صنایع دستی تبلیغاتی

ترتیب نمایش:

یکی از نماد های فرهنگ و تمدن یک ملت صنایع دستی خاص آن ها است که آن ها را به نسبت سایر قوم ها و ملت ها متمایز می‌ سازد. کشور ما ایران نیز یکی از فراوان ترین صنایع دستی که هر کدام مختص یکی از قوم های آن است را دارا می باشد. با استفاده از این نماد غنی می توان در عرصه های جهانی نیز بازاریابی و تبلیغاتی برای شناخته شدن قوم های مختلف به کار برد.

اهمیت صنایع دستی:

صنایع دستی خاص در واقع می تواند منبع درآمد قشری از جامعه باشد و سهم بزرگی در تأمین نیاز های آن ها داشته باشد، بنابراین برخی از مردمی که با صنایع دستی سر و کار دارند تمام سعی شان را برای معرفی آن ها به جامعه و حتی کشور های خارجی انجام می دهند. صنایع دستی خاص متعلق به  یک قوم می تواند نشان گر فرهنگ و تاریخ و تمدن آن ها نیز باشد که در وهلهٔ اول نیز این موارد به چشم مخاطبان می آید.

امروزه با مدرن تر شدن بازاریابی و وسعت در تبلیغات خلاقیت هایی را با استفاده از صنایع دستی  خاص جهت بازاریابی و تبلیغات برای شغل ها و مکان های مختلف انجام می دهند. زیبایی در نقش و نگار و طراحی صنایع دستی موجب می شود تا مردم بیشتر جذب گردند و این می تواند یکی از مهم ترین دلایل انتخاب صنایع دستی برای تبلیغات باشد. پتانسیل بالایی که صنایع دستی برای بازاریابی دارد می تواند نقطهٔ عطفی در اقتصاد باشد چرا که با کم ترین هزینه می توان در حوزهٔ بازاریابی و تجارت سرمایه گذاری نمود و این خود یکی از نقاط قوت تبلیغات صنایع دستی می باشد.

سفارش صنایع دستی تبلیغاتی

این امکان وجود دارد که برخی از صنایع دستی خاص در کشور ها و مناطق مختلف شباهت به هم دیگر داشته باشند اما تفاوت در طرح و نقش آن ها را از یکدیگر متمایز می ‌سازد و تنوع در تبلیغات را بیشتر می کند که تمامی این ها به خلاقیتی که هنرمند دارد بستگی پیدا می کند.البته شاید ما به عنوان بیننده های معمولی این تفاوت ها را زیاد نتوانیم تشخیص دهیم اما افراد واردتر به راحتی این نقطه تمایزات را می بینند و می توانند تشخیص دهند که کدام کار مربوط به کدام قوم و یا کشور است.

بازار یابی با استفاده از صنایع دستی:

تمامی کسب و کارها نیازمند بازاریابی هستند و روزانه از نزدیک نیز آن را لمس می کنند، پس با توجه به یکنواختی و روند کار در بازاریابی افرادی که به دنبال تنوع بودند ایدهٔ بازاریابی و تبلیغات از طریق برخی صنایع دستی خاص را پیشنهاد دادند. این نوع بازاریابی هم به اقتصاد یک کشور در حوزهٔ تجارت کمک می کند و هم حجم گسترده ایی از تبلیغات را با کم ترین هزینه انجام می دهد.

از مثبت ترین نکاتی که در حوزهٔ بازار یابی از طریق صنایع دستی تبلیغاتی بدست آمده این است که فروش در حوزه های مختلف به شیوهٔ چشم گیری افزایش داشته است و این موضوع تنها با کم ترین هزینه اتفاق افتاده است. زمانی که یک کسب و کار برای تبلیغاتش از صنایع دستی استفاده می کند با یک تیر دو نشان زده است چرا که هم برای حوزهٔ شغلی خود تبلیغات را انجام داده و هم آن بخش از صنایع دستی خاص را به جامعه و شاید دنیا معرفی نموده است.تبلیغات صنایع دستی هرکشور به داخل آن کشور خلاصه نمی شود بلکه می تواند فراتر از مرزها باشد.تبلیغات به وسیله صنایع دستی می تواند به رونق اقتصاد کشور و کارآفرینی در کشور کمک کند.

خرید صنایع دستی ارزان

سازماندهی تبلیغات در صنایع دستی تبلیغاتی:

مدرن بودن و سبک تبلیغات در بعضی از صنایع دستی خاص گاها به چشم می خورد که به مرور زمان و اندک اندک این تبلیغات مدرن در صنایع دستی نیز گسترش می یابد، اما در هر صورت با توجه به سادگی در تولید آن ها و بدون نیاز به هرگونه تکنولوژی ایی باز هم یکی از ساده ترین راه ها برای تبلیغات می باشند پس سرمایه گذاری بر روی آن ها نه تنها سود آور است بلکه می تواند معرفی کنندهٔ یک ملت به دنیا نیز باشد.

بدون شک تبلیغات با صنایع دستی خاص اگر طبق برنامه ریزی های قبلی باشد و پشت سر این کار یعنی تبلیغات هدف و مسیر مشخصی وجود داشته باشد و حرکت گام به گام در این مسیر ما را قطعا موفق خواهد کرد. و موفقیت در آن کار چند برابر می شود. مسیری که در تجارت وجود دارد مسیری پر پیچ و خم است اما با توجه به سادگی کار و کم بودن وابستگی های مربوط به صنایع دستی خاص، این مسیر را می توان ساده تر پشت سر گذاشت و بازار یابی بدون دغدغه ایی را از طریق آن بوجود آورد.

قیمت صنایع دستی تبلیغاتی

موقعیت صنایع دستی تبلیغاتی و کاربرد آن:

سازمان های نو ظهور و یا حتی برجسته زمانی که سعی در معرفی بهتر و بیشتر خود دارند ترفند هایی متنوع را به کار می برند تا نام و نشانی زیبا از آن ها به یادگار بماند. برخی از آن ها که موفقیت زیادی در این حوزه بدست آورده اند، از صنایع دستی خاص برای معرفی خود استفاده می کنند، چه بسا نام آن ها در یک کار زیبا و اثری خلاقانه به چشم بیاید.این هدیه خاص می تواند نام برند شما را سالیان طولانی در ذهن مشتری خود به جای بگذارد.

جایگاهی که صنایع دستی در شناسنامهٔ یک ملت دارد جایگاهی بس مهم است که می تواند جلوه ایی زیبا از صلح و دوستی آن ملت را به همگان معرفی نماید. صنایع دستی خاص نیز از سوی خود سازمان صنایع دستی با استفاده از راهکار هایی به همگان معرفی می شوند، اهمیت آن ها به گونه ایی بوده که بسیاری از صنایع دستی ایران به ثبت جهانی رسیده اند و این خود گویای جایگاه ویژه ای برای آثار زیبا در جامعه است.

سفارش آنلاین صنایع دستی

پتانسیل توسعهٔ صنایع دستی تبلیغاتی:

اگر در مسیری که برای معرفی آثار ماندگار و صنایع دستی خاص وجود دارد، قدم بر داشته شود طبعاً موفقیت های بیشتری نیز برای استفادهٔ هرچه بهتر از آن ها به دست می آید. برخی از آثار هنری هستند که در ساختن آن ها چندین وسیله و ابزار و مواد به کار می رود که خود این ها می تواند تبلیغات چند گانه ایی به حساب آید.

زیبایی و منحصر بفرد بودن صنایع دستی خاص یکی از دلایلی است که آن ها را برای تبلیغات انتخاب می کنند حتی اگر به عنوان هدیه ایی از طرف یک نهاد و یا ارگان باشد که آن ها را در سطح بزرگ تری از جامعه معرفی نماید. توسعهٔ صنایع دستی و معرفی آن ها به جهانیان می تواند ارزش های یک ملت را به رخ همه بکشاند و نه تنها در توسعهٔ تجارت و اشتغال زایی نیز کمک می کند بلکه ارزش معنوی بالایی را نیز به یک قوم می دهد.

دسته‌بندی