کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی


در دنیای پررونق تبلیغات امروزی ، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و هرگونه هدیه تبلیغاتی دیگر از مؤثرترین روش‌های تبلیغ یک شرکت برند و یا فروشگاه است که می‌توان به هدایای اعتباری، اقلام دفتری ازجمله سررسید، خودکار، دفتر، تقویم و وسایلی از این قبیل، هدایای خوراکی، ساک ‌های دستی و غیره اشاره کرد. 

ساعت دیواری تبلیغاتی

دلایل زیادی را می‌توان نام برد که ساعت دیواری محل مناسب و محصول خوبی برای تبلیغات شما است.بیشتر افراد توجه و اهمیت خاصی برای زمان قائل هستند و اکثر برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس زمان انجام می‌دهند. به همین دلیل چاپ برندتان روی ساعت دیواری بازخورد زیادی خواهد داشت. دلیل دیگر آن که صفحه‌  پس‌زمینه اکثر ساعت‌ها سفید است که اجازه به کار بردن انواع رنگ‌ها و طرح‌ها را به شما می‌دهد.همچنین این هدیه تبلیغاتی به دلیل ماندگاری بالا استقبال زیادی را به همراه دارد.

ساعت‌ دیواری که یکی از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی کاربردی به ‌حساب می‌آید بسته به موتورهایشان، شکل ظاهری، جنس قاب و سایزشان تنوع زیادی دارند.

 

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی

خودکارها نیز جزء پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است. انواع خودکارها عبارت‌اند از پلاستیکی، فلزی، مدیریتی و غیره. اکثر مردم در طول روز با خودکار سر و کار دارند به همین دلیل شما با ثبت نام تجاری خود بر روی خودکار می توانید تبلیغات وسیعی در حوزه شغلی خود داشته باشید. خودکار تبلیغاتی از آن دسته از هدایای تبلیغاتی است که علاوه بر اینکه شما می توانید آن را به عنوان هدیه شخصی به افراد تقدیم کنید. می توانید نام برند تجاری خود را بر روی خودکار درج کنید تا تبلیغات حوزه شغلی به صورت گسترده انجام دهید.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی نیز انواع و اقسام مختلفی دارد که بسته به جنس آن کاغذی و پلاستیکی و پارچه‌ای، سایز آن کوچک، متوسط و بزرگ و بسیاری از ویژگی‌های آن متفاوت است. ساک دستی نیز  به دلیل استفاده زیاد آن از انتخاب‌های اول غرفه‌های نمایشگاهی برای تبلیغات است. به‌جای استفاده از نایلون‌ها و نایلکس‌ها می‌توان از هدیه تبلیغاتی تحت عنوان ساک دستی استفاده کرد.با ساک دستی نه‌ تنها یک هدیه تبلیغاتی را با برند خود به مشتریانتان هدیه می دهید بلکه برای تمام افرادی که طی از کنار مشتری‌تان می‌گذرند نیز تبلیغ کرده‌اید.این هدیه تبلیغاتی به دلیل اینکه افراد ساک دستی را در سطح شهر حمل می کنند تبلیغات شما را به صورت گسترده(محیطی)انجام می دهد.

ساک دستی ارزان

اگر بخواهیم فهرستی از انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی فراهم کنیم، طبیعتاً فهرستی بی‌انتها خواهد بود، به این دلیل که امروزه غرفه‌های نمایشگاه‌ها و حتی شرکت‌ها از کوچک‌ترین و پیش پا افتاده‌ترین  وسایل نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین هدایای تبلیغاتی می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

تقویم رومیزی، سر رسید، ماگ، انواع لیوان‌های پلاستیکی، کیف مدارک، کیف دستی، هدایای دیجیتالی مانند فلش مموری ها و پاور بانک، جاسوئیچی ها، تابلوهای چوبی، بشقاب‌های طرح دار، تنها گوشه ای از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می باشند.

قیمت هدایای تبلیغانی با کیفیت

نکات مهم انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

در انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی باید یک سری قواعد و اصولی را برای بازدهی هرچه بیشتر رعایت کنید که چند نمونه از آن‌ها را در زیر نام برده‌ایم.

مشخص کردن هدف هدیه نمایشگاهی: ابتدا باید مشخص کنیم که هدف ما در هدیه ای که مشتری می دهیم چیست؟ اکثر افراد به دنبال آشنا کردن مشتری و ترویج نام و برندخود هستند.

شناخت مخاطبین هدف: از گام‌های مؤثر انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی شناخت مخاطبان است. ازآنجا که گروه‌های مختلفی از مخاطبان هر یک علایق و سلیقه‌های مختلفی دارند، باید هدایای انتخابی نیز مناسب با مخاطبان و سلیقه آن‌ها باشد؛ به‌طور مثال دانشجو رشته الکترونیک با کارمند اداره شهرداری.

شناسایی و انتخاب هدیه نمایشگاهی مناسب: انتخاب هدیه نمایشگاهی رابطه جدایی ‌ناپذیری با زمینه فعالیت کسب‌ و کار هر غرفه دارد. زمینه فعالیت نیز با مخاطبان هدف در ارتباط است. بنابراین هدیه مناسب هدیه‌ای است که هم مرتبط با فعالیت شرکت و هم موردپسند مخاطبان آن شرکت باشد.

شناسایی شیوه تبلیغاتی مناسب: استفاده از شیوه‌های جدید بازاریابی و استفاده خلاقیت در نوع تبلیغات نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. انتخاب روش تبلیغ هم می‌تواند مشکل‌ساز باشد هم می‌تواند تعداد افراد بیشتری را جذب کند.

عوامل مؤثر در بازدهی اهدای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

وقتی در حال انتخاب یک هدیه برای مشتریان هستید باید عواملی را نیز در نظر داشته باشید که دادن هدیه شما صرفاً هدر دادن هزینه نباشد! برخی از این عوامل را که هریک شرح مفصلی دارند، در زیر لیست کرده‌ایم.

  • جذابیت هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • ماندگاری هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • درج لوگو و نام برند بر روی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • مقرون به‌صرفه بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه
  • سبک و قابل حمل بودن هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
  • متناسب بودن هدیه تبلیغاتی نمایشگاه

سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان

دسته‌بندی