کمی صبر کنید...

تندیس تبلیغاتی


امروزه چاپ تندیس تبلیغاتی با عملکردی تجاری صورت می گیرد و بسیاری از شرکت ها آرم، نشان و فعالیت خود را در قالب تندیس تبلیغاتی طراحی کرده و از آن به عنوان شیوه ای تبلیغاتی استفاده می کنند. چاپ و طراحی تندیس تبلیغاتی از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید طرح اجرا شده با اهداف و خدمات شرکت مور نظر تناسب داشته باشد.

اهمیت چاپ تندیس تبلیغاتی

معمولا بسیاری از افراد تندیس را نماد یک هویت ارزشمند می دانند که بیشتر در امور فرهنگی، آموزشی و ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. تندیس را می توان نشان افتخاری دانست که یادآور موفقیتی بزرگ به جهت برگزیده شدن در مسابقه، آزمون و یا همایشی است. اصولا تندیس ها را به افراد برگزیده در مناسبت های گوناگون ارائه می دهند، از جمله کاربرد تندیس ها می توان به ارائه در نمایشگاه ها به غرفه داران، ارائه به کارمندان برگزیده سازمان ها، ادارات و شرکت ها، شرکت کنندگان در همایش ها، نفرات برگزیده مسابقات، جشن های فارغ التحصیلی و...اشاره نمود؛ اما با گسترش رقابت های تجاری در دنیای امروز و افزایش روش های تبلیغاتی به جهت افزایش ارتباط با مشتریان و مخاطبان پای تندیس ها به دنیای تجارت نیز باز شده است و چاپ تندیس تبلیغاتی در میان شرکت های بسیاری حائز اهمیت می باشد. در واقع می توان گفت که با تلفیق هنر و تبلیغ کالا روش جدیدی در ارائه تبلیغات به مخاطبان ایجاد شده است.

چاپ تندیس تبلیغاتی


طراحی و چاپ تندیس تبلیغاتی

برای طراحی تندیس تبلیغاتی، برخی از شرکت ها لوگو، آرم، نماد و نشانه خود را به صورت یک تندیس نمایان می کنند و در واقع نمادی از فعالیت خود را در قالب تندیس تبلیغاتی نشان می دهند و برخی دیگر از مؤسسات و نهادها محصول تولیدی خود را به شکل تندیس تبلیغاتی درآورده و از آن به عنوان ابزاری تجاری و تبلیغاتی استفاده می کنند. با توجه به اهمیت طراحی و چاپ تندیس در دنیای تجارت، رسیدن به طرحی درست و در عین حال جذاب و کاربردی بسیار مهم است. طراح برای ساخت تندیس تبلیغاتی باید قبل از هر چیز به درک درست از اهداف سازمان مورد نظر برسد و سپس به دنبال بهترین شیوه و طرح برای آن در قالب یک تندیس تبلیغاتی باشد.

سفارش تندیس تبلیغاتی

انواع تندیس تبلیغاتی

خوشبختانه امروزه مراکز بسیاری توانسته اند انواع تندیس تبلیغاتی را در مدل های مختلف یک بعدی، دو بعدی و تندیس تبلیغاتی حجمی یا 3 بعدی تولید و عرضه کنند. برش انواع غیرفلزات با دستگاه های پیشرفته لیزری، طراحی منحصر به فرد و انواع چاپ رنگی روی متریال گوناگون از جمله مراحل ساخت انواع تندیس تبلیغاتی است. از جمله انواع تندیس تبلیغاتی می توان به تندیس تبلیغاتی شیشه ای، تندیس تبلیغاتی چوبی، تندیس تبلیغاتی فلزی، تندیس تبلیغاتی پلکسی گلاس و... اشاره نمود که در ساخت، مدلسازی و چاپ تندیس تبلیغاتی از ماده های همچون برنز، مس، سرب خشک، رزین پلی استر، ورق های پلکسی، پلی کربنات، پی وی سی و سی ان سی استفاده می شود.

تندیس تبلیغاتی

نحوه طراحی و چاپ تندیس تبلیغاتی

در ساخت تندیس تبلیغاتی، ابتدا طرح مورد نظر توسط طراحان حرفه ای در این زمینه به صورت سه بعدی طراحی می شود و سپس طرح مورد نظر توسط دستگاه های پیشرفته لیزری بر روی جنس مورد نظر که می تواند شیشه و یا چوب و فلز و... باشد برش داده می شود. سپس نوشته های مورد نظر را بر روی قطعات برش داده شده چاپ می شوند. معمولا برش و چاپ تندیس در اندازه های گوناگون انجام می شود.

ساخت تندیس تبلیغاتی در اصفهان

تندیس تبلیغاتی

همکاران ما در مجموعه تبلیغاتی مدیران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده دریافت سفارش هدایای تبلیغاتی شما عزیزان است. طراحی و ساخت تندیس‌های تبلیغاتی در سایت ما به‌صورت اختصاصی انجام می‌شود. تندیس‌های موجود در سایت ما در انواع مختلف تندیس حجمی 3 بعدی، تندیس پلکسی گلاس و ترکیبی و تندیس‌های آماده اداری هستند. اگر زمان برای شما مهم است و می‌خواهید خیلی فوری تندیس‌های سفارش شده خود را دریافت کنید، تندیس‌های آماده تبلیغاتی را انتخاب کنید. تندیس‌های موجود در سایت ما دارای بهترین کیفیت و کمترین قیمت می‌باشند.

دسته‌بندی