کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

جلد مدارک تبلیغاتی


یکی از روش های معمول و کارآمد در زمینه ی تبلیغات یک شرکت بیمه و جذب مشتریان بیشتر، اهدا جلد انواع بیمه نامه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. از طرفی امروزه یافتن شرکتی مناسب که خدمات در زمینه ی چاپ جلد بیمه نامه را به بهترین نحو انجام دهد یکی از دغدغه های اصلی گردانندگان شرکت های بیمه است. چرا که سپردن طراحی و چاپ جلد بیمه نامه به یک شرکت یا موسسه ی معتبر تبلیغاتی، فرآیندی حساس و حیاتی برای شرکت ها می باشد. در اینجا قصد داریم با فرآیند چاپ جلد بیمه نامه بیشتر آشنا شویم و یک راهنمای مناسب جهت کمک به شرکت های بیمه در این زمینه فراهم کنیم.

اهمیت جلد بیمه نامه و چاپ بر روی آن

همانگونه که اشاره شد، جلد بیمه نامه اهدایی توسط شرکت های بیمه، نقشی مهم در تبلیغ و جذب افراد دارد. از طرفی دیگر طراحی و چاپ جلد بیمه نامه باید به گونه ای باشد که ضمن معرفی فعالیت های شرکت بیمه به خوبی از برگ های بیمه نامه یا دفترچه هایی که برای بیمه نامه ها صادر می گردد حفاظت کند. طراحی زیبا و استفاده از روش های نوین و جدید صنعت چاپ بر روی سطوح صاف می تواند بهترین کمک در این زمینه باشد. زمانی که چاپ جلد بیمه نامه بسیار زیبا و مرغوب باشد و همچنین جنسی که برای ساخت جلد بیمه نامه توسط شرکت بیمه انتخاب شده است عالی و با کیفیت باشد، به طور طبیعی احساس رضایت از شرکت بیمه به افرادی که خود را بیمه کرده اند منتقل می شود. نکته ی مهم در مورد انتخاب شرکت طراح و مجری چاپ جلد بیمه نامه می باشد، باید دقت کرد که امروزه اینگونه خدمات توسط شرکت های بسیاری انجام می شود که اکثر آن‌ها با کپی کردن روش های مورد استفاده توسط شرکت های معتبر اقدام به تولید جلد بیمه نامه می کنند. قبل از هر گونه سفارش طراحی و تولید جلد بیمه نامه سوابق شرکت خدماتی انتخابی را به صورت کامل بررسی نمایید.

آشنایی با پروسه ی چاپ جلد بیمه نامه

پروسه ی طراحی و چاپ جلد بیمه نامه به عبارتی تلفیق دو فرآیند تولید یک جلد برای بیمه نامه های مختلف و فرآیند چاپ یک عبارت بر روی آن است. در واقع اگر دفترچه بیمه ی یک شرکت ابعاد و تعداد برگ مشخص دارد، می تواند با ثبت ابعاد و تعداد برگ مورد نظر در سامانه ی سفارش جلد بیمه نامه، طرح های پیشنهادی برای ساخت جلد را انتخاب کند. همچنین با تعیین کردن عبارت مورد نظر جهت چاپ بر روی جلد بیمه نامه، از شرکت خدماتی بخواهد که عبارت را بر روی جلد های تولید شده حک کند. از طرفی دیگر شرکت های خدماتی چاپ بر روی سطوح و انواع جلد، این امکان را فراهم کرده اند که مشتری می تواند جلدهای از قبل آماده شده در بازار را خریداری کند و تنها فرآیند چاپ یک عبارت بر روی آن را از شرکت بخواهد.مجموعه ما تولید کننده جلد مدارک تبلیغاتی می باشد شما می توانید در این مجموعه اقدام به خرید کنید. همچنین مجموعه ما این امکان را دارد که انواع چاپ های سیلک، لیزر، داغ کوب، طلاکوب را بر روی جلد مدارک شما انجام دهد.

قیمت چاپ جلد بیمه نامه

قیمت چاپ جلد بیمه نامه

به طور طبیعی قیمت چاپ جلدهای بیمه نامه با توجه به تیراژی که مورد سفارش می باشد قیمت گذاری می شود. جلد برای بیمه های معمولی و پرکاربرد به مانند شخص ثالث، درمانی و ... باید بیشتر از لحاظ جنبه ی کیفی امتیاز بالاتری داشته باشد و بحث زیبایی در طراحی آن زیاد مطرح نیست. این نوع جلد بیمه ها چون به صورت عمده خرید و فروش می شوند به مراتب قیمت چاپ پایین تری نیز دارند. اما برای جلد بیمه نامه های لوکس و مهم با دلیلی مشابه اما بر عکس، باید هزینه ی بیشتری بابت فرآیند چاپ جلد بیمه نامه پرداخت کرد. شرکت های بیمه برای جلد بیمه ی عمر، مسکن، مسئولیت و ... که در رده ی بیمه های کم طرفدارتر اجتماع قرار دارند، باید یک طراحی و چاپ مناسب انتخاب کنند تا مشتریانی بیشتر برای خود جذب نمایند و همچنین فرد بیمه شده با در دست گرفتن جلد بیمه نامه احساس کند با یک شرکت بیمه ی معتبر و درست کار رو به رو است.

چاپ آنلاین جلد بیمه نامه

بررسی چاپ بر روی جلد بیمه نامه بر اساس جنس جلد بیمه نامه

امروزه شرکت های طراح و چاپ جلد بیمه نامه توانایی درج هرگونه عبارت بر روی هر نوع جلد انتخابی توسط شرکت های بیمه را دارند. از معروفترین جلدهای بیمه نامه که توانایی ارائه ی بهترین نوع چاپ بر روی آن ها وجود دارد می توان به یوف، کویری و ماموت اشاره کرد. جلد بیمه نامه ی کویری شخص ثالث چاپ طلا تو گود، جلد بیمه نامه عمر طلقی، جلد بیمه نامه دوخت دار، جلد مقوایی بیمه نامه شخص ثالث و ... از دیگر رده های قابل کار کردن در این رده می باشد.

سفارش جلد بیمه نامه ارزان

چگونه چاپ جلد بیمه نامه را سفارش دهیم

امروزه خدمات چاپ بر روی انواع جلد بیمه نامه بصورت ارزان، تمیز و مقرون به صرفه از طریق اینترنت ممکن شده است. در واقع سفارش انواع چاپ های معمول بر روی جلد های چرمی، طلقی، مقوایی که بیشتر در نوع طلاکوب یا چاپ داغی و طلا تو گود می باشد شما می توانید با مجموعه چاپ آنلاین مدیران تماس بگیرید و مشاوران ما 24 ساعته آماده مشاوره به شما عزیزان می باشند.پس از خرید بیمه نامه تیم طراحی ما طرح مورد نظر شما را طراحی می کنند و پس از آن جهت چاپ به کارگاه چاپ مجموعه ارسال می شود.مجموعه ما بعد از تکمیل فر آیند مورد نظر بیمه نامه را برای شما ارسال خواهد کرد و آن را در شهر خود دریافت می کنید.

دسته‌بندی