کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

کیف پول تبلیغاتی


کیف پول یک وسیله کاربردی برای همه مردم می باشد و اکثر مردم از کیف پول استفاده می کنند. در نتیجه انتخاب یک کیف پول جهت هدیه به مشتریان می تواند بازده بسیار خوبی را داشته باشد. کیف پول از نظر جنس می تواند به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم شود. کیف پول چرم طبیعی به طبع گران تر از چرم مصنوعی می باشد ولی شیک تر می باشد. کیف پول چرم طبیعی از محدودیت رنگ برخوردار اند اما کیف پول چرم مصنوعی از تنوع رنگی بالایی برخورداراند.

کاربرد کیف پول تبلیغاتی

یکی از محصولاتی که هر ساله فروش نسبتا خوبی دارد کیف پول تبلیغاتی می باشد. کیف پول تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و استفاده مکرر افراد از آن محبوبیت خاصی را دارد. مدیران و صاحبان کسب و کار هر ساله اقدام به خرید کیف پول تبلیغاتی برای مخاطبان خود می کنند کیف پول های تبلیغاتی قیمت بسیاری مناسبی نسبت به کارایی خود دارند شما می توانید لوگو و نام خود را بر روی کیف پول ثبت کنید تا مشتریان شما به صورت ناخودآگاه تبلیغات شما را انجام دهند.

انواع کیف پول تبلیغاتی

کیف پول های تبلیغاتی از نظر جنس به دو دسته کیف پول تبلیغاتی چرم طبیعی و کیف پول تبلیغاتی چرم مصنوعی تقسیم می شوند. البته کیف پول های چرم طبیعی مشتریان خاص خود را دارد. همچنین کیف پول های تبلیغاتی از نظر کاربرد به دو دسته کیف پول تبلیغاتی زنانه و کیف پول تبلیغاتی مردانه تقسیم می شوند. در نتیجه شما محدودیت جهت انتخاب برای مشتریان مرد و زن خود ندارید.

چاپ روی کیف پول تبلیغاتی

بر روی کیف پول تبلیغاتی معمولا به روش های چاپ داغی و طلاکوب، چاپ سیلک و چاپ لیزر انجام می شود.

چاپ داغی و طلاکوب: در این روش سطح روی کیف پول به وسیله دستگاه طلاکوب سوزانده می شود و لوگو و نام شما به صورت فرو رفتگی بر روی کیف پول نشان داده می شود. در این مدل چاپ شما باید کلیشه ای را برای چاپ خود در نظر بگیرید در نتیجه این مدل چاپ برای تعداد پایین به صرفه نمی باشد.

چاپ لیزر: در چاپ لیزر نیز مانند چاپ داغی سطح روی کیف پول سوزانده می شود ولی سطح مورد نظر شما دچار فرو رفتگی نمی شود. در این روش نیاز به کلیشه ندارید و شما می توانید برای تعداد پایین نیز از این چاپ استفاده کنید.

چاپ سیلک: چاپ سیلک به دو صورت دستی و اتوماتیک صورت می گیرد. در چاپ سیلک نیز مانند چاپ داغی و طلاکوب شما نیاز به یک کلیشه یا شابلون دارید در نتیجه هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد هزینه شابلون برای هر عدد چاپ کمتر می شود.

دسته‌بندی