کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

پاور بانک تبلیغاتی


تمام شدن باتری موبایل یا لپ تاب همیشه یکی از مشکلات اساسی افراد بوده است. شما می توانید با شناخت و خرید پاور بانک تبلیغاتی همواره در دسترس باشید و به تمام امور روزانه خود ادامه دهید.

پاور بانک چیست؟

از جمله دردسرهای هر فردی تمام شدن شارژ موبایل یا لپ تاپ در مناطقی به دور از دسترس برق می باشد. امروزه این مشکل با ورود انواع پاور بانک ها با انواع و اقسام ویژگی های کاربردی به طور کلی بر طرف گشته است. پاور بانک با امکان شارژ باتری موبایل و دیگر وسایل الکترونیکی نظیر لپ تاپ یا تبلت امکان استفاده از این لوازم را در مناطق دور از دسترس برق، مسافرت و ... برطرف ساخته و افراد می توانند با توجه به نوع نیاز خود یک پاور بانک مناسب و کاربردی برای خود تهیه نمایند. پاور بانک تبلیغاتی ارزان  یک وسیله مناسب و کاربردی و اقتصادی برای هدیه دادن، تبلیغات شرکتی و مصارف روزانه می باشد.


انواع پاور بانک تبلیغاتی

انواع پاوربانک های تبلیغاتی با برند تولیدکننده، قیمت و اندازه آمپر ورودی برای افراد با نیازهای مختلف در بازار وجود دارد که هر کسی می تواند با توجه به نوع مصرف و احتیاج یا قدرت خرید خود مناسب ترین آن ها را برگزیند. از جمله معیارهای انتخاب پاور بانک های تبلیغاتی در اندازه آمپر، وزن و قیمت آن می باشد. اگر نیاز روزانه شما طوری است که باید در طول روز چندین بار موبایل خود را شارژ نمایید یا به مسافرت های طولانی می روید، انتخاب پاور بانک با ظرفیت 15000 آمپر به بالا را انتخاب کنید و اگر مصرف روزانه شما کمتر از این مقدار می باشد، پاور بانک با ظرفیت آمپر کمتر از 10000 آمپر نیز کافی است. انواع پاور بانک های تبلیغاتی توسط برندهای معتبری همچون اپل، سامسونگ، شیائومی، سیلیکون، سونی، انر جایزر، راموس و ... با مشخصات گوناگون در بازار موجود می باشند.

پاور بانک تبلیغاتی در اصفهان

انواع پاور بانک های تبلیغاتی از نظر مدل و نوع شارژ:

به طور کلی دو نوع عمده مدل 18650 و مدل لیتیوم پلیمری در بازار های ایران وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد. به طور مثال مدل 18650 دارای ابعاد مشخص، ارزان اما کم دوام تر می باشد. نوع مدل لیتیوم پلیمری گران تر، با کیفیت تر و امکان ظرفیت آمپر بالاتری دارد.

انواع پاور بانک تبلیغاتی بر اساس ظرفیت آمپر:

به طور کلی دو ظرفیت آمپر ورودی ۵V – ۲A DC و ۵V – ۱A DC می باشد، ظرفیت شارژ مدل ۵V – ۲A DC از نوع دوم آن بیشتر بوده و زمان بیشتری نیز برای شارژ دوباره پاور بانک می طلبد.

-وزن: هرچه ظرفیت آمپر پاور بانک تبلیغاتی بالاتر باشد، وزن آن بیشتر می باشد.

-قیمت: قیمت پاور بانک تبلیغاتی با توجه به جنس، برند سازنده و ظرفیت آمپر تعیین می گردد.

سفارش پاور بانک تبلیغاتی

مزایای پاور بانک تبلیغاتی شرکت ما

خرید پاور بانک تبلیغاتی از شرکت های وارد کننده معتبر این مزیت را دارد که علاوه بر یک خرید مناسب و با کیفیت، از یک گارانتی ضامن کیفیت محصول نیز برخوردار گردید. شرکت ما یکی از واردکننده های مستقیم این نوع کالا بوده و نوع طراحی و قیمت تمام شده آن با توجه به ظرفیت آمپر و وزن آن بسیار مناسب و قابل استفاده برای تمامی افراد می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی از سایت ما از انواع و اقسام پاور بانک ها و مشاهده مشخصات و قیمت ها دیدن نموده و به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید. پاور بانک تبلیغاتی ابزاری کارآمد و مناسب برای تبلیغات، هدیه دادن و مصارف شخصی می باشد.

دسته‌بندی