کمی صبر کنید...

جاسوئیچی و جاکلیدی تبلیغاتی


جاکلیدی تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌های گسترش تجارت و جذب مشتری در میان تولیدکنندگان محسوب می‌شود. هر ساله هزاران مدل جاکلیدی تبلیغاتی در بین مردم دست به دست می‌شود و بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده می‌کوشند که با طرح و نقش ماندگاری، جاکلیدی ساختهٔ خود را منحصر به فرد کنند. جاکلیدی‌های تبلیغاتی شما می‌تواند به عنوان هدیه در هنگام خرید به خریداران عرضه شود و علاوه بر تشکر از مخاطبان، به نوعی شرکت خود را نیز به طور غیر مستقیم در بین دیگران تبلیغ کنید.


سفارش جا کلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که کاربرد زیادی دارد و افراد در روز مره خود به طور مکرر از آن استفاده می کنند. مزیت جاکلیدی های تبلیغاتی نسبت به دیگر هدایا قیمت ارزان آن می باشد همچنین از نظر جنس و فرم و شکل تنوع زیادی را دارند. شما با چاپ نام برند و لوگو خود بر روی جاکلیدی می توانید معرف برند خود باشید. همچنین می توانید جاکلیدی خود را به گونه ای انتخاب کنید تا خود به خود معرف شغل شما باشد. 


جاکلیدی فلزی تبلیغاتی

چرا از جاکلیدی تبلیغاتی استفاده کنیم؟

به صرفه بودن

جاکلیدی های تبلیغاتی از قیمت پایینی برخوردار اند و شما با هزینه بسیار کم یک تبلیغات به صرفه ای انجام می دهید.

قابلیت حمل آسان

از دیگر مزایای جاکلیدی تبلیغاتی حمل آسان آن می باشد.

کاربردی بودن

اکثر افراد از هدیه ای استقبال می کنند که در روز مره آنها کاربرد زیادی داشته باشد. جاکلیدی های تبلیغاتی این قابلیت را دارند.

ماندگاری بالا

یکی از پارامتر های مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی مدت زمان ماندگاری آن می باشد. جاکلیدی تبلیغاتی این امکان را دارد که مخاطب شما چندین سال از آن استفاده کند.


انواع جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی های تبلیغاتی در طرح های متنوعی طراحی و تولید می شوند. مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید کننده جاکلیدی تبلیغاتی در ایران می باشد. جاکلیدی تبلیغاتی درجنس‌ها و طرح‌های مختلفی با توجه به سفارش مشتری طراحی و تولید می‌شود. جاکلیدی‌های تبلیغاتی معمولاً از نوع چرمی، استیل، شیشه‌ای، متری و ... هستند. شما می‌توانید با سفارش جاکلیدی تبلیغاتی در آرم و لوگوهای متفاوت تجربهٔ جدیدی در عرصهٔ تبلیغات محصولات خود و حتی به عنوان یک هدیه داشته باشید. در ادامه به معرفی بیشتر در مورد جنس و طرح جاسوئیچی‌ها می‌پردازیم:

جاکلیدی چرمی

جاکلیدی فلزی

جاکلیدی چوبی

جاکلیدی پلکسی

جاکلیدی با طرح اختصاصی

جاکلیدی ساده دایره‌ای، ساعت پروژکتوری و جاکلیدی، جاکلیدی طلقی، جاکلیدی فلزی و سربی، جاکلیدی عروسکی و جاکلیدی آیینه دار دایره پلکسی از دیگر انواع جاکلیدی تبلیغاتی هستند.

جاکلیدی چرمی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی چرمی یکی از هدایای تبلیغاتی 


جاکلیدی فلزی تبلیغاتیجاکلیدی چوبیجاکلیدی پلکسیجاکلیدی با طرح اختصاصی

 

سفارش جاکلیدی با طرح اختصاصیقیمت جاسوئیچی تبلیغاتی

 

خرید جاکلیدی تبلیغاتی

در بین این تنوع جنس و طرح جاکلیدی، جاسوئیچی‌های تبلیغاتی فومی و فلزی –چرمی به دلیل ظاهر زیبا و مقاومت بالایی که دارند، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. جاکلیدی‌های فلزی یا سربی به صورت ریخته گری و با قالب‌های مخصوصی ساخته می‌شوند و طرح‌های انتخابی سه بعدی شما را در عرض چند ساعت باکیفیت بالا تولید خواهد کرد. نوشته‌ها بر روی جاکلیدی‌های چرمی نیز اکثراً از طریق چاپ لیزری بر روی چرم مصنوعی یا اصل نقش می‌بندد.

جاکلیدی پلاستیکی تبلیغاتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام سفر به شهر و کشور بخواهید یک یادگاری کوچک از آن محل با خود داشته باشید، جاسوئیچی‌های تبلیغاتی یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها در این مورد هستند. شما می‌توانید با خرید آنلاین یک جاسوئیچی تبلیغاتی بدون تلف کردن زمان یک سوغاتی ماندگار را تهیه نمایید. به دلیل مقاومتی که جاکلیدی و جاسوئیچی‌ها که دارند به مدت طولانی طرح و نوشتهٔ شما را حفظ خواهند کرد، شما می‌توانید با سفارش جاسوئیچی تبلیغاتی هر نوع طرح و نوشته‌ای را بر روی جاسوئیچی خود ثبت نمایید. در هنگام سفارش جاکلیدی تبلیغاتی خود دقت داشته باشید که از جنس مرغوبی برای ساخت آن استفاده شده باشد.


چاپ جاکلیدی تبلیغاتی

چاپ جاسوئیچی بسته به جنس جاکلیدی به سه روش زیر امکان پذیر است.

چاپ لیزر

از چاپ لیزر می توان بر روی جاکلیدی چرمی، جاکلیدی فلزی، جاکلیدی پلکسی، جاکلیدی چوبی استفاده نمود. این نوع چاپ با استفاده از اشعه سطح جاکلیدی مورد نظر شما را می سوزاند. مزیت این نوع چاپ نداشتن هزینه ثابت می باشد و شما می توانید از این چاپ برای تعداد پایین نیز استفاده کنید.

چاپ تامپو

از چاپ لیزر بر روی جاکلیدی های چرمی استفاده کرد. به دلیل هزینه های ثابت در این نوع چاپ پیشنهاد می شود اگر کار شما تیراژ بالایی دارد از این چاپ استفاده کنید. 

چاپ داغی

چاپ داغی بر روی جاکلیدی چرمی انجام می شود و به وسیله حرارت سطح روی جاکلیدی چرم را می سوزاند. این مدل چاپ نیز به دلیل کلیشه استفاده شده در چاپ بهتر است اگر تیراژ شما برای چاپ تعداد بالایی می باشد استفاده کنید.


جاکلیدی تبلیغاتی در اصفهان

تبلیغاتی ماندگار با جاسوئیچی تبلیغاتی

رمز محبوبیت و ماندگاری اسم برخی از بانک‌ها، کارخانه‌های آبمیوه خریدجاسوئیچی تبلیغاتی مخصوص به خود است. اما جاکلیدی و جاسوئیچی‌های تبلیغاتی منحصراً برای تبلیغات شرکت‌ها و محصولات نیست، شما می‌توانید با سفارش جاسوئیچی‌های منحصر به فرد خود در طرح‌هایی محبوب مانند ماشین و مکان‌های دیدنی ، ماه تولد و ... و فروش آن‌ها در نمایشگاه‌ها و مناطق گردشگری تنوع را به کسب و کار خود وارد کنید. هم چنین امروزه جاکلیدی‌ها و جاسوئیچی ها تبلیغاتی بسیار در میان جوانان باب شده و بسیاری از خریداران با طرح ایده‌هایی نوین در هنگام سفارش آن را به عنوان یک هدیه خاص به دوست، همسر و خانواده خود هدیه می‌دهند.

سفارش جاکلیدی ترمو تبلیغاتی

انواع جاکلیدی تبلیغاتیدسته‌بندی