کمی صبر کنید...

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی


همه افراد جهت نگارش نیاز به یک خودکار راحت، سبک و با کیفیت بالا می باشند. خوکار پلاستیکی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی است که به دلیل قیمت پایین قدرت خرید شما را در تعداد بالا می برد. خودکار پلاستیکی تبلیغاتی از ارزان ترین خودکار های موجود در بازار است. خودکار پلاستیکی به دو صورت کمر پیچ و فشاری در بازار عرضه می شوند. همچنین در انتهای خودکار گیره ای طراحی شده که به وسیله آن می توانید خودکار را به اجسام متصل نمایید.

مزایای خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

قیمت ارزان خودکار تبلیغاتی پلاستیکی قیمت ارزانی دارند و شما با خرید خودکار پلاستیکی تبلیغاتی یک هدیه با عمر طولانی مدت را به مخاطبان خود هدیه می دهید.

تنوع رنگ جنس بدنه خودکار تبلیغاتی پلاستیکی لاکی می باشد. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در رنگ های متنوعی تولید می شوند و شما می توانید آن را با لوگو، اقلام اداری همرنگ کنید.

کاربردی بودن خودکار تبلیغاتی از مواردی است که هر فردی به آن نیاز دارد در نتیجه می تواند یک هدیه فوق العاده مفید برای مشتریان شما باشد.

خودکار پلاستیکی ارزان

 برخی افراد به دلایل متعدد مانند راه اندازی کسب و کار، کم بودن بودجه به دنبال هدیه تبلیغاتی با قیمت پایین می باشند. خرید خودکار پلاستیکی به شما در این راه کمک می کند و تبلیغات شما را با کمترین هزینه انجام می دهد.

چاپ خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

چاپ بر روی خودکار پلاستیکی به صورت لیزر، تامپو و سیلک انجام می شود.

چاپ لیزر روی خودکار: در این روش حک لوگو و نوشته شما به وسیله دستگاه لیزر صورت می پذیرد. این نوع چاپ بر روی خودکار پلاستیکی با رنگ تیره زیبایی خاصی را دارد. رنگ این مدل چاپ به رنگ سفید یا خاکستری بستگی به رنگ بدنه خودکار می باشد. مزیت این نوع چاپ ثبت دائمی نوشته شما می باشد و موارد چاپ شده به مرور زمان پاک نمی شوند.

چاپ تامپو روی خودکار: این نوع چاپ به وسیله دستگاه های اتوماتیک چاپ تامپو انجام می شود. مزیت آن چاپ بر روی خودکار به صورت چند رنگ می باشد. این نوع چاپ مناسب جهت چاپ با تعداد بالا می باشد زیرا شما برای هر رنگ باید کلیشه ای جدا در نظر بگیرید.

چاپ سیلک روی خودکار: 


دسته‌بندی