتری میکنند. چاپ خودکار تبلیغاتی فرآیندی است که متون و یا اشکال خاصی را که جنبهٔ تبلیعاتی دارد بر روی خودکار و یا خودنویس چاپ می‌کند. این فرآیند باعث می‌شود که متون و یا تبلیغات مورد نظر بهتر دیده شود،‌ چرا که در زمان‌های زیادی خودکار جلوی چشم ماست و متون تبلیغاتی آن را می‌خوانیم. اگر به دنبال یک تبلیغات ارزان قیمت، موثر و پر بازده هستید پیشنهاد مجموعه ما خرید یک خودکار تبلیغاتی می باشد. خودکار تبلیغاتی ارزان همیشه هم باعث کمک به شما نمی شود. گاهی اوقات موجب از بین بردن تصور مشتری شما می شود.

خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین وسیله ها برای تبلیغات و چاپ متون بر روی آن باشد. برای مثال یک شرکت تخصصی می‌تواند با انتخاب بهترین نوع چاپ خودکار تبلیغاتی باعث بهبود کسب و کار خود شود. چاپ خودکار تبلیغاتی می‌تواند از نوع متن و یا عکس باشد. برای مثال بسیاری از شرکت ها و یا افراد با آگاهی از فرآیند چاپ خودکار تبلیغاتی بهترین و کوتاه‌ترین مطلب و یا عکس را انتخاب می‌کنند و آن را روی خودکار و یا خودنویس چاپ می‌کنند. متن چاپ خودکار تبلیغاتی بسیار مهم است. در واقع باید این متن کوتاه، گیرا و واضح باشد و یا اینکه یک جملهٔ خاص باشد تا در ذهن خواننده و فردی که از این خودکار استفاده می‌کند بماند.

خودکار لاکی تبلیغاتی

جنس خودکارهای تبلیغاتی اکثراً پلاستیکی و فلزی بوده و در ابعاد و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند. هنگام سفارش خودکار تبلیغاتی توجه داشته باشید خودکار فلزی طول عمر بیشتری نسبت به خودکار پلاستیکی دارد. چاپ بر روی خودکارهای فلزی معمولاً لیزری می‌باشد بدین‌صورت که لایه‌ای از سطح خودکار برداشته می‌شود و نماد شرکت یا سازمان به‌صورت لیزری بر روی خودکار درج می‌شود.خودکار تبلیغاتی از بهترین سفارشات هدایای تبلیغاتی می باشد.


انواع خودکار تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی موجود در بازار انواع مختلفی دارند. امروزه گرایش به تولید این نوع از خودکارها بیشتر شده است و افراد و مصرف کنندگان نیز از آن استقبال می‌کنند. نوع اول خودکارهای تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی است. جنس این خودکار از پلاستیک است و بیشتر خودکارهای بازار از این نوع می‌باشند. خودکار تبلیغاتی فلزی نوع دیگری از این خودکارها می‌باشد. جنس بدنهٔ این خودکار از فلز است و علاوه بر محکم تر بودن وزن بیشتری نیز دارد. نوع دیگری از این خودکارها، خودکارهای مدیریتی می‌باشد. تبلیغات این نوع خودکارها باید به گونه ای باشد که مخصوص مدیران و یا کارمندان باشد. خودکار تبلیغاتی فانتزی نیز ویژهٔ جوانان و یا نوجوانان است و زیبایی خاصی نیز دارد و حالت تزئینی به خود می‌گیرد. نوع ویژهٔ خودکارهای تبلیغاتی نوع پایه دار آن ها می‌باشد. انواع خودکار های تبلیغاتی عبارت اند از: خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، خودکار تبلیغاتی فلزی، خودکار تبلیغاتی رومیزی، خودکار تبلیغاتی مدیریتی، خودنویس تبلیغاتی، روان نویس تبلیغاتی

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

این نوع خودکار تبلیغاتی جزء ارزان ترین خودکار در میان خودکار های تبلیغاتی می باشد.خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی وزن سبکی را دارند و به شرط کیفیت بالای خودکار مخاطب شما همیشه آن را به دنبال خود دارد. چاپ بر روی خودکار پلاستیکی تبلیغاتی به صورت چاپ لیزر، چاپ تامپو صورت می گیرد. نوشته روی خودکار هر چه مختصر باشد تاثیر گذاری بیشتری را دارد.

خودکار فلزی تبلیغاتی

خودکار های فلزی کیفیت بالاتری نسبت به خودکار های پلاستیکی دارند. خودکارهای فلزی ماندگاری بسیار بالایی را برای شما دارد. خودکار تبلیغاتی فلزی با اینکه هدیه کوچکی است ولی کاربرد بسیار بالایی را دارند و افراد در روزمره خود جهت یاداشت برداری از آن استفاده می کنند.

خودکار رومیزی تبلیغاتی

خودکار رومیزی تبلیغاتی به شما کمک می کند که نام برند خود را برای مدت طولانی بر روی میز به افراد نمایش دهید. چاپ بر روی این مدل خودکار نیز به صورت چاپ تامپو و چاپ لیزر صورت می گیرد.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی

این مدل خودکار جزء بهترین خودکار تبلیغاتی می باشد. خودکار مدیریتی تبلیغاتی جهت هدیه به افراد رده بالای سازمان، مدیران ارشد و مخاطبان خاص خود استفاده می شود. چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی به وسیله دستگاه لیزر صورت می گیرد.

خود نویس و روان نویس تبلیغاتی

خود نویس و روان نویس تبلیغاتی به دو صورت پلاستیکی و فلزی در بازار عرضه می شوند. برخی افراد جهت نگارش از خود نویس و روان نویس استفاده می کنند. اگر مخاطب شما از خودنویس استفاده می کند بهتر است به جای هدیه دادن خودکار تبلیغاتی از خودنویس و روان نویس استفاده کنید.

سفارش خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی و انواع آن

چاپ خودکار تبلیغاتی نیز انواع مختلفی دارد. نوع اول چاپ خودکار تبلیغاتی به صورت سیلک تامپو می‌باشد. برای چاپ خودکار تبلیغاتی به صورت سیلک تامپو از دستگاه خاصی استفاده می‌کنند که برای همین منظور طراحی شده است. این دستگاه به صورتی است که خودکار و یا اشیایی که قصد داریم متون و اشکال تبلیغاتی را روی آن چاپ کنیم را زیر این دستگاه قرار می‌دهیم و با یک حرکت فرآیند چاپ خودکار تبلیغاتی را انجام می‌دهیم. نوع دیگری از چاپ خودکار تبلیغاتی چاپ به صورت لیزر می‌باشد. در واقع با استفاده از لیزر فرآیند چاپ خودکار تبلیغاتی انجام می‌گیرد. خودکارهایی که در بازار یافت می‌شود با بهره گری از هر دو روش طراحی شده است. چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان را با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تجربه کنید.


چاپ خودکار تبلیغاتی

خرید خودکار تبلیغاتی

همانطور که گفتیم با تبلیغات و چاپ خودکار تبلیغاتی می‌توان برند خود را در ذهن مشتری و کسی که از این خودکار استفاده می‌کند جا انداخت. حال اگر افرادی به دنبال خرید خودکارهای تبلیغاتی هستند می‌توانند به چندین صورت اقدام به خرید این وسیله کنند. خودکارهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و در طرح ها و رنگ ها و شکل‌های متفاوتی در بازار ارائه شده اند. اگر قصد خرید خودکار و یا خودنویس‌های تبلیغاتی را دارید به مغازه‌های لوازم التحریر و یا عمده فروشان لوازم التحریر مراجعه نمایید و با مقایسه خودکارهای موجود، بهترین نوع آن را خریداری کنید. حال اگر خواهان این هستید که برند مورد نظر خود را بر روی خودکارهای خاصی چاپ نمایید می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی ثبت نمایید.

خودکار تبلیغاتی نفیس

سفارش خودکار تبلیغاتی

سفارش متن و یا تبلیغ بر روی خودکار می‌تواند به صورت عمده انجام گیرد. این کار باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می‌شود. سفارش متن تبلیغاتی حک شده بر روی خودکار می‌تواند به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام گیرد. اگر قصد سفارش خودکار تبلیغاتی ویژه، زیبا و خاصی را دارید می‌توانید متن خود را به دست افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بسپارید. این نوع از تبلیغات (تبلیغات بر روی خودکارهای مختلف) بسیار کارآمد است و نتیجهٔ خوبی می‌دهد، چرا که خودکار جزء وسایلی است که افراد با آن سروکار زیادی دارند و معمولاً هم متون نوشته شدهٔ روی آن را به خوبی می‌خوانند.

قیمت خودکار تبلیغاتی

قیمت خودکار تبلیغاتی بستگی به جنس بدنه خودکار، نحوه استفاده، کیفیت خودکار دارد. شما می توانید لیست قیمت خودکار تبلیغاتی را در قسمت تعرفه ها ببینید و آن را با قیمت همکاران مقایسه کنید. مجموعه چاپ آنلاین مدیران وارد کننده خودکار های تبلیغاتی می باشد. به همین دلیل قیمت خودکار های تبلیغاتی این مجموعه نسبت به دیگر رقبا پایین تر می باشد.

حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی چه تعداد است؟

حداقل تعداد سفارش در خودکار های پلاستیکی 50 عدد، در خودکار های فلزی 10 عدد، در خودکار های رومیزی 25 عدد و در خودکار های مدیریتی 1 عدد می باشد.

مدت زمان چاپ خودکار چه مقدار است؟

مدت زمان چاپ خودکار بستگی به تعداد آن دارد. مجموعه چاپ آنلاین مدیران چاپ خودکار مورد نظر شما را در کمترین زمان انجام می دهد.