کمی صبر کنید...

ست مدیریتی تبلیغاتی


ست مدیریتی تبلیغاتی هدیه‌ای است که برای مدیران و معاونین و کارمندان درجه اول شرکت‌ها و سازمان‌ها در نظر گرفته می‌شود. ست مدیریتی تبلیغاتی در انواع و اجناس گوناگون در بازار موجود است و بسته به رشته و زمینه کاری قابل سفارشی سازی است. انواع رایجی از این ست مدیریتی به گونه‌ای پکیج بندی می‌شوند که مناسب با هر شغل، صنف و زمینه کاری باشد. خرید ست مدیریتی تبلیغاتی بیشتر به صورت مناسبتی، به ویژه اعیاد و جشن‌ها و همچنین برای مراسم‌های قدردانی از مدیران و کارکنان انجام می‌شود.

ست مدیریتی

راهکارهایی برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مدیریتی مناسب

همان طور که قبلاً گفته شد مخاطبین هدیه تبلیغاتی مدیریتی، افراد خاص و مهم هستند. کسانی که مشغله زیاد دارند و هدایایی باید به آن‌ها داده شود که با درجه اجتماعی و ویژگی‌های شخصیتی آنان همسو باشد تا نتیجه مثبتی را برای فرستنده به ارمغان آورد. این کار نیازمند روانشناسی مخاطب و استفاده از علم برندینگ و تبلیغات است.

اولین قدم در تعیین و طراحی یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی مناسب، مشخص کردن پیامی است که باید به مخاطب منتقل شود. عمده‌ترین پیامی که باید منتقل شود این است که "همیشه ما را به خاطر بسپار". پس از تعیین پیام، انتخاب ابزار مناسب برای هدیه تبلیغاتی مدیریتی مطرح می‌شود که تعیین آن نیازمند تحلیل مخاطب می‌باشد. از چند جنبه باید مخاطب را مورد تحلیل و بررسی قرار داد:

1.  جایگاه اجتماعی

2. موقعیت سازمانی/ شرکتی

3. نوع صنعت

4. افراد در ارتباط

5. سطح آگاهی و دانش

6. ویژگی‌های شخصیتی و روانشناسی

7. علایق فردی

8. بازه سنی

در انتخاب هدیه تبلیغاتی مدیریتی، باید حساسیت به خرج داد چرا که در صورت انتخاب یک هدیه نامناسب امکان دلسرد شدن مخاطب وجود دارد؛ بنابراین باید تمام جنبه‌های شخصیتی او را در نظر گرفت تا هدیه‌ای در شأن مخاطب تهیه شود و با ویژگی‌های شخصیتی وی همسو باشد تا نتیجه مثبتی در بر داشته باشد.

ویژگی‌های هدیه تبلیغاتی مدیریتی

یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی در عین کاربردی بودن، از لحاظ ظاهری نیز باید بیانگر خاص و منحصر به فرد بودن آن باشد. هدف از هدیه تبلیغاتی به خاطر سپردن است بنابراین لوگو و نام تجاری فرستنده باید بر روی آن حک شود، اما مکان حک شدن لوگو نیز مهم است، نباید در مکانی باشد که مخاطب رغبت استفاده از هدیه را نداشته باشد.

در انتخاب هدیه تبلیغاتی مدیریتی، لزوماً گران بودن شرط برآورده کردن تمام ویژگی‌های آن نیست و لزوماً مخاطب، هر چند خاص و رده بالا آن حس و پیام مورد نظر را با هدایای گران قیمت دریافت نمی‌کند، چرا که برای آن دسته از افراد، هدیه از جنبه مالی اهمیتی ندارد، بلکه آن حس که از هدیه دریافت می کند، اهمیت دارد. بنابراین از ویژگی‌هایی که یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی باید داشته باشد، بار معنوی آن و ارزش هدیه است که نشان دهنده ارزش دادن به مخاطب است. در کلام آخر، هدیه تبلیغاتی باید ویژگی‌ای داشته باشد که مخاطب آگاهانه یا ناخودآگاه یادآور فرستنده آن باشد و در واقع یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد باشد.

ست مدیریتی تبلیغاتی شامل چه مواردی است؟

ست مدیریتی تبلیغاتی که به عنوان هدیه برای مدیران سفارش داده می‌شود. در بیشتر سفارش‌ها لوگو شرکت و یا متن هدیه و قدردانی بر روی آن درج می‌شود. این هدیه معمولاً از نوع چرم طبیعی، چرم مصنوعی و غیره است. بعضی ست‌های تبلیغاتی به صورت ست مدیریتی دوتکه، سه تکه و یا سایر هدایای دیگر است. از موارد دیگر موجود در پکیج‌های هدیه به خودکار، جاکلیدی، ساعت تبلیغاتی، ابزار چندکاره تبلیغاتی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جا کارتی، کارت حافظه و فلش مموری تبلیغاتی و ... می‌توان اشاره کرد.

بسته به هزینه‌ای که برای خرید این ست‌های تبلیغاتی در نظر گرفته شده است می‌توان بسته هدیه را تنظیم کرد. اهدا ست های مدیریتی تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌های برقراری تماس با مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

ست‌های مدیریتی تبلیغاتی

مجموعه تبلیغاتی ما آماده دریافت سفارش هدایای تبلیغاتی شماست. یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی ست‌های مدیریتی 3 تیکه الی 9 تیکه می‌باشند و جنس آن‌ها چرمی یا چوبی است، بنابر تعداد کالاها و جنس آن‌ها و هزینه ست‌ها متفاوت می‌باشد قیمت ست‌ها حدوداً بین 30 الی 100 هزارتومان است و چاپ تبلیغاتی بر روی آن‌ها به‌صورت لیزری انجام می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما از مدل‌های ست مدیریتی دیدن فرمایید و با کمترین هزینه محصول موردنظر خود را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید.


کاربرد ست مدیریتی تبلیغاتی

بسیاری از شرکت‌ها برای معرفی و تبلیغ محصولات خود به سفارش هدیه با برند خود می‌پردازند. شرکت‌ها این هدایا را به مدیران سازمان‌ها، مشتریان وفادار، بانک‌ها و کلیه افراد و اداراتی که با آن‌ها در تعامل هستند داده و به بهترین شیوه به تبلیغ و توزیع محصول خود می‌پردازند. شما می‌توانید برای تقدیم یک هدیه ارزشمند به مدیران موردنظر خود، ست مدیریتی تبلیغاتی زیبا و باکیفیت تهیه کنید. با این کار وجهه شما به خوبی حفظ خواهد شد و در ضمن هدیه‌ای که در نظر گرفته‌اید کاملاً برای شخص مقابل کارایی دارد.

ست مدیریتی تبلیغاتی ارزان

انواع ست مدیریتی تبلیغاتی

ست‌های مدیریتی با جنس‌های مختلف دررنگها و بسته بندی‌های گوناگون با قیمت‌های متنوع موجود است. همه وسایل قرار داده شده در بسته‌های مدیریتی قابلیت چاپ لیزر بر روی آن‌ها را دارند. انواع ست‌های مدیریتی ست مدیریتی دوتکه، سه تکه، پنج تکه، هفت تکه و ... هستند. نوع بسته بندی این ست‌های تبلیغاتی می‌تواند به صورت جعبه یا به صورت کیف باشد.

هنگام تهیه ست مدیریتی باید نوع، قیمت و کارایی آن را در نظر بگیرید و سپس پکیج موردنظر را تهیه کنید. انواع ست های تبلیغاتی عبارتند از:

ست چرمی مدیریتی
ست خودکار و جاکلیدی و فلش اسپینر
ست خودکار و جا کارتی و چراغ قوه
ست فلزی خودکار و خودنویس و جاکلیدی
ست خودکار و دفترچه یادداشت و سررسید تبلیغاتی
پاوربانک، فلش مموری

هدیه ست مدیریتی تبلیغاتی نفیس

ست مدیریتی تبلیغاتی در اصفهان

هنگامی که برای شخص خاص، مدیر سازمان یا هر شخصیت مهم دیگری تصمیم دارید هدیه‌ای خریداری کنید گزینه‌های مختلفی پیش رو دارید و با در نظر گرفتن سلیقه، سمت و رتبه شخص اقدام به خرید هدیه می‌کنید. در ضمن بسته بندی هدیه بسیار حائز اهمیت است. بسته بندی ست مدیریتی تبلیغاتی باید به گونه‌ای باشد که برای مخاطب جذاب باشد. بسته بندی هدیه‌ها می‌تواند در جعبه چرمی، جعبه فلزی، جعبه مقوایی، کیف تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی و فوم بسته بندی باشد.

اگر مخاطب شما مرد باشد هدایای چرمی معمولاً بهترین پیشنهاد است. بیشتر مردان هدیه گرفتن محصولات چرم را ترجیح می‌دهند. همینطور لوازم الکترونیکی مانند فلش مموری، پاور بانک، کارت حافظه و ... بسیار مناسب است و کاربرد زیادی دارد. برای خرید ست مدیریتی تبلیغاتی، اگر هزینه‌ای که در نظر گرفته باشید به اندازه کافی باشد می‌توانید کیف چرم زیبا و خوش فرمی تهیه کرده و در داخل آن خودکار، جاکلیدی، جا کارتی و پاوربانک قرار دهید.

سفارش ست مدیریتی تبلیغاتی


برای اینکه از میزان ماندگاری انواع چاپ‌ها بر روی ست مدیریتی تبلیغاتی آگاه شوید باید با مواد و انواع چاپ‌ها آشنایی داشته باشید؛ زیرا شما با چاپ برند خود بر روی این هدایا در جهت ماندگاری نام شرکتتان در ذهن او گام اساسی برمی‌دارید. انواع مختلف چاپ بر روی ست مدیریتی تبلیغاتی، نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند؛ که به اختصار درباره آنها توضیح می‌دهیم:

چاپ تامپو:

به دلیل قیمت ارزان و آماده شدن سریع کار، یکی از پرکاربردترین چاپ‌هاست. بر روی سطوح گود و یا برجسته در رنگ‌های مختلف به خوبی چاپ می‌شود مانند چاپ بر روی خودکار، فلش مموری و...

قیمت چاپ تامپو

چاپ سیلک:

در این روش با استفاده از پارچه فرایند چاپ انجام می‌شود. از این چاپ روی انواع سطوح مسطح استفاده می‌شود. چاپ بر روی ساک‌های تبلیغاتی، سررسید، جعبه‌های تبلیغاتی و ... با این روش انجام می‌شود. کند بودن سرعت چاپ، تک رنگ بودن و جابجایی موارد چاپی هنگام چاپ از معایب این روش است.

قیمت چاپ سیلک ارزان

گلدوزی:

 منظور دوخت لوگو بر روی محصولات تبلیغاتی پارچه‌ای است

سفارش آنلاین گلدوزی

چاپ لیزری: در این نوع چاپ با استفاده از دستگاه لیزر بر روی اقلام ست مدیریتی شما لوگو و برند چاپ می گردد. این نوع چاپ به دلیل سوزاندن سطح مورد نظر، در مصولات چرمی زیبایی منحصر بفردی را به ارمغان می آورد.

چاپ لیزری ارزان قیمتحک لیزری:

سفارش آنلاین حک لیزری

موفقیت در دنیای تجارت بدون وجود تبلیغات امکان پذیر نیست. در این میان کارشناسان بازاریابی سعی در یافتن روش‌های جدید و خلاقانه بر پایه علمی دارند. تبلیغات باید متناسب با مخاطبین عرضه شود. برای مدیران رده بالا و افراد خاص، هدیه تبلیغاتی مدیریتی روشی عالی برای جلب توجه آنان و ماندگاری در ذهن پر مشغله‌شان است. تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است و متناسب با شخص مورد نظر باید هدایای تبلیغاتی مناسب و تاثیرگذاری انتخاب شود. در این مقاله به توضیح هدایای تبلیغاتی و انواع آن خواهیم پرداخت.


سفارش هدایای تبلیغاتی مدیریتی


توضیح برخی نمونه از انواع ست های تبلیغاتی

.1  ست پذیرایی تبلیغاتی

ست پذیرایی می تواند یک هدیه خوب و کاربردی برای هر مدیری باشد که بتواند از مهمانان خود به بهترین شکل پذیرایی کند. این ست‌های پذیرایی می‌توانند جعبه نگهداری چای، ست پذیرایی چای و قهوه یا ظرف‌هایی برای آجیل و شکلات باشد. معمولاً جنس این ست‌های پذیرایی از چوب می‌باشد تا حس انس با طبیعت و صمیمیت را القا کرده و به محیط زیبایی بخشد.

ست پذیرایی تبلیغاتی

.2  ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی،  هدیه ای شخصی برای یک مدیر است. معمولاً جنس ملزومات آن از چرم می‌باشد. ملزومات ست، بسته به انتخاب می‌تواند شامل کیف پول، سررسید یا دفتر یادداشت، جاکارتی، جاکلیدی، خودکار یا روانویس و ساعت باشد. این هدیه برای مدیر یک سازمان یا شرکت می‌تواند مناسب باشد که به آن هدیه تبلیغاتی پرستیژی نیز اطلاق می‌شود.

هدیه تبلیغاتی مدیریتی

3. ملزومات اداری خاص

هر آنچه یک مدیر برای کار نیاز دارد، می‌تواند یک هدیه بسیار مناسب باشد. ملزوماتی که یک مدیر روزانه از آن‌ها استفاده می‌کند، می‌تواند یادآور فرستنده آن باشد.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی خاص

.4 ست دیجیتالی تبلیغاتی

برای مخاطبین و مدیران در بازه سنی جوان، در این عصر تکنولوژی، بهترین هدیه می‌تواند یک ست دیجیتالی باشد. ست دیجیتالی می‌تواند شامل فلش مموری، پاور بانک، اسپیکر، ساعت دیجیتالی، ماشین حساب، موبایل و یا حتی لپ تاپ باشد. بسته به رده و اهمیت مخاطب ست مناسب شخص انتخاب می شود.

ست مدیریتی دیجیتال

5 . کلاه و تی شرت تبلیغاتی

با اندکی خلاقیت می‌توان یک هدیه مناسب طراحی نمود. در این نوع هدیه باید لوگوی تبلیغاتی به شکلی خلاقانه در لباس یا کلاه حک شود تا مخاطب راغب به استفاده از آن شود.

لباس تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیران

مفتخریم که شرکت ما طراحی و تولید هدیه تبلیغاتی مدیریتی را بر عهده دارد. اساس کار ما به کار بردن خلاقیت در طراحی این هدایای تبلیغاتی می‌باشد تا به وسیله آن، روابط خود را با شرکایتان تحکیم بخشیده و بر کار شما رونق بخشد. محصولات ما در عین خاص بودن، قیمت معقولی را نیز دارا می‌باشد. شرکت ما علاوه بر تولید این هدایای تبلیغاتی، وارد کننده محصولات جدید نیز می‌باشد. تا ایده‌های جدید را نیز به شما عرضه کند.

شرکت ما، برای راحتی مشتریان عزیز، وب سایتی را نیز طراحی کرده است که می‌توانید از محصولات جدید و آرشیو آن بازدید کنید، به راحتی سفارش خود را در اینترنت ثبت کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن محصول خود را تحویل بگیرید. با سرمایه گذاری در تبلیغات، آینده شرکت و سازمان خود را تضمین می‌کنید چرا که طبق یافته‌های انجمن بین‌المللی محصولات تبلیغاتی، شرکت‌هایی که هدیه می‌دهند در مقایسه با آن‌هایی که هدیه نمی‌دهند شانس بیشتری برای مراوده تجاری را دارا می‌باشند.

دسته‌بندی