خودکار رومیزی تبلیغاتی

ترتیب نمایش:

خودکار تبلیغاتی پایه دار

خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت با طول عمر تبلیغاتی بسیار بالا می باشد. امروزه اکثر افراد نیاز به یک خودکار تبلیغاتی دارند که همیشه در محل کار از آن استفاده کنند خودکار رومیزی تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد. حک کردن نام شما بر روی این خودکار تبلیغاتی می تواند تبلیغات گسترده ای را برای شما انجام دهد. خودکار های رومیزی در دو نوع فلزی و پلاستیکی تولید می شوند. رنگ نوشتار خودکار رومیزی اکثر به دو صورت مشکی و آبی تولید می شود.

خودکار رومیزی فلزی این مدل خودکار کیفیت بالایی را دارد. این مدل خودکار از قیمت بالایی برخوردار است ولی اکثر آن ها را می توانید پس از اتمام جوهر به آن ها جوهر اضافه کنید پس یک تبلیغات طولانی مدت برای شما می باشد.

خودکار رومیزی پلاستیکی از قیمت پایینی برخوردار است و شما می توانید با هزینه پایینی تبلیغاتی برای چند سال انجام دهید.

چاپ خودکار رومیزی

چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی پایه دار به دو صورت لیزر و تامپو انجام می شود.

چاپ لیزر به وسیله دستگاه های فایبر انجام می شود متن چاپ شده بر روی خوکار بستگی به سلیقه مشتری دارد ولی اکثر لوگو و نام شرکت، شماره موبایل یا نام سایت خود را برای چاپ انتخاب می کنند. البته این را در نظر بگیرید هر چه متن شما طولانی تر باشد چاپ شما کوچک و ناخوانا می شود در نتیجه شما باید متنی خلاصه را برای چاپ انتخاب کنید.

خرید خودکار رومیزی

شما اگر قصد خرید خودکار تبلیغاتی را دارید می توانید پس از مشاهده محصولات مجموعه خودکار مد نظر خود را انتخاب و اقدام به سفارش کنید. شما می توانید از همکاران ما مشاوره رایگان بگیرید و متناسب با شغل خود خودکار را انتخاب نمایید. مجموعه چاپ آنلاین مدیران وارد کننده خودکار تبلیغاتی در اصفهان می باشد. شما می توانید بدون واسطه جهت خرید خودکار تبلیغاتی اقدام کنید.

دسته‌بندی